Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Deci Anuibs Masaj e o mare tiganie

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
27 raspunsuri in acest thread

#21 talibanu

talibanu

Al-Queda

• Platinum Member
  • 6179 Postari:
  • Inscris la:
    11 juni 2012
  • Reputatie: 2060

Postat 13 december 2018 - 03:48

Ai de capu meu :) viata e atat de grea pentru uni...
    • 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 projectxx

projectxx

Your fucking brain storm.....

• VIP Member
    • 1812 Postari:
    • Inscris la:
      06 mei 2017
  • Reputatie: 540

Postat 13 december 2018 - 06:36

Ba frate .. eu în viața mea pe mare mi-a fost dat să văd oameni cu adevărat proști.
    Dar ca specimenul ăsta nu credeam că există !

Omul ăsta e de dat exemplu la copii .. dacă nu înveți carte, așa ajungi !!

Ba băiatule .. anubis pula mea .. Ba frate, toți care scriem suntem bărbați mă manca-ne-ai coaiele ..
    Mai lasa-ne in pula mea cu curva ta cu tot, Amalia sau cum morții ei îi zice .. tu atât de prost grămadă ești încât nu îți dai seama care și cum scrie aici ?!

Copii .. AȘA NU !!! ;)
    • 4
    Fără PIZDĂ .. viața e pustiu !!!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 ul amelia

ul amelia

Amelia The One (U.L. august 2016) :)))

• Platinum Member
    • 10868 Postari:
    • Inscris la:
      26 februari 2016
  • Reputatie: 7249

Postat 13 december 2018 - 08:45

...insa pramatii si panarame precum domnisoara "UL AMELIA" PE NUMELE REAL PETRICEANU ALINA MIHAELA cauta razbunare denigrand acest local  imediat ce au fost date afara...

Ooooofff...ie taaari greu cind ai di a faşi numa cu prosti !!! :)

Mah Anubisu puli miele...hai sa fasim altfiel, ca vad ca nuți cadi fisa ! ;)

Puniti intribarea asa: cînd o lucrat mah prostavane coarda asta Alina Mihaela Petrencuruiei la tini ??? In ce perioda ? Dupe cie ti documentezi bini...uititi la profilele noastre dipi Nimfomani. La profilu mieu, alu Talibanu, alu Neafane...tăți cari neai acuzat ca suntem unu si acielasi, adica un singur utilizator, cum zici tu. Adica, moi precis, coarda aia scandalagioaica pi cari ai angajato si leo dadeai la fraeri platitori drept maseoza di lux in localu tau rafinat.

La profilele noastre di utilizatori oi sa viezi data la cari neam inscris noi aci, pi forum. Cum di altfiel poti sa vezi data la care tu (Anubis, dar si Noel) ati aparut aci pi forumu asta, chipurili sava reparati imaginea alterata si sa va fasiti o leaca di publişitate. Dupa mintea ta...di dobitoc...se potriveste datele mah ??? Nu ti se pari ca civa ie in neregula ???

Profilu "Talibanu", di iegzemplu, scrii aci din 2012 !!! Tu inca nai realizat ca iejti un prost ??? Tu inca nu tiai dat seama noi suntim aci di multi ani...muuuult inainti ca tu sa deschizi ghena aia a ta di wc public la cari ii zici salon ???

Bah animalule...tu ai tupeu di borfaşi sa vi aci si sa ameninti oamini pi cari nui cunosti, di cari nai habar...futuvăn gît di proxeneti, cu coardele voastre proaste cari isi rup pizda sa produca pientru voi !!! Cie razbunarea puli am io cu rahatu tau di local, cind io nam calcat si nisi nam sa intru vrodata in infectiia aia a ta !!! Ci cacat sa denigrez io mah dobitocule cind presa din Constanta, si nu numai, ie presarata numa di scandaluri di santaj cu saloanele voastre ordinare ??? Voi adunati toate ciorile, toate panaramele si pramatiile dipi strazi, casa jumuleasca tati betivi di lovele, si acuma ti dai patron rafinat cu noi ???

Metre...sti povestea bufniței ? Bufnițeaşi pula in git di prost ci iesti !!!

Fix asa oi patit tu cu strategia ta di publicitate la ghena aia a ta...cind oi crezut tu cai bini so arunci aci...pi un forum plin di curve si curvari !!!

Hai ca neai amuzat cu tini ! Maxim !!!

:)))))))))))))))))))
    • 7
    Cind ti iei di mini...ti iei di fabrici si uzini !!! :refoz

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 2peu_2peu

2peu_2peu

® 

• Membru Premium
    • 2989 Postari:
    • Inscris la:
      19 januari 2018
  • Reputatie: 3211

Postat 13 december 2018 - 11:12

AI GRIJA CE SPUI DOMNISOARA CA S-AR PUTEA SA AJUNGI PUTIN PE LA DIICOT STII TU CE VREAU SA ZIC ! SI NU V-EI FI SINGURA !!

DIICOT :hmmm pai  de ce?

• 0

𝔻𝕒𝕔𝕒 𝕟𝕦 𝕚𝕥𝕚 𝕕𝕠𝕣𝕖𝕤𝕥𝕚 𝕞𝕦𝕝𝕥,𝕟𝕚𝕔𝕚 𝕡𝕦𝕥𝕚𝕟 𝕟𝕦 𝕒𝕚!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 2peu_2peu

2peu_2peu

® 

• Membru Premium
    • 2989 Postari:
    • Inscris la:
      19 januari 2018
  • Reputatie: 3211

Postat 13 december 2018 - 11:24

NU STIU CARE DINTRE NOI ARE DOSARE PENALE PENTRU ....​PENTRU CE ANUME??  CAT AI LUCRAT LA ANUBIS TEMPLE ERA CEL MAI FRUMOS LOCAL SI TI-A SCOS FOAMEA DIN GAT SI I SA FACUT MILA DE TINE CA NU AVEAI TIGANCO ..VORBESTI DE PARCA NU AI FACUT CEVA LOVELE PE CÂRCA TIGANCI CUM O NUMESTI TU, AI FOST TU CUMVA ai fost  ICOANA FĀCATOARE DE MINuni?ai codositi si tu acolo,,,  VREI SA O LAS PE FATA CARE AI BATUT-O SA SE DUCA LA POLITIE ?!  ESTI O NESIMTITA , TUPEISTA SI PANARAMA ! de ce nu o lasi si chiar sa o incurajezi pe tipā ? ai ceva de pierdut?.Eu unul zic lasaoo asa cum a cāzut,ati facut banutii impreuna(unul mai mult ca altu,asta este fiecare cum la dus capu) si aia este,cea a fost a fost...Dzeu cu mila si cu biciu de acum incolo!! Ce rost are bālacareala asta?orcum este ceva "putred" si in balacareala voastra? eu zic ca totuiii CanCan..

Aceasta postare a fost editata de 2peu_2peu: 13 december 2018 - 11:27

• 2

𝔻𝕒𝕔𝕒 𝕟𝕦 𝕚𝕥𝕚 𝕕𝕠𝕣𝕖𝕤𝕥𝕚 𝕞𝕦𝕝𝕥,𝕟𝕚𝕔𝕚 𝕡𝕦𝕥𝕚𝕟 𝕟𝕦 𝕒𝕚!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 futaciosu

futaciosu

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 95 Postari:
    • Inscris la:
      11 februari 2013
  • Reputatie: 72

Postat 30 december 2018 - 10:27

Ghena se confirma.

Am trecut pe acolo intr-o seara pe la ora 22-23, intrat vazut 2 minoritare si am iesit ametit de fumuri.

Nu mai trec ever pe la asa loc rafinat....

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 ul amelia

ul amelia

Amelia The One (U.L. august 2016) :)))

• Platinum Member
    • 10868 Postari:
    • Inscris la:
      26 februari 2016
  • Reputatie: 7249

Postat 30 december 2018 - 12:04

Poi tu ci credeai...cai vrun Templu ??? :))))))))))))
    • 0
    Cind ti iei di mini...ti iei di fabrici si uzini !!! :refoz

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 talibanu

talibanu

Al-Queda

• Platinum Member
    • 6179 Postari:
    • Inscris la:
      11 juni 2012
  • Reputatie: 2060

Postat 30 december 2018 - 08:00

Ghena se confirma.
    Am trecut pe acolo intr-o seara pe la ora 22-23, intrat vazut 2 minoritare si am iesit ametit de fumuri.
    Nu mai trec ever pe la asa loc rafinat....

Daca esti pasionat, incearca pe la body secrets pe mamaia aproape de mihai viteazu, sunt cateva specimene bune tare. In plus am auzit ca s-a deschis ceva nou, pe iorga aproape de fostul torrent, dar nu am detalii momentan.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi