Sari la conținut

Care mergeti la referendum si ce votati?


serena

Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Uitandu-te in jos pe pagina de Discutii Generale, pe o distanta intre un lat si (cel mult) un lung de p*..enis (vorba unui clasic in viata, din pacate retras) mai in jos, mai erau cel putin inca 3 (trei) topicuri cu titlul sugestiv, unde se dezbate subiectul...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Eu de felul meu sunt mai franc, chiar daca am avut multe de pierdut in viata, de multe ori, pana acum. Da, merg si votez DA. Nu deschid acum subiecte cum e cu Codul Civil, daca se pupa cu Constitutia sau nu si nici cu incalecatul gay-lor si infiatul copiilor heterosexualilor, pentru ca sunt ineptii si nu are rost sa le discutam. Nu am nimic cu **spam editat**itatile, lesbienele le ador, probabil ca as putea sa accept si gay-ii, dar nu ca si regula generala de organizare in normele unui stat, pentru ca si-asa natalitatea in Romania este din ce in ce mai mica. Probabil ca - daca va trece, eu sper ca da - acest Referendum nu va schimba prea multe, dar macar, ideologic, ca si principiu de baza pentru fundamentul unei societati, statuat in Constitutie, va mai da o sansa pentru un posibil viitor al Romaniei si al Romanilor pentru urmatorii 50-100 de ani (macar). Si nu pentru o Romanie Mioritica, ci pentru o Romanie moderna.

Ce m-a dezamagit a fost atitudinea bisericii. Este evident ca este prima care trebuie sa se implice in sustinerea Referendum-ului, dar nu asa la modul marlanesc si aservit politicului precum am vazut in ultima vreme, tinand cont ca are si ea pochi curvari, **spam editat**i si homo cu duiumul. Spre dezamagirea mea, vad ca preotii adevarati sunt din ce in ce mai putini...

Link spre comentariu
Vizitator the abomination
Reputație: 0

abomination, neabominattion, eu nu te vad bine cu atatea muieri in carca... pana si tu ai niste limite ale suportabilitatii  :laugh2

cu toată modestia, eram în delegație, doi gagii, când se umplea apartamentul de cel puțin 12 femei, le împărțeam, curățenie, spălat, gătit....
Link spre comentariu
  • Oras:nesemnificativ
  • Oras:nesemnificativ

@romuzica,bisericile crestine au facut si fac front comun pentru modificarea art48 din Constitutie,pai ,altfel cum strangeau peste 3 mil de semnaturi Coalitia pentru Familie?

 

in trecut bisericile crestine (aici neincluzand BOR-ul)au incercat un demers ,dar fara succes!

Link spre comentariu

  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Nu ma duc sa votez referendumul este o pierdere de vreme si o diversiune pentru prosti imbecili si redusi mintal.Eu niciodata nu ma bucur cand sunt atacate **spam editat**itati sexuale pentru ca defapt totul este o diversiune ordinara.Nu va bucurati cand sunt discriminati prin lege altii urmatorii putem fi chiar noi cei de pe  nimfomane.Nu cred ca unora de pe acest site care nu au iubite sau sotii si nici nu ii intereseaza agatatul vrajeala i-ar conveni sa fie etichetat nebun violator sau idiot  sau sa i se ureze(sa faci sida gonoree etc)  ca nu vrei sa fii "barbat adevarat" si astfel preferi damele de companie in locul agatatului.In loc sa facem bascalie unii de altii aiurea ar trebui sa ne unim sa fim uniti.Credeti ce vreti dar asta este adevarul!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...