Sari la conținut

Doamna 31 masaj dominare


pervers81

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost cineva pentru dominare? 

 

Cred că majoritatea pentru asta vin. E bună, fără multă vorbă / roleplaying / artificii, dar face ce vrei dacă se încadrează în lista de servicii. De exemplu e printre puținele care nu ezită să facă trampling în pantofi. Și din ce îmi dau seama se pricepe foarte bine și la masajul prostatei / strapon, eu am încercat doar ceva mai soft cu niște bile mici parcă, dar se intuiește un mare talent acolo. Handjob-ul ți-l face tot de zile mari.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Cred că majoritatea pentru asta vin. E bună, fără multă vorbă / roleplaying / artificii, dar face ce vrei dacă se încadrează în lista de servicii. De exemplu e printre puținele care nu ezită să facă trampling în pantofi. Și din ce îmi dau seama se pricepe foarte bine și la masajul prostatei / strapon, eu am încercat doar ceva mai soft cu niște bile mici parcă, dar se intuiește un mare talent acolo. Handjob-ul ți-l face tot de zile mari.

Accepta cunni, anni ? sau intra la sex asta? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Accepta cunni, anni ? sau intra la sex asta? :)

 

Acceptă ambele, dar posibil să evite să bălești prea mult timp acolo, nu știu dacă te lasă dacă chiar insiști, sex nu cred să accepte prea ușor, poate dacă ești client fidel și te înțelegi bine cu ea, eu nu mai țin minte dacă i-am sugerat / cerut măcar. Îmi plăcea teasing-ul ei, cum te aduce la orgasm, știe să lucreze pula cu mâna foarte, foarte bine. Când era 200h mi se parea foarte bună oferta, acum înțeleg că a ajuns pe la 300. Arată foarte bine la față, genul profă / secretară milf dar tonifiată. Face sală.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce tarife are ? Cam ce vârstă ?

 

Am înțeles că a ajuns la 300, primăvara aceasta era 250h. Vârsta 30+, pe chip poate ceva riduri dar preferă să fie semi-întuneric în cameră și nu vezi, oricum e printre cele mai frumoase fete de pe piață în prezent.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda, Alina... o fata foarte OK din toate punctele de vedere. Dacă vreți o experienta deosebita, v-o recomand. Și frumoasa și cu sex apeal și știe sa te facă sa te simți bine. Totuși, eu am renunțat la vizite datorita prețului. 300 lei este, totuși, destul de piperat, banii ăștia consider sa ii dau pt alt fel de experiente. Am fost client vechi, încă de când era la Sweet.. și o perioada lunga m-a ținut la un preț mai mic, de 200 lei. Numai ca a remarcat ca am mai rărit-o, ca de... simți nevoia sa mai variezi... Și m-am trezit ca m-a anunțat ca o sa am tarif normal, adică 250 și la următoarea vizita m-a anunțat de 300. Oferă și dominare și are jucării pentru toate gusturile, dar sfatul meu este, dacă citește aici, sa aibe tarif diferențiat... pentru amatorii de dominare o fi ok 300 lei, dar pentru o harjoneala mica e cam mult. Dar, pentru cine își permite, știe ca merge la sigur, fatza de alte părți unde la 200 pleci complet frustrat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A mai fost cineva recent la ea?

Du-te cu incredere. Cred ca au trecut 3-4 luni de cand am fost, dar experienta este de top si cu siguranta nu s-a schimbat, poate numai in bine. Singura conditie este sa fii baiat finut si ... daca te duci pt sex, n-ai nimerit. 

Link spre comentariu

Salutare,

 

I-am făcut și eu o vizita Alinei, pot apune ca fata asta este senzație 🤣🤣🤣, nu stiu ce mi-a făcut dar mi-a făcut bine 🙈.

Inițial eu m-am dus pentru masaj, dar dacă stau sa ma gândesc nu cred ca mi-a făcut nici un masaj...

 

De la locație, servicii, atitudine și aspect 10 pe linie.

 

Halat 300, este de vizitat din punctul meu de vedere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Daaa, confirm, Alina a fost printre cele mai misto (aspect, atitudine, experienta) tipe de la Sweet, foooarta picanta pot spune!

Partea cu bum-bum nu stiu ce sa zic, cred ca e greu rau sa ajungi la ea, daca ajungi...

 

Merita vazuta, macar o data! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Este de vizitat , note mari la toate capitolele.

Am prins tariful de 200 Lei in octombrie 2018. Da , am făcut recenzie pe unul din vechile conturi.

Sex ? Da, am întrebat și de așa ceva.

Zice Alina : nu am nevoie sa fac , am mulți clienți la masaj și dominare.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello,

today i had via whatsapp a chit chat with Alina regarding her services, my wishes and an appointment. she seems to be very nice and open minded.

 

We established for tuesday.

 

After the session you will find my review here.

 

Wish you all guys a bice weekend!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello people,

 

here my review as promised.

 

Today i had my 1st visit at Alina. Before we established without any complications tge details via whatsapp, location is close to Zepter, nice and clean. Alina takes care for cleanliness, desinfection at the entrance, in the room, etc... She is doing what she can, to give the guest a safe feeling.

 

She is a beatuful Lady with a clear orientation towards the guest. She wants you to feel good and to have a good time.

 

I asked for 1h soft domination and i liked what we did. I let everything happen without interfering, although for my taste it was at times a little violent. My bad, i wanted to see where it will lead us :)

 

Next time i know what to tell her before ;)

 

Conclusion:

Location: 9

Alina: 9

Service erotic: 9

Service massage: without evaluation

GFE: without evaluation

Value for money: 9

Price: 300/h (17:05-18:08)

 

I can recommend a visit at Alina for everybody who is looking for something more special if it‘s about domination. She is doing a good job and performs good.

She will definitely see me again ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bulevardul Unirii
  • Oras:Bulevardul Unirii

Doamnă discretă 32 de ani , 1,70 , slim si extrem de pasională , invit domnii ce stiu să aprecieze calitatea la o ședință de alinoterapie :) ce se va desfășura cu finețe și rafinament într-un ambient deosebit de placut iar atingerile si erotismul acesteia te va duce într-o lume de vis :) Ofer doar masaj si diverse fantezii in special DOMINARE soft sau hard , pentru doritori am si o varietate largă de jucării.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții , ofer si cer discreție si igiena impecabilă .Nu ofer contact INTIM! Nu deranjați inutil! Pt programări sunați la numărul 0735185222

Preț 300 ron ora.

Pentru serviciile de dominare hard prețul diferă în funcție de fantezii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...