Sari la conținut

Alina - super slim - 0723730369


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate


  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Fusei, nu merita 150/300 nici pe departe, e alegerea ei cat cere dar raportat la celelalte fete de pe forum, 100/200 +50 cim extra ar fi mult mai in rand. Domnita e foarte mecanica, are un corp ce-i drept slim, dar de nota 6.5 (in poze pare de 8, realitatea este alta) sanii sunt lipsa, nu doar mici ci pur si simplu lipsa, si la fatza, are niste ochi albastrii frumosi dar degeaba ca-s pusi pe o fatza de 7 cu indulgenta. Deasemenea faptul ca are o postura cocarjata de shoarece de biblioteca nu o ajuta deloc sa traga corpul de 6.5 spre 7 - 7.5 ci din contra il trage in jos spre 6 - 5.5. Pe deasupra fata mai este si genul cinic si artzagos deci nici la caracter nu aduce pozitivitate.

A se nota ca eu sunt foarte zgarcit cu calificativele deci mai puneti cam +1.5 sau chiar +2 la notele mele si imaginativa ca-s din partea altcuiva pt ca am vazut ca unii p-aci dau 9 si 10 la niste... 2-uri care nici un orb n-ar putea sa nu le observe.

 

Ca sa nu mai lungec, din punctul meu de vedere fata este pentru mine un: #neveragain
Spor!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...