Sari la conținut

Nouă in orasul tau..geanina 0742597546 & 0735850014 & 0742612856 & 0733508962


Postări Recomandate

In primul rand care este problema ta de comentezi atât??.. Dacă eram infectata cum zici tu dragul meu numai munceam si imi vedeam de treaba mea.... nu vrei sa imi dai si interzis in ploiesti? Nebunule vezi cum vorbeşti pentru ca eu nu te am jignit pe tine pentru ca nu imi sta in caracter dar vad ca ai alta treaba decat sa stai si sa comentezi aici.. ai inteles vedeți de treaba ta de viata ta... si in primul rand poti sa zici ce vrei tu nu ma intereseaza. Si vorbeste frumos ca eu nu te am jignit pe tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

nu am mai asteptat analiza cand am vazut ca simt arsura pe canal si arsura sub coi asociat cu semnele balanitei fimozei  am luat direct ciprofoxacina 500 2 pe zi  10 zile spectru lard pe infectie organelor genitale vs gonoree  dar asta a ajutat doar pe moment ulterior manrgand la medic mi sa prescris antibiotic pe 3 luni pe langa cremele  tratamentul dermato si fungi sunt ok acum nu mai am nimic dar alti care nu au putina cunostitnta de cauza ajung in forme grave li se umfla pula au dificultati la urinare ajung in ultima  faza la medic

Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

In primul rand care este problema ta de comentezi atât??.. Dacă eram infectata cum zici tu dragul meu numai munceam si imi vedeam de treaba mea.... nu vrei sa imi dai si interzis in ploiesti? Nebunule vezi cum vorbeşti pentru ca eu nu te am jignit pe tine pentru ca nu imi sta in caracter dar vad ca ai alta treaba decat sa stai si sa comentezi aici.. ai inteles vedeți de treaba ta de viata ta... si in primul rand poti sa zici ce vrei tu nu ma intereseaza. Si vorbeste frumos ca eu nu te am jignit pe tine.

ce caracter ai tu cand faci cu buna stiinta rau altora imi si dai motive sa vorbesc frumos esti tu asa o educata o parsiva fara remuscari o fomista care intra si ea sa apere rusinea mai ales ca acum sia pus si pozele cu fata si o stie tot ploiestiul nebuna esti tu ca te futi in conditiile in care ai o problema de sanatate o sa te stie toata lumea asta trebuie sa afle ce fel de curva esti , chiar doresti respect nu o sa ai asa ceva din partea mea

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Totusi, ce ciuperci ai luat de la asta? :)))

 

Oricum toate curvele sunt pline de fungi, acum la unii se manifesta, la altii raman inactive, le transmit mai departe.

Toti s'tem plini de fungi, microorganisme, flora bacteriana si o intreaga fauna de acarieni etc.  :console  

Cand intri in orice hipermarket si treci prin orice statie de transport in comun schimbi doar prin respiratie un intreg ecosistem de bacterii cu toti cei care sunt si au trecut p-acolo... plus puricii aferenti, ca in Ploiasca nu s-a mai facut dezinsectie de 4 ani si nici n-o sa se faca.  :clap2

Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Poti sa comentezi cat vrei ... nu ma intereseaza nu vreau respect de la tine.. tu nu te respecți pe tine dar pe altcineva eu nu am ce sa vb cu un om ca tine... esti un nimeni.. egal cu 0 in fata mea

daca nu te intereseaza de ce mai apari pe aici si dai cu textul ? clienti care iti trec pragul si pleaca pagubiti sunt un nimeni? chiar nu iti pasa de nimic! bani sa le iei si de ce nu  sa le dai si acolo o boala venerica inca o data dovedesti ca esti o cretina care nu judeca prea mult eu iti prevad un viitor nasol chiar foarte nasol nu te duce capul noroc ca ai pizda ca mureai de foame

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Toti s'tem plini de fungi, microorganisme, flora bacteriana si o intreaga fauna de acarieni etc.  :console  

Cand intri in orice hipermarket si treci prin orice statie de transport in comun schimbi doar prin respiratie un intreg ecosistem de bacterii cu toti cei care sunt si au trecut p-acolo... plus puricii aferenti, ca in Ploiasca nu s-a mai facut dezinsectie de 4 ani si nici n-o sa se faca.  :clap2

 

Pai daca nu e nici o problema baga-te la un ON la ea, faceti un mic schimb, ea nu cred ca se supara, iar pe tine vad ca nu te deranjeaza...

daca nu te intereseaza de ce mai apari pe aici si dai cu textul ? clienti care iti trec pragul si pleaca pagubiti sunt un nimeni? chiar nu iti pasa de nimic! bani sa le iei si de ce nu  sa le dai si acolo o boala venerica inca o data dovedesti ca esti o cretina care nu judeca prea mult eu iti prevad un viitor nasol chiar foarte nasol nu te duce capul noroc ca ai pizda ca mureai de foame

Nu iti mai bate capul cu ea ca nu are rost, daca atat o duce capul... Anyway, karma is a bitch si nu stii de unde o sa-i sara cativa in cap...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

a fost si raluca si rebeca inca o fata colega  a lor in rest toate au fost niste tepare in locatia aia v-am si scris  despre experientele mele in acea locatie. Daca te intereseaza de raluca e in spate la partide

e un trafic in apartamentul ala de visavis de mega image ceva de speriat.

 

Raluca nu e si ea acolo?

https://nimfomane.com/forum/topic/117242-raluca-0739692441/

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator razvannebunu
Reputație: 0

Da-ne si noua un pont cu civilele...pe unde le agăți?

Stai in fața liceelor?(glumesc) sau pe Facebook ?

nu mai am eu cine stie ce succes , greu cu timpul si obligatiile  insa daca as face o lista asta ar fi

 

1.trebuie sa arati mereu ingrijit unghii taiate pantofi curati etc

2. sa ai cercuri cat mai largi de prieteni sau amici si sa iesi cat mai mult, nu conteaza unde sau cu cine, fara prejudecati, sa ai  conturi  pe fb, insta etc femei sunt peste tot , e imposibil sa nu te placa una.

3. sa inveti sa faci mici complimente, glumite, sa inveti sa  initiezi un dialog si sa-l intretii, sa pui intrebarile care trebuie, nu mistouri, nu critici etc, aici trebuie exersat mult,  refuzuri o sa iei la greu si nu trebuie sa dai doi bani, trebuie sa inveti unde ai gresit

4. trebuie sa-ti arati interesul, sa iti arati intentiile, sa ceri intalnirea, sa inviti , de multe ori  e greu sa iti dai seama ce vrea una de la tine si poate nici ea nu stie ce vrea.  Aici chiar daca iti iei refuz din prima e bine sa mai revii, multe  cam asteapta sa le bagi in seama.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ai dreptate, problema e că nu vor să se limiteze doar la câteva întâlniri pe lună (sex si dispari in morții ma-tii). Vor relații serioase cu mers la mare, city break-uri in plm, cluburi, ca sa nu mai zic de participari la nunți, botezuri, alte cumetrii si lista poate continua la nesfârșit. Activitati inutile, enervante, consumatoare de timp si bani.

Plus ca, după o perioadă de timp, incep sa-si dorească nunta cu lăutari, filmată cu drona, doi copii si alte cacaturi de genul.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Ai dreptate, problema e că nu vor să se limiteze doar la câteva întâlniri pe lună (sex si dispari in morții ma-tii). Vor relații serioase cu mers la mare, city break-uri in plm, cluburi, ca sa nu mai zic de participari la nunți, botezuri, alte cumetrii si lista poate continua la nesfârșit. Activitati inutile, enervante, consumatoare de timp si bani.

Plus ca, după o perioadă de timp, incep sa-si dorească nunta cu lăutari, filmată cu drona, doi copii si alte cacaturi de genul.

Cluburi de swing, city break la Berlin cu filmare la GGG si alte activitati recreative de care m-as fi putut bucura si eu n-au vrut nici daca le-am oferit casa, masa si dulciuri la discretie.  :no2   Mai serios decat sa ne implicam impreuna in sex semiprofesionist cu expunere internationala nu cred ca putea fi. Si totusi... NU.  :wallbash

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...