Sari la conținut

Manuela C-ta - 0752480750 / 0752564826


aferim

Postări Recomandate

  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Buna dragii mei si La multi ani pe anul acesta.Am revenit in Timișoara sunt disponibilă intre orele 10.00 si 22.00 .100/finalizarea 200/ora 50 +pentru masaj .Va astept cu plăcere 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Am vrut si eu sa merg mai demult la ea.Am sunato,mi-a vorbit pe un ton de parca as fi deranjato cu ceva. Am stabilit cand sa ne vedem, apoi mi-a spus pe un ton foarte sictirit ,,pa" si a inchis telefonul. M-am gandit ca daca e asa la telefon nici intalnirea nu o sa fie prea grozava. I-am dat mesaj ca a intervenit ceva si nu am mai mers.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Da este adevarat ca am o voce ,o tonalitate mai dura la tel. multi clienti mi-au spus dar ajunsi la fata locului este altceva si-au schimbat parerea .Imi pare rau ca ai ramas dezamagit numai schimband doua vorbe la tel. Poate te razgandesti!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Manuela!

 

Prima impresie conteaza...la telefon si eu..la fel ca multi de aici vrem sa fim tratati cu respect, nu repeziti cu "hai pa" sau "pa" si una si cealalta denota o exprimare de genul "hai sictir".

Oricum o dai cu "pa"-ul... daca nu e o tonalitate placuta, tu pierzi in primul rand ;) atitudinea si comportamentul e important de la telefon, la usa, pe hol, in camera, in baie peste tot...oamenii vin sa se simta bine, nu sa se simta respinsi, fugariti..

 

Sper ca nu am deranjat cu acest comentariu, e doar o parere, chiar imi doresc sa te vizitez...

 

Iti doresc sedere placuta in orasul nostru, spor la tot ce iti doresti tu !

 

Pe curand...poate ! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Dacă mai ești în Ct da mi un semn.. pup

Sa te poti pune si aici intrebari de genul : unde ai locatia? ; esti singura? ; cat este halatul? ; pana la ce ora te gasesc disponibila? ; de la ce ora te gasesc disponibila?

Nu ai pe Constanta destule topice sa le poluezi cu astfel de intrebari?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dacă îți face plăcere să bem o cafea împreună te astept cu mare drag nu-i nici o problemă când doresti

O cafea in compania unei doamne frumoase n-o refuz niciodata insa trebuie sa-mi permita si timpul. Oricum am notat invitatia si n-am s-o ratez. Multumesc frumos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...