Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

Am ramas dator cu o recenzie,ma simt obligat,datorita recenziilor facute de "colegii" de pe forum am ajuns si sa o vizitez pe aceasta domnisoara . Am facut vizita joi seara,intampinat de o fata draguta,micuta de statura,sunt servit cu un pahar,2 3 de whisky,poate am servit cu un pahar in plus  :laugh2 . Am povestit,mai mult eu,deobicei eu fiind mai retinut,timid. Detalii care m-au facut sa ma simt bine,hmmm. I-am spus daca ma poate ajuta cu ceva muzica,a improvizat putin cu telefonul,mi-a satisfacut pofta.  Sexul...a fost amuzant pentru mine,cred ca si pentru ea,putine peripetii . Cu schimbatul de pozitii,nici o problema,LOT,doggy,missionary...creativitate este. Exact cum descrie mai sus colegul,gen o aventura cu o colega de clasa 12-a,studenta. Am stat o ora,poate putin mai mult,datorita povestilor mele.  Sarutari,imbratisari,etc. M-am simtit excelent. Nu o sa dau note, ca nu sunt profesor . O recomand? Absolut.   :hihat

   Cadoul: 350 ora.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna dragilor începând de astăzi până săptămâna viitoare până miercuri, joi nu voi lucra . Cea mică are rosu un gat dar va astept sa ne simtit bine săptămâna viitoare cand voi fi in forta . Va pup

da...si un rosu in gat tine 7 zile! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Bine ati venit in clubul celor lasati cu ochii in soare,din aceasta cauza am sa aplic proverbul toti pentru unu si unu pentru toti,nu mai am de gand sa inghet pe afara asa ca pana vine din nou caldura o sa intru la hibernare,o sa ies doar cand o sa apara ceva ce merita cu adevarat de vizitat

alergic la banateni? pai de ce nu te muti acolo unde nu-ti pute si nu ai alergie, sa fiti intre voi?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

"prietene" in primul rand tu nu mă poți numii prietene pe mine, in al doilea rând asta e începutul unei discuții care duce la rasism,am asistat de multe ori la genul de comm. Si în ultimul rând nu vreau sa intru in discuții cu tine, daca aveți ceva de discutat în legătură cu fata ok dar nu deviati de la subiect.

Link spre comentariu

am vizitat Claudia acum cateva saptamani,

FK, OP, NP: 150 o finalizare, 350 o ora. Mi-a zis ca nu mai face ON.

programat pt o ora, ajuns, intrat la timp

Fata e frumoasa, mi se pare ca pozele din anunt o dezavantajeaza. Vesela, nu e tacuta deloc.

Servit cu apa, suc, bauturi, ciucolata. Cea mai ospitaliera servire de pana acum :) Acceptat un pahar cu apa.

Am inceput cu FK, apoi un oral eu ei. Pus caciulita si trecut la OP - bunicel (eu nu ma dau in vant dupa OP)

NP schimbat 2-3 pozitii, misionar, caprita, LOT. Se misca bine, gemete, contre, destul de ok

Pauza de o tigara, a doua finalizare oaercum similar.

Door to door: aproape o ora

 

Igiena: 10, primit prosop curat si uscat

Locatie: 9, Str. Bogdanestilor, langa Clinica Sante, apartament spatios, frumos

OP: 7, nimic spectaculos, mi se pare ca nu stie sa puna un prezervativ :) nu-i bai se invata repede

NP: 10

GFE: 9: FK "nelimitat"

 

De revenit? Da

De recomandat? Da, musai.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...