Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

mi-ai dat de gandit si sa sti ca am oferta de black friday, 100 lei o finalizare si 300 lei ora totul fiind protejat. Deci sa înceapă nebunia !!..doar astăzi, hai la puță. Va astept, muahhh

Tentanta oferta ta!

Spune-mi te rog frumos, ai cumva si colega? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna dragilor, m-am gândit să vă fac niste poze sexy dar nu prea am idei deci daca aveti preferinte astept sa imi spune.ti .

Claudia,esti draguta...ca vrei sa ne incanti cu frumusetea ta! :kiss3 asteptam si idei putem sa-ti dam!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

vizitat domnisoara cu ceva timp in urma, este tanara, simpatica, corp frumos, cur misto, tate faine, minioma, insa foarte dezorganizata

am stat doar un numar, foarte pe graba eu, cand ma imbracam deja a sunat urmatorul client si ii explica unde trebuie sa ajunga, i-am spus sa-i spuna sa mai astepte 5 minute pana reusesc sa ies din cladire.

apartament ok, insa o dezordine mare: sticlele de suc si whisky pe masuta, paharele folosite langa, haine aruncate, baia dezordonata...etc.

Oral protejat si normal protejat: pret 150 RON

eu o sa revin cand mai prinde experienta si cand este mai organizata cu programarile

  • Like 3
Link spre comentariu

vizitat domnisoara cu ceva timp in urma, este tanara, simpatica, corp frumos, cur misto, tate faine, minioma, insa foarte dezorganizata

am stat doar un numar, foarte pe graba eu, cand ma imbracam deja a sunat urmatorul client si ii explica unde trebuie sa ajunga, i-am spus sa-i spuna sa mai astepte 5 minute pana reusesc sa ies din cladire.

apartament ok, insa o dezordine mare: sticlele de suc si whisky pe masuta, paharele folosite langa, haine aruncate, baia dezordonata...etc.

Oral protejat si normal protejat: pret 150 RON

eu o sa revin cand mai prinde experienta si cand este mai organizata cu programarile

bună dragule , încă tin minte ziua aceea. Da , am avut la început niste probleme cu programarile dar intre timp am devenit mai organizată. A fost o zi foarte "aglomerata" atunci , te pup si astept sa revii . 😙😙😙😙
  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragilor, am schimbat putin preturile si serviciile mele . 200 lei costa o finalizare, 300 lei ora. Se poate si oral neprotejat, evident in functie de igienă iar daca ceva mi si pare suspect fără supărare dar nu o voi face. Nu fac anal si accept sărutări, va astept cu multe chef ne nebunii . Muahh😘😘😘😘😲

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o seara trecuta și am rămas plăcut impresionat de domnișoară,e o fata simpatica foc cu niște buze senzuale și atitudine de nota 10,zambareata,glumeata,chiar te face sa te simți bine în prezenta ei.

Ajuns la locație ma poftește la un pahar de suc, stam la taclale un pic după care întru la dus, baia curata, prosop curat, totul perfect.

Începe acțiunea cu FK dulce și pasional, apoi un ON executat bine,nu prea sunt eu mare fan al oralului în general,dar mi-a plăcut.

Acum urmează partea interesanta,începem NP, Lady On Top, fata se mișcă foarte bine, apoi schimbam în Doggystyle, poziția mea preferata din care am putut sa admir funduletul ala mic dar obraznic.

Urmează partea care chiar m-a impresionat la ea,din cauza faptului ca tocmai ce ma despărțisem de prietena cu o zi în urma,juniorul nu voia sa se termine și mai dădea și rateuri din când în când, apoi revenea la viata din nou, probabil un blocaj la nivel psihic din cauza evenimentelor recente, însă deși era evident ca la mine e vina, fata a încercat sa găsească vina la ea,lucrul asta chiar m-a impresionat...

Am schimbat vreo 4 poziții, am făcut cardio la greu dar juniorul tot nu voia sa se termine, moment în care am realizat ca ora pentru care am plătit se cam apropia de sfârșit, repet, am realizat eu lucrul asta, fata nu a stat nici un moment cu ochii pe ceas.

Chiar dacă timpul cel mai probabil îmi expirase,domnișoara mi-a făcut un masaj de relaxare la final pentru care am numai cuvinte de lauda.

Per total a fost o experienta reușită,sper sa ma mai primească și alta data când voi veni cu mintea mai limpede.

Cadoul a fost 300 lei pe care i-am decartat la început din proprie inițiativa.

Note :

ON - 9.5

NP - 10

Igiena - 10

GFE - 10

Atitudine - 10+

Masaj - 10

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o seara trecuta și am rămas plăcut impresionat de domnișoară,e o fata simpatica foc cu niște buze senzuale și atitudine de nota 10,zambareata,glumeata,chiar te face sa te simți bine în prezenta ei.

Ajuns la locație ma poftește la un pahar de suc, stam la taclale un pic după care întru la dus, baia curata, prosop curat, totul perfect.

ÃŽncepe acțiunea cu FK dulce și pasional, apoi un ON executat bine,nu prea sunt eu mare fan al oralului în general,dar mi-a plăcut.

Acum urmează partea interesanta,începem NP, Lady On Top, fata se mișcă foarte bine, apoi schimbam în Doggystyle, poziția mea preferata din care am putut sa admir funduletul ala mic dar obraznic.

Urmează partea care chiar m-a impresionat la ea,din cauza faptului ca tocmai ce ma despărțisem de prietena cu o zi în urma,juniorul nu voia sa se termine și mai dădea și rateuri din când în când, apoi revenea la viata din nou, probabil un blocaj la nivel psihic din cauza evenimentelor recente, însă deși era evident ca la mine e vina, fata a încercat sa găsească vina la ea,lucrul asta chiar m-a impresionat...

Am schimbat vreo 4 poziții, am făcut cardio la greu dar juniorul tot nu voia sa se termine, moment în care am realizat ca ora pentru care am plătit se cam apropia de sfârșit, repet, am realizat eu lucrul asta, fata nu a stat nici un moment cu ochii pe ceas.

Chiar dacă timpul cel mai probabil îmi expirase,domnișoara mi-a făcut un masaj de relaxare la final pentru care am numai cuvinte de lauda.

Per total a fost o experienta reușită,sper sa ma mai primească și alta data când voi veni cu mintea mai limpede.

Cadoul a fost 300 lei pe care i-am decartat la început din proprie inițiativa.

Note :

ON - 9.5

NP - 10

Igiena - 10

GFE - 10

Atitudine - 10+

Masaj - 10

mersi comentariul frumos , astept sa revii cu drag . Te pup 💋💋💋💋
Link spre comentariu

Am fost la domnisoara de mai sus acum vreo 2 saptamani, are locatie pe Brediceanu in apropiere de RDS si de parculetul acela, un bloc nou construit. Apartamentul este cu o camera, foarte mare, open space. Pozele sunt facute in locatia respectiva. Fata m-a asteptat pe tocuri imbracata intr-un halat rosu si cu lenjerie sexy pe sub el, e micuta de statura, super slim, draguta la fata - arata exact ca in poze. Are niste sani medii, rotunzi, fermi, perfecti pentru corpul ei. Am stat putin si am socializat cu fata, am fost servit cu suc, se putea si alcool dar nu aveam chef in momentul respectiv. Dupa ce am terminat de socializat ne-am mutat in dormitor, adica am mers 1 metru inspre pat, dar nu inainte de o igienizare scurta unde am primit prosop mare curat. 

 

 

Locatie: 10 - baie curata, pat mare, oglinzi pe dulap

Igiena 10: foarte curata, epilata peste tot, piele fina

GFE 10:  Preludiu cu FK la greu pentru ca ar fi fost pacat de buzele alea

Oral: 9 - neprotejat, foarte placut cu schimbari de ritm

Normal: 9 - stie meserie, se misca foarte frumos, da contre, lasa impresia ca-i place, la un moment dat imi zicea "fute-ma, fute-ma ! " pentru ca voia sa se termine si ea

 

 

De multe ori textele anunturilor sunt reclama falsa, dar in cazul ei "mica si perversa" se potriveste perfect. Recomand!

Platit 150 + 50 ON, o finalizare, jumatate de ora aproximativ. Ora mi se pare ca e 350, nu stiu daca include ON.

Care e blocul mai exact?

Am sunat.o și mi.a spus unul din blocuri dar nu era acolo,m.am lăsat păgubaș și am plecat.

Link spre comentariu

Care e blocul mai exact?

Am sunat.o și mi.a spus unul din blocuri dar nu era acolo,m.am lăsat păgubaș și am plecat.

Nu inteleg încercarea ta de a imi afla doar locația, daca ai văzut că nu vreau sa iti spun încerci in alta parte si chiar nu imi aduc aminte sa fii facut o programare de ai ajuns pe lângă "blocul" meu . 🤦â€â™€ï¸ðŸ˜¡
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...