Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

nu, deocamdată nu voi face finalizare orală, poate pe viitor.

 

 

Disponibilă pana la 22:00, săptămâna aceasta voi face doar finalizare orală si masaj de relaxare, iar prețul este de 100 lei.

 

Viitorul sună bine! :) 

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Disponibilă pana la 22:00, săptămâna aceasta voi face doar finalizare orală si masaj de relaxare, iar prețul este de 100 lei.

Apa rece ai?

Întreb fiindcă dacă adorm la masajul de relaxare...

Înțelegi tu.:D

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Recenzie: :) până una alta, m-am urcat io in patul drăguței de Claudia.

M-a făcut!

Original...:D

Te pup drăguțo! :)

Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Recenzie: :) până una alta, m-am urcat io in patul drăguței de Claudia.

M-a făcut!

Original... :D

Te pup drăguțo! :)

mai nu-mi spune ca tu m-ai deraiat de pe traseu azi pe la 17.00......

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Recenzie: :) până una alta, m-am urcat io in patul drăguței de Claudia.

M-a făcut!

Original...:D

Te pup drăguțo! :)

Aha, de asta nu raspundea nici la tel nici la wapp ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

deraiat de pe traseu azi pe la 17.00......

Foarte urat! Poate nu strica sa fii spus 2,3 vb...cred ca'i prea devreme sa intre pe "derapaje".

Probabil o si ajuta critica,ii la inceput draguta si vrea sa invete, desi sa fii serios nu tine de experienta , si ea'i o persoana cu bun simt . Asa'mi amintesc!

Edit:nu consider balacareala...

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Foarte urat! Poate nu strica sa fii spus 2,3 vb...cred ca'i prea devreme sa intre pe "derapaje".

Probabil o si ajuta critica,ii la inceput draguta si vrea sa invete, desi sa fii serios nu tine de experienta , si ea'i o persoana cu bun simt . Asa'mi amintesc!

Edit:nu consider balacareala...

nu nu...nicidecum asa ceva....vina imi apartine. Am discutat cu ea si a ramas sa sun cu 30 de minute inainte. Am fost acasa, am facut dus si am urcat in masina cu gandul sa ajung la ea. Am sunat din masina stiind ca la ora aia (aproximativ 17) drumul de la mine pana pe Bogdanestilor dureaza cam 30 de minute +/- . Claudia nu mi-a confirmat disponibilitatea asa ca nu consider deloc ca ar fi gresit cu ceva. Cand am sunat din masina mi-a dat sms ca nu mai e disponibila si m-am reorientat, dar nu a fost vorba de vreo programare nerespectata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

nu nu...nicidecum asa ceva....vina imi apartine. Am discutat cu ea si a ramas sa sun cu 30 de minute inainte. Am fost acasa, am facut dus si am urcat in masina cu gandul sa ajung la ea. Am sunat din masina stiind ca la ora aia (aproximativ 17) drumul de la mine pana pe Bogdanestilor dureaza cam 30 de minute +/- . Claudia nu mi-a confirmat disponibilitatea asa ca nu consider deloc ca ar fi gresit cu ceva. Cand am sunat din masina mi-a dat sms ca nu mai e disponibila si m-am reorientat, dar nu a fost vorba de vreo programare nerespectata.

Asa un raspuns imi doream sa "aud"!

dag dal gas!

Link spre comentariu

Hi Claudia,
First of all, I would like to say how beautiful and addorable you are, and, I would like to thank you for beeing honest! I'm fascinated that you have such a close bond with you customers. you go girl!!!

Now, business :)
I have plan to visit Romania and Timisoara for summer holiday (july). Whit that beeing said, Iwould like to ask you few questions:
Are you going to be available in that period?
Do you have viber, where i can text you?
And what would price be for 2 or 3 hours, and could we (in that time) get out of apartment and go for dinner or sightseeing ?

 

Best wishes!!!!


 

Bună Claudia,
În primul rând, aș vrea să vă spun cât de frumos și de încântat sunteți și, aș dori să vă mulțumesc că ați fost cinstit! Sunt fascinat că ai o legătură strânsă cu clienții tăi. te duci fata!
 
Acum, afaceri :)
Am de gând să vizitez România și Timișoara pentru vacanța de vară (iulie). În ciuda faptului că a spus, aș dori să vă pun câteva întrebări:
Veți fi disponibil în acea perioadă?
Aveți viber, unde vă pot trimite textul?
Și care ar fi prețul pentru 2 sau 3 ore și am putea (în acel moment) să ieșim din apartament și să mergem la cină sau la vizitarea obiectivelor turistice?
 
 
 
Cele mai bune gânduri!!!!


 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hi Claudia,

First of all, I would like to say how beautiful and addorable you are, and, I would like to thank you for beeing honest! I'm fascinated that you have such a close bond with you customers. you go girl!!!

 

Now, business :)

I have plan to visit Romania and Timisoara for summer holiday (july). Whit that beeing said, Iwould like to ask you few questions:

Are you going to be available in that period?

Do you have viber, where i can text you?

And what would price be for 2 or 3 hours, and could we (in that time) get out of apartment and go for dinner or sightseeing ?

 

Best wishes!!!!

 

 

 

Bună Claudia,

În primul rând, aș vrea să vă spun cât de frumos și de încântat sunteți și, aș dori să vă mulțumesc că ați fost cinstit! Sunt fascinat că ai o legătură strânsă cu clienții tăi. te duci fata!

 

Acum, afaceri :)

Am de gând să vizitez România și Timișoara pentru vacanța de vară (iulie). În ciuda faptului că a spus, aș dori să vă pun câteva întrebări:

Veți fi disponibil în acea perioadă?

Aveți viber, unde vă pot trimite textul?

Și care ar fi prețul pentru 2 sau 3 ore și am putea (în acel moment) să ieșim din apartament și să mergem la cină sau la vizitarea obiectivelor turistice?

 

 

 

Cele mai bune gânduri!!!! Buna , nu stiu daca voi fi in Timisoara in iulie dar putem vorbi pe whatsapp despre servicii si alte lucruri . ❤

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Hi Claudia,

First of all, I would like to say how beautiful and addorable you are, and, I would like to thank you for beeing honest! I'm fascinated that you have such a close bond with you customers. you go girl!!!

 

Now, business :)

I have plan to visit Romania and Timisoara for summer holiday (july). Whit that beeing said, Iwould like to ask you few questions:

Are you going to be available in that period?

Do you have viber, where i can text you?

And what would price be for 2 or 3 hours, and could we (in that time) get out of apartment and go for dinner or sightseeing ?

 

Best wishes!!!!

 

 

 

Bună Claudia,

În primul rând, aș vrea să vă spun cât de frumos și de încântat sunteți și, aș dori să vă mulțumesc că ați fost cinstit! Sunt fascinat că ai o legătură strânsă cu clienții tăi. te duci fata!

 

Acum, afaceri :)

Am de gând să vizitez România și Timișoara pentru vacanța de vară (iulie). În ciuda faptului că a spus, aș dori să vă pun câteva întrebări:

Veți fi disponibil în acea perioadă?

Aveți viber, unde vă pot trimite textul?

Și care ar fi prețul pentru 2 sau 3 ore și am putea (în acel moment) să ieșim din apartament și să mergem la cină sau la vizitarea obiectivelor turistice?

 

 

 

Buna , nu stiu daca voi fi in Timisoara in iulie dar putem vorbi pe whatsapp despre servicii si alte lucruri . ❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...