Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor, am revenit. Pentru cei ce nu ma cunosc , voi face o scurta prezentare despre mine: am 20 ani dar par de 17 ( nu-mi doresc sa am probleme cu cineva din cauză fetei mele inocente) , am 1.53 inaltime si 40 kg , sunt super slim. Ca si caracter sunt foarte drăguță, comunicativă si vesela, cei care ma cunoașteți si v-am placut, astept sa reveniți cu drag sa ne iubim. Sunt disponibilă incepand cu 18:30.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Disponibilă între orele 12:00 Si 22:00 doar pentru oral . Pretul este de 100 lei pentru 20 min , pentru finalizare orală se plătește extra 50 lei .

 

claudia, practici acelasi pret inainte de pauza?

Link spre comentariu

buna , momentan da , desi e posibilă o schimbare a prețurilor si serviciilor .

Preturile sunt cele din semnatura ? Daca da sunt incredibil de mici avand in vedere bogatia serviciilor.As propune sa fie trecuta direct la Top,dar din pacate nu sunt colorat sa conteze parerea mea....

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Preturile sunt cele din semnatura ? Daca da sunt incredibil de mici avand in vedere bogatia serviciilor.As propune sa fie trecuta direct la Top,dar din pacate nu sunt colorat sa conteze parerea mea....

buna dragule, da , preturile sunt cele din semnătura , ma bucur sa citesc aceste vorbe frumoase , sa fiu trecută la top nu cred se va intampla , dar nu asta conteaza, sper sa fiu plăcută si daca nu-s acolo sus . Preturile nu le voi marii nici daca voi face schimbari cum am spus in celalalt comentariu . Te pup . ❤
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce e tristut e ca nu ai anuntat ca te-ai retras o perioada....tot aceeasi locatie?

am fost tare indecisa, poate de aceea n-am anunțat, important e ca am revenit pentru cine ma place. Locația nu este aceeasi, ma gasesti pe Liviu rebreanu in aceasta seara . Te pup
Link spre comentariu
Vizitator relax9
Reputație: 0

Ce e tristut e ca nu ai anuntat ca te-ai retras o perioada....tot aceeasi locatie?

 

 

A zis fata ca revine azi , a revenit , du-te ca te face ea fericit  , nu o mai certa..

  • Like 1
Link spre comentariu

Preturile sunt cele din semnatura ? Daca da sunt incredibil de mici avand in vedere bogatia serviciilor.As propune sa fie trecuta direct la Top,dar din pacate nu sunt colorat sa conteze parerea mea....

 

si la cat ar trebui sa ridice fatuca preturile, in opinia ta?

ca sa fie corelate cu bogatia serviciilor?

Link spre comentariu

De ce "no coment" ?  Argumenteaza afimatia facuta caci unii , printre care si eu, spunem ca, deja preturile sunt prea mari pentru ceea ce ofera.

Sub palaria ta exista materie cenusie ?Daca da poate ai inteles ce inseamna no coment la ce am spus eu.Daca nu e complet aiurea sa pot o discutie cu tine.

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

no coment.....

 

eu cred ca te-ar avantaja sa lasi un comment, orice

altfel unii s-ar putea sa te suspecteze ca esti pestele

cum te suspectez eu acum, de exemplu

poti sa zici orice, inclusiv ceva de genul: "mie imi place atat de mult de fata, incat as merge frecvent si cu 400lei/h"

altfel zau ca nu imi explic ce ai vrut sa spui cu remarca initiala

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...