Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 46 minute, benyruben a spus:

Baieti, eu am inceput sa vorbesc cu ea deci va rog să ma lăsați sa fiu primul la aceasta mititica și frumușică tipă😜😁🤩 

Te dai in gât singur...ca are acelasi numar.🤣

Din partea mea mergi linistit...the first...

Eu i-am pierdut nr. de tel.😁

Link spre comentariu
On 1/20/2021 at 10:17 PM, dariuspt said:

Ma bucur sa aud ca te intorci! Ti-am simtit lipsa! 🤗

Daca totul decurge comform planului, saptamana viitoare ne vom vedea . Cred ca locatia va fi tot pe Liviu Rebreanu , despre preturi si servicii , totul va fi protejat , Fk (sarutari cred ca inseamna) ,masaj si accept diferite fantezii.  Despre mine ce sa zic , am aproape 22 de ani, 48 kg si arat ca o tipa de vre o 17 ani . Un lucru care-l consider foarte important este ca sunt draguta ca si caracter, oamenii se simt in largul lor lamga mine ...acum parerile s impartite, din pacate nu am reusit sa fac pe toata lumea fericita dar imi dau interesul cat de mult posibil. Va pupic !!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, claudia 19c a spus:

Daca totul decurge comform planului, saptamana viitoare ne vom vedea . Cred ca locatia va fi tot pe Liviu Rebreanu , despre preturi si servicii , totul va fi protejat , Fk (sarutari cred ca inseamna) ,masaj si accept diferite fantezii.  Despre mine ce sa zic , am aproape 22 de ani, 48 kg si arat ca o tipa de vre o 17 ani . Un lucru care-l consider foarte important este ca sunt draguta ca si caracter, oamenii se simt in largul lor lamga mine ...acum parerile s impartite, din pacate nu am reusit sa fac pe toata lumea fericita dar imi dau interesul cat de mult posibil. Va pupic !!

Data trecută când ai lucrat făceai oralul neprotejat cu finalizare orală acu faci totul protejat? Hmmm de ce?🤔
 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
La 22.01.2021 la 10:17, claudia 19c a spus:

In curand revin , ai grija sa nu racesti pana atunci si daca da, am cel mai bun medicament care I universal 😘

Iubita inca is pe banca, te astept.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...