Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu la pisica mare iubitoare de pisici mici, sa vad cum e cu cim.

 

De data asta a reusit finalizarea fara probleme si inca la timp.

A progresat dar cum era si normal mai este pana la perfectiune ;-)

Ca recomandare mai multe efecte artistice pupici limbute pe lateralele madularului la marginea rebordului glandular etc stii tu pisi ca am vazut ca poti cad vrei tu :-) Dar de data asta te-ai concentrat mai mult sa ma termini si ti-a iesit cu brio. Mi-a placut foarte mult , merci ! :icecream :hug1

 

Recomand

 

note idem ca data trecuta si big + pentru cim

întotdeauna se poate mai bine. Ma bucur ca ai reusit sa finalizezi , dar sa te simti si bine de altfel. Te pup si te mai astept Si mersi pentru sfaturi , sti tu că-s fata ascultătoare si învăț repede 😂
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

te astept cu drag se ne iubim ❤❤

Daaa? Iarăși vrei să mă înșeli? :D

Bine!

Mă până una alta, m-am iubit io oleacă cu Claudia.

Meniul zilei a fost la alegere așa că am vrut sa vad daca într-adevăr indicațiile antrenorului (io) se fructifica.

Și da! Antrenamentul a decurs corespunzător și fata a învățat la CIM.:)

Așa că Io nu dau decât o medie finala iar cum nu mai dau 10...

Medie finala: 9,5

Te tuc baby!:)

PS: după ce te învăț și șah sa vezi ce mutari logice o să faci.:D ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Săptămâna viitoare tot de la 10:30 te găsim? Sau mai devreme? 😎

săptămâna aceasta nu am muncit. In seara aceasta sunt disponibilă pana la 02:00 iar de maine programul meu incepe de la 09:00 pana la 23:00 . Va pup 😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator paulyka24
Reputație: 0

Spre deosebire de colegul de mai sus azi am reusit sa beau o cafea cu Claudia inca de dimineata.Programarea am facut-o de ieri si azi la 10:00 eram in fata usii.

Nu prea sunt multe de spus fața de celelalte recenzii,fata e super ok si draguta,cu mine a fost toata un zambet,de cand am intrat pe usa si pana am plecat.Oral de exceptie cu finalizare si normal doar o pozitie,ea deasupra.Cadoul lasat 350 pt o ora.

Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara Claudia acum 2-3 zile ! Este o fata foarte placuta cu care ai ce vorbii ! Am ales sa stau o finalizare ( 200lei) ,locatia este undeva peCalea Bogdanestilor intr-un bloc nou !

Note op - 8 ( eu am ales sa fie protejat )

Np 9 . 3 pozitii ( lady on top, misionar si am finalizat glorios la dogyy style)

Gfe 9 ( nu se grabeste , stat la suc/ tigare si inainte si dupa )

Are o problema la baie cu lumina si mi s/a oferit un prosop care nu apucase sa se usuce si am zis ca mai bine las mama natura sa isi faca treaba si m-am uscat natural :)

In rest a fost o experienta destul de placuta , recoman celor care vor o miniona caruia nu ii dai mai mult de 17 ani !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Spre deosebire de colegul de mai sus azi am reusit sa beau o cafea cu Claudia inca de dimineata.Programarea am facut-o de ieri si azi la 10:00 eram in fata usii.

Nu prea sunt multe de spus fața de celelalte recenzii,fata e super ok si draguta,cu mine a fost toata un zambet,de cand am intrat pe usa si pana am plecat.Oral de exceptie cu finalizare si normal doar o pozitie,ea deasupra.Cadoul lasat 350 pt o ora.

plăcerea a fost de partea mea , m-am simțit foarte in prezenta ta si te astept sa revii cu cel mai mare drag, sau cine stie , poate ajung eu prin Oradea â¤â¤ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu la domnisoara Claudia acum 2-3 zile ! Este o fata foarte placuta cu care ai ce vorbii ! Am ales sa stau o finalizare ( 200lei) ,locatia este undeva peCalea Bogdanestilor intr-un bloc nou !

Note op - 8 ( eu am ales sa fie protejat )

Np 9 . 3 pozitii ( lady on top, misionar si am finalizat glorios la dogyy style)

Gfe 9 ( nu se grabeste , stat la suc/ tigare si inainte si dupa )

Are o problema la baie cu lumina si mi s/a oferit un prosop care nu apucase sa se usuce si am zis ca mai bine las mama natura sa isi faca treaba si m-am uscat natural :)

In rest a fost o experienta destul de placuta , recoman celor care vor o miniona caruia nu ii dai mai mult de 17 ani !

Multumesc, te sărut dulce! ❤
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator paulyka24
Reputație: 0

plăcerea a fost de partea mea , m-am simțit foarte in prezenta ta si te astept sa revii cu cel mai mare drag, sau cine stie , poate ajung eu prin Oradea ❤❤

Cu sigurantao sa ne mai vedem pt ca mi-ai fost tare draga

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...