Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

daca-mi schimb serviciile si voi face totul protejat, da. Spor la răutate ..

Claudia nu am nici o rautate cu tine,am scris ca am fost la tine acum vreu an cand erai aproape de piata 700.Ai avut servicii din punctul meu de vedere de 150 lei care i-am platit,Acest musca90 nu cred ca a fost vreodata la tine dar in fine hai sa lasam offtopicul si sa revenim la recenzii ,astea eu cred ca te avantajeaza mai mult.Noapte buna si tie din ea mai ramas

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca si eu m-am prins de ironie din prima, se pune ca am talent?

P.S. Voiam sa scriu ceva imediat dupa postare, insa imi era frica sa nu ma certe florinel01. Care, in paranteza fie spus, de data asta chiar mi-a placut.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Bai frate ...era doar o ironie....nu ai citit in semnatura ei ???Cere 200 de lei pentru nimic,cere extra pentru nimic,iar cum trendul este pe aici sa maresti preturile fara sa oferi nimic in plus,iar altii numara recenzii din prea mult timp liber si fac propuneri la top... :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

multumesc pentru raspuns

dar vezi, asa ironie fina, nici fata nu s-a prins :)

nu ai vazut ca se pregatea sa mareasca perturile in loc sa le coboare?

si asta conteaza pana la urma

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

multumesc pentru raspuns

dar vezi, asa ironie fina, nici fata nu s-a prins :)

nu ai vazut ca se pregatea sa mareasca perturile in loc sa le coboare?

si asta conteaza pana la urma

nu sti sa cistesti mai sus ? Si incetati frate, n-ai nimoc de facut Statistic? Ai grija ca-s o gramada de gagici cu anunt fals ...
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator relax9
Reputație: 0

Poti te rog sa postezi serviciile plus preturile sa stim si noi....

Serviciile mele sunt:

SEX ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT(in functie de igiena) , pentru CIM se plătește extra 50 lei.

FRENCH KISS (in functie de chimie/igiena)

SEX NORMAL PROTEJAT

MASAJ

MICI FANTEZII

DIFERITE POZIȚII

 

200/finalizare

300/ora.❤

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

nu sti sa cistesti mai sus ? Si incetati frate, n-ai nimoc de facut Statistic? Ai grija ca-s o gramada de gagici cu anunt fals ...

ce sa incetam? nu e democratic sa cenzuram discutiile libere

ca sa elimin orice dubiu pentru audienta: nu suntem frati

oricum, apreciez preocuparea ta pentru gagici cu anunt fals, cu putine exceptii, nu am vazut mult entuziasm de la colegi/colege de pe forum

de parca activitatea statistics e un bun de primit by default. in fine asta e problema mea, dar si intrebarea ta e oarecum ofensiva in aceiasi directie

te pup si imi cer scuze daca am generat circ si neplacare pe Topicul tau

dar sunt aspecte care necesitau clarificare neintarziata

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Daca si eu m-am prins de ironie din prima, se pune ca am talent?

 

io recunosc, nici nu am citit contextul, nici nu m am gandit ca ar putea fi ironie, direct m am aprins

sunt prea multi in ultima vreme care i aud cu , sa mareasca preturile, sa treaca la top, si la fel , scumpiri peste scumpiri la fete, servicii limitate...  soooo....my bad..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

io recunosc, nici nu am citit contextul, nici nu m am gandit ca ar putea fi ironie, direct m am aprins

sunt prea multi in ultima vreme care i aud cu , sa mareasca preturile, sa treaca la top, si la fel , scumpiri peste scumpiri la fete, servicii limitate...  soooo....my bad..

Shivane, daca nu te-as cunoaste as zice ca incerci sa "dregi busuiocul". Cum insa te stiu din vremuri imemoriale, sunt convins ca nu ai citit ce si cat trebuie.

Hai sa traiesti!

P.S. La primavara neaprat tre' sa ne vedem la o bere/suc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

O zi frumoasa va doresc !

Doamne Claudia ce trup perfect ai....Ți-aș săruta fiecare centimetru de pe corpul tău....Aș avea o zi frumoasă cum ai scris tu dacă ai veni la Arad....Aș sta la tine o noapte întreagă.Te pup frumoaso. Ar fi o onoare să vi și la noi în Oraș

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doamne Claudia ce trup perfect ai....Ți-aș săruta fiecare centimetru de pe corpul tău....Aș avea o zi frumoasă cum ai scris tu dacă ai veni la Arad....Aș sta la tine o noapte întreagă.Te pup frumoaso. Ar fi o onoare să vi și la noi în Oraș

buna , din pacate nu voi ajunge prea curând in Arad, te aștept in schimb la mine, pentru a-mi savura corpulețul dar si eu pe al tau . Multumesc pentru componentele frumoase
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

complimente.

Cu mare drag Claudia....Chear îmi doresc să te am doar că nah nu mi-ar fi așa ușor să ajung la tine în schimb dacă ai fi la Arad erai aproape și era un avantaj enorm pt mine.Oricum voi încerca să ajung să te savurez. Pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Shivane, daca nu te-as cunoaste as zice ca incerci sa "dregi busuiocul". Cum insa te stiu din vremuri imemoriale, sunt convins ca nu ai citit ce si cat trebuie.

Hai sa traiesti!

P.S. La primavara neaprat tre' sa ne vedem la o bere/suc.

Pai am recunoscut :D, nu am citit cap coada, ci pe diagonala :D 

P.S - putem si mai repede de primavara daca ne adunam

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...