Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

 

Am fost si eu la Claudia, las recenzia mai jos :

 

1.Locatia - calea bogdanestilor, singura in locatie.

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) : telefonic am stabilit disponibilitatea si tot telefonic am primit indicatii pentru a ajunge in locatie.

3.Detalii : Claudia este o fata draguta, este genul petite care imi place foarte mult. Are putina experienta insa incearca sa invete sa fie din ce in ce mai buna.

Este placuta la vorba, am fost servit cu apa ,am socializat putin inainte de a trece la actiune.

4.Programul de lucru : are program flexibil, de obicei lucreaza pana cel tarziu ora 22:00.

5.Note : merita doar note de 10 pe linie

ON: 10 adanc, cu atentie la zonele adiacente, foarte insistenta. Am incercat si putin face fuck, usor si cu atentie.

NP: 10 stramta, calda, se implica foarte mult si te face sa te simti dorit. Te trage in ea, geme , da contre , este flexibila si energica. Am schimbat mai multe pozitii in cele 2 numere.

GFE: 10 lipicioasa, draguta si atenta la nevoile tale. In timpul cat am fost impreuna am beneficiat de sarutari si FK.

Igiena: 10 igiena ireprosabila, are un miros placut, pielea ii este catifelata. Foloseste apa de gura, face dus inainte si dupa fiecare numar.

Atitudine: 10 Claudia are o atitudine proclient.

6.Tarifare - 300 RON / ora

 

Fata asta merita vizitata si revizitata, este foarte lipicioasa si draguta.

Multumesc pentru clipele frumoase :)

si eu iti multumesc pentru cuvintele frumoase, te pup si te astept cu drag. ❤❤❤
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M-au atras buzitele senzuale si perversounea de care zicea in anunt . Imaginandu-mi ce ar putea face o gurita frumoasa a unei perverse foarte tinere siimteam pulsatii pe madular care s-au accentuat cand primit fiind pe canapeaua ei a inceput un chat asa de relaxare si apropiere. Chiar e dulce si dragalasa , cea mai petite din cate am avut , dar armonioasa si atragatoare chiar prin faptul ca e atat de bijou. E o finuta sagalnica cu gropite in obraji , rade fermecator , cu o dantura impecabila aliniata perfect si natural fara interventii de specialitate. Are o gura minunata si o foloseste exact cum a spus. Ii place mult sa o suga sao giugiuleasca bieninteles si in functie de partener. Dc ii placi primesti maxim. Am avut noroc de click si saa simtit bine cu mine iar eu si mai bine :-))) Mi-a oferit 80% din actiune oral si e de inteles ca cu groasa ne-am cam chinuit la normal. A fost impresionata de grosime dar a indraznit si ca toate care au bunavointa si talent reusesc sa faca o figura frumoasa. Ne-am si sarutat ca niste amanti asa cum imi place mie sa mai dispara atmosfera aia falsa de curvie care imi omoara libidoul. A supt cu priviri , cu schimbari de stil cu atentie la cocolines. Au fetele la care le place sa o suga si pun pasiune o dulceata a guritei , se simte ca o pune cu pofta si vibratia este dulce dulce. Arata superb in oglinda din lateral si de sus iar buzele senzuale mulate in jurul groasei erau spectacol. fetisoara ei micuta de scolarita de 14 ani cu vanoasa implantata in ea un devarat deliciu pe care am sperat sa ilgasesc si nu m-am inselat.

Am incercat si ceva normal, am luat-o cu grija si incet am bagat capul si vreo 2 cm maxim cu care ne-am simtit bine amandoi vreo 10 minute. Deci se poate dc se vrea.

Am platit inaite din proprie initiativa. Nu cronometreaza de cand intri pe usa sau sa bage timpul de discutii ci din momentul cand iesi de la dus pana termini exact o ora. De apreciat corectitudinea si bunul  simt si de observat diferenta fata de petardele care stiti cum fac de urat  si cronometreaza de cum ai intrat pana ai iesit. Nu e vorba de cativa lei in plus e vorba ca alea care fac asa ceva asa si presteaza de kko. E regula. Deci tipa e o tinerica foarte placuta carei ai place sigur ce face , depinzand insa cum e normal si de calitatea noastra. Nu poate sa -i placa nici ei de ceva care e neplacut. Desi eram spalat recent de acasa a vrut sa ma mai dusez odata, tine mult la curatenie. Dupa normal am mers sa mai spal acadeaua odata ca sa fie gustul bun autentic de pula nu de preze :-)))))

Deci o experienta foarte placuta pe care o recomandat si as vrea sao mai repet .

Pare dornica sa invete la oral , studiaza aceasta arta. E receptiva primeste indicatii. face progrese chiar si in cadrul sedintei. Inca nu duce DT cu mine cel putin si nu face CIM. Sper insa ca n viitor sa atingem si aceste obiective deoarece exista tanet poatential vointa si calitatile fizice necesare.

Eu zic sa  antrenati poneiul mic si simpatic.

Mi s-a parut ca am o zi buna eram in super forma dar oricum vrea sa spun ca desi la unele recunosc ca mai am probleme sa prezint o erectie perfecta , micuta asta charmanta m-a tinut betonat cu o usurinta incredibila tot timpul , vederea , atingerea ei m-a stimulat forte. Si asta in conditiile in care la corp nu e neaparat  genul meu stiut fiind faptul ca mi eimi plac voluptuasele. Cu toate aceste adesi e atipica pentru mine mi-a placut per ansamblu. Figura aia senzual copilareasca si atitudinea sinceera si pro sex au facut magia.

Merci Claudia

Locatie 10

Igiena  10 +

Normal   8  , subiectiv datorita diferentelor de gabarit, doar misionar putin da bun

ON  10 - minusul e pt lipsa CIM DT .Sper data viitoare sa fie 10  curat iar mai apoi 10 +++++ cu CIM cu DT cu toate figurile

GFE 10 +++++++++++++++ FK autentic

300/h actiune ,  doar fara chat dus imbracat etc  alea au fost din partea casei , sa ia aminte petardele

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M-au atras buzitele senzuale si perversounea de care zicea in anunt . Imaginandu-mi ce ar putea face o gurita frumoasa a unei perverse foarte tinere siimteam pulsatii pe madular care s-au accentuat cand primit fiind pe canapeaua ei a inceput un chat asa de relaxare si apropiere. Chiar e dulce si dragalasa , cea mai petite din cate am avut , dar armonioasa si atragatoare chiar prin faptul ca e atat de bijou. E o finuta sagalnica cu gropite in obraji , rade fermecator , cu o dantura impecabila aliniata perfect si natural fara interventii de specialitate. Are o gura minunata si o foloseste exact cum a spus. Ii place mult sa o suga sao giugiuleasca bieninteles si in functie de partener. Dc ii placi primesti maxim. Am avut noroc de click si saa simtit bine cu mine iar eu si mai bine :-))) Mi-a oferit 80% din actiune oral si e de inteles ca cu groasa ne-am cam chinuit la normal. A fost impresionata de grosime dar a indraznit si ca toate care au bunavointa si talent reusesc sa faca o figura frumoasa. Ne-am si sarutat ca niste amanti asa cum imi place mie sa mai dispara atmosfera aia falsa de curvie care imi omoara libidoul. A supt cu priviri , cu schimbari de stil cu atentie la cocolines. Au fetele la care le place sa o suga si pun pasiune o dulceata a guritei , se simte ca o pune cu pofta si vibratia este dulce dulce. Arata superb in oglinda din lateral si de sus iar buzele senzuale mulate in jurul groasei erau spectacol. fetisoara ei micuta de scolarita de 14 ani cu vanoasa implantata in ea un devarat deliciu pe care am sperat sa ilgasesc si nu m-am inselat.

Am incercat si ceva normal, am luat-o cu grija si incet am bagat capul si vreo 2 cm maxim cu care ne-am simtit bine amandoi vreo 10 minute. Deci se poate dc se vrea.

Am platit inaite din proprie initiativa. Nu cronometreaza de cand intri pe usa sau sa bage timpul de discutii ci din momentul cand iesi de la dus pana termini exact o ora. De apreciat corectitudinea si bunul simt si de observat diferenta fata de petardele care stiti cum fac de urat si cronometreaza de cum ai intrat pana ai iesit. Nu e vorba de cativa lei in plus e vorba ca alea care fac asa ceva asa si presteaza de kko. E regula. Deci tipa e o tinerica foarte placuta carei ai place sigur ce face , depinzand insa cum e normal si de calitatea noastra. Nu poate sa -i placa nici ei de ceva care e neplacut. Desi eram spalat recent de acasa a vrut sa ma mai dusez odata, tine mult la curatenie. Dupa normal am mers sa mai spal acadeaua odata ca sa fie gustul bun autentic de pula nu de preze :-)))))

Deci o experienta foarte placuta pe care o recomandat si as vrea sao mai repet .

Pare dornica sa invete la oral , studiaza aceasta arta. E receptiva primeste indicatii. face progrese chiar si in cadrul sedintei. Inca nu duce DT cu mine cel putin si nu face CIM. Sper insa ca n viitor sa atingem si aceste obiective deoarece exista tanet poatential vointa si calitatile fizice necesare.

Eu zic sa antrenati poneiul mic si simpatic.

Mi s-a parut ca am o zi buna eram in super forma dar oricum vrea sa spun ca desi la unele recunosc ca mai am probleme sa prezint o erectie perfecta , micuta asta charmanta m-a tinut betonat cu o usurinta incredibila tot timpul , vederea , atingerea ei m-a stimulat forte. Si asta in conditiile in care la corp nu e neaparat genul meu stiut fiind faptul ca mi eimi plac voluptuasele. Cu toate aceste adesi e atipica pentru mine mi-a placut per ansamblu. Figura aia senzual copilareasca si atitudinea sinceera si pro sex au facut magia.

Merci Claudia

Locatie 10

Igiena 10 +

Normal 8 , subiectiv datorita diferentelor de gabarit, doar misionar putin da bun

ON 10 - minusul e pt lipsa CIM DT .Sper data viitoare sa fie 10 curat iar mai apoi 10 +++++ cu CIM cu DT cu toate figurile

GFE 10 +++++++++++++++ FK autentic

300/h actiune , doar fara chat dus imbracat etc alea au fost din partea casei , sa ia aminte petardele

ponei?😂😂😂😂 nici chiar asa..multumesc pentru cuvintele frumoase . Esti un dulce , uriașule 😂😂â¤â¤â¤
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ponei? nici chiar asa..multumesc pentru cuvintele frumoase . Esti un dulce , uriașule ❤❤❤

bine , atunci manzutza nu ponei :-)))

e bine asa ? 

Daaa m-ai facut sa ma simt dulce , merciii  :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

parca n.am curaj doar cu ON , mai am umpic de invatat 😅

Umpicut zice un user de pe ici sha.

Dar Io zic că un pic te-as învață Io dacă vrei...

Profesoara te fac...:D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...