Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
14 minutes ago, shoby233 said:

A scris ca face doar deplasări și a lăsat un nr de tel nou. Baftă

Poate n-are credit pe noul număr... i-am scris mesaj dar nu a răspuns 😕

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, sange_latin a spus:

Am vazut , raspunde doar la mesaje si nu are locatie. Tu ai reusit sa dai de ea?!

Nu, aceeași poveste mi-a zis și mie ca nu are locație și persoana care era de încredere a dat locația altei fete, pana la urma cred ca o iau acasă pentru o tura :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, shoby233 a spus:

Nu, aceeași poveste mi-a zis și mie ca nu are locație și persoana care era de încredere a dat locația altei fete, pana la urma cred ca o iau acasă pentru o tura :)

Pai accepta sa vina pe domiciliu?! 

Link spre comentariu
La 15.04.2021 la 12:19, sange_latin a spus:

Am inteles ! :)

Acesta este nr fetei 0759 319 452 o puteți suna sau scrie pe waatap. A reînceput activitatea de azi dar nu poate intra pe forum... probleme cu telefonul 

Link spre comentariu

Pentru cei care nu ma cunosc  voi face o mica descriere, sunt satena, am 22 de ani, forme foarte frumoase si un zambet care te va seduce. sunt o satena senzuală . Corpul slim 48 kg , par lung, -, sani  fermi,piele fina si catifelată. Sunt discretă, ingrijita , educată cu o igienă impecabilă., te astept sa petrecem momente de neuitat. Intr-adevar foarte sexy, iti ofer momente fierbinti si magice, imi place sa ofer placere. Te primesc in apartamentul meu discret intr-un costum rafinat care te va face foarte fericit ... Compania mea va fi tot ce ai nevoie pentru a petrece un moment minunat de relaxare si pentru a-ti lasa o amintire exceptionala. 

Serviciile mele sunt: -sex oral protejat sau neprotejat in functie de igienă -sex normal doar protejat -masaj de relaxare, erotic -diferite fantezii si poziții pe care le discutam doar la fata locului -roleplay -dominare soft -gfe, french kiss(in functie de igiena) Sunt o persoana bine educată, serioasă, dulce și lipicioasa . 
Ma adresez doar domnilor seriosi si educați. Cadoul : - 200 30 min -300 60 min Va astept sa petrecem clipe de neuitat împreună . Nr 0759319452-💋

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 40 minute, benyruben a spus:

A fost cineva la domnișoara? 
Ne poate spune ceva?

Găsești pe primele pagini recenții de la ea, a mai lucrat Acu vreo 2 ani și avea locație, după o perioada a lucrat doar la hotel, pensiuni iar acum din nou cu locație. Când am fost eu la ea făcea oral neprotejat cu finalizare orală, Acu ce am înțeles de la ea vrea sa facă totul protejat. Ea merita încercată măcar o dată, eu zic sa o încerci👍

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost eu acum 2-3 ani,( pe bogdanestilor avea locația)  e ok , sau era ok, ca , cu toții ne mai schimbam 🙃🙂...La aceea vreme chiar avea 19 ani, acuma ar trebuii sa aibă 22 anii sau chiar 23, dar poate ea nu mai îmbătrânește!!! 🙃🙂

Link spre comentariu

Azi dupa aproximativ 2 ani m-am reintalnit ca Claudia. Claudia este aceiasi fata miniona, foarte frumoasa cu chip ca de papusa, cu sani superbi si un fundulet bombat. Mie mi s-a parut mai frrumoasa ca la prima intalnire de acum apox. 2 ani in urma. Am petrecut impreuna o ora, o ora in care m-am simtit minunat. Te pup Claudia si abia astept sa ne revedem. 😘

Link spre comentariu

Acum 13 ore, futebine a spus:

Azi dupa aproximativ 2 ani m-am reintalnit ca Claudia. Claudia este aceiasi fata miniona, foarte frumoasa cu chip ca de papusa, cu sani superbi si un fundulet bombat. Mie mi s-a parut mai frrumoasa ca la prima intalnire de acum apox. 2 ani in urma. Am petrecut impreuna o ora, o ora in care m-am simtit minunat. Te pup Claudia si abia astept sa ne revedem. 😘

Cum a fost oralul, cu finalizare orală cum îl făcea înainte? 😎

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...