Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

Vizitator tmdud
Reputație: 0

Vizitat cândva săptămâna trecută, tipă minionă dulce foc, ales o oră din start și bine am făcut. Suntem pe aceeași lungime de undă deci m-am simțit foarte bine cu ea și știu că și ea cu mine, cel puțin vibe-ul ăsta l-am perceput. Merită, păcat că nu am știut mai repede de ea😂!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat si eu aceasta papusa.Trasaturi de pustoaica adolescenta,foarte bine proportionata si foarte sexy.Comportament si igiena ireprosabila.Intalnirea stabilita usor prin telefon iar la locul faptei totul a decurs ca uns.

O super experienta. Te pup !

Recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat si eu aceasta papusa.Trasaturi de pustoaica adolescenta,foarte bine proportionata si foarte sexy.Comportament si igiena ireprosabila.Intalnirea stabilita usor prin telefon iar la locul faptei totul a decurs ca uns.

O super experienta. Te pup !

Recomand

si eu te pup ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0

Vizitat si eu 


Locatie 9-10. Eu nu am avut probleme cu apa calda cum se spune.


Aspect: Cand am intrat pe usa si am dat ochi in ochi,scuze de expresie dar m-am cacat pe mine (SI DE BINE) E FOARTE FRUMOASA.


Corp 9+ 


Igiena 10.E curata,epilata peste tot,fara sa simt ceva ciudat.


GFE 10


ON 9+


NP 9+


 


Din pacate din cauza stresului si a faptului ca era frumoasa (foarte frumoasa) , eu unul sincer am cedat si cu greu am reluat dar pana la urma am finalizat.


Imi e naspa sincer sa nu ma indragostesc dracu de ea  :slap2 


 


PS: Daca citesti,pana data viitoare cand ne vom revedea, sa zambesti ca iti sta foarte bine. :blushing2 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat si eu

Locatie 9-10. Eu nu am avut probleme cu apa calda cum se spune.

Aspect: Cand am intrat pe usa si am dat ochi in ochi,scuze de expresie dar m-am cacat pe mine (SI DE BINE) E FOARTE FRUMOASA.

Corp 9+

Igiena 10.E curata,epilata peste tot,fara sa simt ceva ciudat.

GFE 10

ON 9+

NP 9+

Din pacate din cauza stresului si a faptului ca era frumoasa (foarte frumoasa) , eu unul sincer am cedat si cu greu am reluat dar pana la urma am finalizat.

Imi e naspa sincer sa nu ma indragostesc dracu de ea :slap2

PS: Daca citesti,pana data viitoare cand ne vom revedea, sa zambesti ca iti sta foarte bine. :blushing2

multumesc , te pup ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tomson cu tine nu o sa faca nimic,o are foarte mica pasarica,abia a facut cu mine...Mie mi a zis cand am fost la ea ca daca o are vreunu foarte mare nu face cu el ca nu poate.Asa ca ai toate sansele sa nu faci nimic cu ea.

Eh m-am mai descurcat si cu din astea stramte , dc e buna vointa se poate. facem o incalzire buna , o luam incet si au se face ah.

Dc chiar nu mere o sa facem doar oral ca tot zice e ca e perversa si are buzele senzuale 

Link spre comentariu

Salutare.Cu toata ipocrizia cu care sunt catalogat am hotarat sa fac o recenzie in urma vizitei mele de la inceputul lunii martie si Claudiei.Fata este o curvistina tinerica micuta care inca nu are talentele celor mai inaintate in varsta si in meseria asta.Ma mir ca inca nu exista cod CAEN pentru prostitutie daca unii tot o considera ocupatie normala.Sa revenim la Claudia aspect tineresc nota 9,atitudine nota 9,experienta si servicii nota 7 dar probabil va progresa.Plata 200 lei timp aprox 35 min.Putin cam mare pretul pentru lipsa experientei.Daca vrei ceva mai tineresc este de revenit iar daca vrei ceva experimentat este inca de asteptat. :bow2

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Salut,

 

Am fost si eu la Claudia, las recenzia mai jos :

 

1.Locatia - calea bogdanestilor, singura in locatie.

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) : telefonic am stabilit disponibilitatea si tot telefonic am primit indicatii pentru a ajunge in locatie.
3.Detalii : Claudia este o fata draguta, este genul petite care imi place foarte mult. Are putina experienta insa incearca sa invete sa fie din ce in ce mai buna.
Este placuta la vorba, am fost servit cu apa ,am socializat putin inainte de a trece la actiune.

4.Programul de lucru : are program flexibil, de obicei lucreaza pana cel tarziu ora 22:00.
5.Note : merita doar note de 10 pe linie

ON: 10 adanc, cu atentie la zonele adiacente, foarte insistenta. Am incercat si putin face fuck, usor si cu atentie.

NP: 10 stramta, calda, se implica foarte mult si te face sa te simti dorit. Te trage in ea, geme , da contre , este flexibila si energica. Am schimbat mai multe pozitii in cele 2 numere.

GFE: 10 lipicioasa, draguta si atenta la nevoile tale. In timpul cat am fost impreuna am beneficiat de sarutari si FK.

Igiena: 10 igiena ireprosabila, are un miros placut, pielea ii este catifelata. Foloseste apa de gura, face dus inainte si dupa fiecare numar.

Atitudine: 10 Claudia are o atitudine proclient.

6.Tarifare - 300 RON / ora

 
Fata asta merita vizitata si revizitata, este foarte lipicioasa si draguta.
Multumesc pentru clipele frumoase :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...