Sari la conținut

Claudia 19 ani - 0759319452


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor, sunt disponibilă pana la ora 22:00.

nu stiu dc e asa , ca eu te-am cautat azi si nu ai raspuns :-)

m-ai "certat" ca de ce mi-a luat 6 luni sa ajung la tine si cand sa vin , nema  :-))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună, poți să faci o descriere cu servicii,preturi etc. Am citit câteva pagini și m am dat bătut,mult off topic.

Buna , serviciile mele sunt: OP, ON( in functie de igienă), FK , mici fantezii si masaj, iar prețul este de 200 lei pentru o finalizare si 300 lei ora.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am tot vazut “pana la...” insa nu am vazut nicaieri “de pe la...”. Pe la cat incepe orarul de vizite? Eu fiind mai matinal din fire, tare mi-ar placea un “mic dejun tarziu” servit la pat :))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am tot vazut “pana la...†insa nu am vazut nicaieri “de pe la...â€. Pe la cat incepe orarul de vizite? Eu fiind mai matinal din fire, tare mi-ar placea un “mic dejun tarziu†servit la pat :))

din pacate eu nu prea sunt matinală, dar deobicei încep munca la ora 12:00 ...sau 10:00. 😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:) Chiar am fost curios sa vad daca drăguță de Claudia a învățat cu CIM. ðŸ˜

Pa căldură asta, de la mașină și până la Claudia am transpirat. Nu atât din cauza căldurii cat datorita faptului că io am 121,7 kg.😂

Pa scări întâlnesc pisica. Apoi mă îndrept spre usa.

Claudia micuța, drăguță mă aștepta...

Merge ea la dus, merg și eu. In camera doi pisici mici. S-au dat la șoșonii mei...atac frontal.

Stam la o țigară și apoi să nu uităm pentru ce am venit. Pe ritm de muzica de care-i place ei, acțion. Le are fătuca la ON. Noroc că s-a oprit și a umblat ea la telefon...ceva cu muzica...

Apoi start the game again. Și cum mă uitam io așa tamp...suna goarna...

ÃŽși dă seama fata și se conformează.

Buf-CIM.😂

Acum nu o să-i dau 10 că am avut parte de ON cu CIM mai bun. Insa fiindcă fata are potențial și poate mai învață ea...ii dau un 9.

Mă înțeleg bine cu ea. Povestim diverse.

Hai că într-o zi te învăț Claudia...ce m-ai rugat.ðŸ˜ðŸ˜ŽðŸ˜ƒ

Bafta! Te tuc! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Neața futaciosi, de astăzi, timp de o săptămâna voi face doar oral , iar prețul este de 100 lei pentru 20 min .pentru finalizare orală se plătește extra 50 lei .

 

:) Chiar am fost curios sa vad daca drăguță de Claudia a învățat cu CIM.

Pa căldură asta, de la mașină și până la Claudia am transpirat. Nu atât din cauza căldurii cat datorita faptului că io am 121,7 kg.

Pa scări întâlnesc pisica. Apoi mă îndrept spre usa.

Claudia micuța, drăguță mă aștepta...

Merge ea la dus, merg și eu. In camera doi pisici mici. S-au dat la șoșonii mei...atac frontal.

Stam la o țigară și apoi să nu uităm pentru ce am venit. Pe ritm de muzica de care-i place ei, acțion. Le are fătuca la ON. Noroc că s-a oprit și a umblat ea la telefon...ceva cu muzica...

Apoi start the game again. Și cum mă uitam io așa tamp...suna goarna...

Își dă seama fata și se conformează.

Buf-CIM.

Acum nu o să-i dau 10 că am avut parte de ON cu CIM mai bun. Insa fiindcă fata are potențial și poate mai învață ea...ii dau un 9.

Mă înțeleg bine cu ea. Povestim diverse.

Hai că într-o zi te învăț Claudia...ce m-ai rugat.

Bafta! Te tuc!

 

 

Vesti bune , tine-mi si mie un loc miercuri !

Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Vesti bune , tine-mi si mie un loc miercuri !

 

Io zâc să face listă ..... și să nu să baje carevan față ... că nu io și mole. să să știe ... dară !!!

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu la pisica mare iubitoare de pisici mici, sa vad cum e cu cim.

 

De data asta a reusit finalizarea fara probleme si inca la timp. 

A progresat dar cum era si normal mai este pana la perfectiune ;-)

Ca recomandare mai multe efecte artistice pupici limbute pe lateralele madularului la marginea rebordului glandular etc stii tu pisi ca am vazut ca poti cad vrei tu :-) Dar de data asta te-ai concentrat mai mult sa ma termini si ti-a iesit cu brio. Mi-a placut foarte mult , merci !  :icecream  :hug1

 

Recomand 

 

note idem ca data trecuta si big + pentru cim

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...