Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Care e procedura cea mai eficienta, pentru curatare interioara?a rog..cit poti spune..

Merci!

Este foarte ușoară procedura..

 

Mereu îmi explic cliențiilor există 3 modalități...

 

Prima modalitate este un dispozitiv pe care o găsesti cam în orice sex shop.....

Pentru cei necăsătoriți .....

 

 

Pentru cei căsătoriți ca să nu afle nevasta..

 

Sunt 2 modalități .....

 

Prima modalitate este sub duș

 

Scoți capul dusului și ții acel furtun sub cur pănă ce îti intră apă in interiorul tău după care în wc apa rămasa în tine o scoți afară!!! faci accest lucru pănă observi ca apa pe care îl scoți din tine iese curat..

 

(Nu bagi furtunul în cur!!!! o ții sub cur)

 

După care dezinfectez tot..

 

Și ultima modalitate cea mai usoara este o siringă făra ac pe care o poți cumpăra de la orice farmacie ...

 

O umpli cu apă după care o bagi puțin vărful în funduleț și apesi păna ce îti intra toata apa,și tot asa pănă ce observi ca totul este curat..

 

 

(Toată procedura o faci cu apă călduță)

 

Hopa stai ca am uitat încă o procedură

 

Mai există să bei dimineata cea mai puternica cafea după care te duci la toaletă și toată ziua esti curat......

 

Ps:după ce ai făcut curătenia interioară indicat este ca după 30 de minute să începi partidul sexual.......

 

 

Cam atăt!!

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Afrodita saptamana trecuta. Nu o sa intru foarte mult in detalii, o sa fiu cat mai concis. Locatia amplasata in zona zepter, apartamentul foarte curat, modern mobilat.

Domnisoara prezenta un aspect foarte placut, ingrijit, pozele reflecta realitatea, doar ca ma asteptam sa fie mult mai mica de inaltime. Am fost placut impresionat de aspectul fizic. Si atitudinea foarte ok, putin pe graba ca avea nu stiu ce programare, dar am inteles-o. Poate data viitoare se va desfasura intalnirea mult mai bine.

Din toate transele vizitate de mine, as pozitiona-o undeva in top 3.

O recomand cu caldura.

  • Like 1
Link spre comentariu

Мӑ гындеам кӑ поате реушеск сӑ-мј гӑсеск ши јеў о пријетенӑ ынтр-ун финал мӑкар кӑ ам интрат аичј ла трансексуале. Динтре тоате транселе Афродита ми с-о пӑрут чеа мај атрактивӑ динтре тоате. Је албӑ, фемининӑ ши ку о пулӑ маре. Пе ачастӑ кале, требује сӑ ынкеј астфел; спер сӑ-мј гӑсеск пријетенӑ респектив невастӑ ши сӑ ну ажунг вреодатӑ сӑ плӑтеск пентру секс, ну је морал.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu vorbesc sărbă

 

Мӑ гындеам кӑ поате реушеск сӑ-мј гӑсеск ши јеў о пријетенӑ ынтр-ун финал мӑкар кӑ ам интрат аичј ла трансексуале. Динтре тоате транселе Афродита ми с-о пӑрут чеа мај атрактивӑ динтре тоате. Је албӑ, фемининӑ ши ку о пулӑ маре. Пе ачастӑ кале, требује сӑ ынкеј астфел; спер сӑ-мј гӑсеск пријетенӑ респектив невастӑ ши сӑ ну ажунг вреодатӑ сӑ плӑтеск пентру секс, ну је морал.

Nu e sarba. E romana cu caractere chirilice. Traducerea: Ma gandeam ca poate reusesc sa-mi gasesc si eu o prietena intr-un final, macar ca am intrat aici la transexuale. Dintre toate transele, Afrodita mi s-a (s-o) parut cea mai atractiva dintre toate. E alba, feminina si cu o pula mare. Pe aceasta cale, trebuie sa inchei astfel: sper ca-mi gasesc prietena respectiv nevasta si ca nu ajung vreodata sa platesc pentru sex, nu e moral.

 

Daca ma intrebi pe mine, usor penibil :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

13 oct va fii ultima zi !

 

 

Next question:

 

Referitor lă tăierea penisului...

 

Da îmi place să fiu aktivă și asta au șimțit extra super mulți clienții din Ro...un cl chiar mi-a zis că a fost la multe și că mereu a luat o mare țeapă că una na reușit să fie aktivă cum se cade..

.dar eu fut fără probleme 🤭

 

 

Dar va veni ziua cănd voi vrea și eu copii și etc...

 

..

 

 

Iar referitor la limba sărba sau ce e ...

 

No coment :)) am văzut multe la viața mea..nu mă mai miră nici un om 🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...