Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu vreau să denigrez clienții că într-adevăr 80% clienții din Ro nu își fac clisma și mereu au o scuză am inteles am tăcut mai mereu ca un căine

 

 

Se stie foarte clar că sunt mai mult aktivă ..

 

A recunoscut si el că am o erecție super buna

 

 

Aaaaaa da cănd 7000 de clienți spun că o am mare si vine unu cu 17 lui ...

 

Și în loc să Tacă pentru că a fost vina lui tot pe mine mă ia la pula

 

 

De ce nu zici că ai vazut prezervativul după ce ți l-am scos și să îmi zici ce culoare a prins prezervativul

 

 

Jesus eu nu vă mai fut să mor în cancer de vă mai bag pula în cur vreodată

 

Atata nesimțire n-am mai văzut ..

 

 

Vezi ca mai am nr tău salvat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey , nu te a luat nimeni la pula , n am zis nimic rau de tine , n am inteles de ce Te ai atacat Asa , a fost ok , am zis ce vad si cum vad Eu lucrurile ,

Ma astepram sa zici , suge bine baiatu , a luat o toata , curu bun , stramt, larg etc

Kiss you, see you soon

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Pai daca unii mananca ca spartii numai junk foods, shaorma si burgers cu Cola de la KFC, de se fac cat Everestul, constipati cate o saptamana, si fug de clisma ca de naiba, de unde atata "curatenie" where the sun doesn't shine" ? :) Nu ca zic, dar spun, avantaj vegetarieni/vegani ! :) :D :P  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Hey , nu te a luat nimeni la pula , n am zis nimic rau de tine , n am inteles de ce Te ai atacat Asa , a fost ok , am zis ce vad si cum vad Eu lucrurile ,

Ma astepram sa zici , suge bine baiatu , a luat o toata , curu bun , stramt, larg etc

 

 

 

 

 

 

Kiss you, see you soon

 

 

My lovely boy m-am aprins în momentul în care ai zis 17 și că cică eu nu fut bine...

 

 

Ai dreptate în tot ce ai zis strâmt cur bun etc ceea ce ți-am si zis la fata locului ..

 

 

But tre sa spui și tu motivul pentru care a 2 oara n-am mai vrut să te fut ceea ce ți-am si zis motivul tot la fața locului ...

 

 

Love you si scuze daca m-am aprins prea tare

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Pai daca unii mananca ca spartii numai junk foods, shaorma si burgers cu Cola de la KFC, de se fac cat Everestul, constipati cate o saptamana, si fug de clisma ca de naiba, de unde atata "curatenie" where the sun don't shine" ? :) Nu ca zic, dar spun, avantaj

vegetarieni/vegani ! :) :D :P  :laugh2

Baby pe unii îi înțeleg nevastă copii sau acu am venit de la locul de muncă etc

 

That's not a problem

 

Dar corectitudine atăt restul nu mă interesează

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Baby pe unii îi înțeleg nevastă copii sau acu am venit de la locul de muncă etc

 

That's not a problem

 

Dar corectitudine atăt restul nu mă interesează

Corectitudinea la romani, draga mea, e deja... o amintire frumoasa. Nu la toti romanii, ce-i drept, dar, din pacate, pentru multi dintre noi nu mai este ceea ce a fost odata... :(

Link spre comentariu

Hey , nu te a luat nimeni la pula , n am zis nimic rau de tine , n am inteles de ce Te ai atacat Asa , a fost ok , am zis ce vad si cum vad Eu lucrurile ,

Ma astepram sa zici , suge bine baiatu , a luat o toata , curu bun , stramt, larg etc

Kiss you, see you soon

Sa intelegem ca acum clientii doresc recenzi ? :))))) sau nu stie cum sa-si faca reclama sa manance o paine pe criza asta?

Ai grija Afro , maine poimaine te lasa fara clienti :)))

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Te poop mihai și astept să ne revedem

 

Marmotto asta e am văzut pe public 98% fakuri să vedem într-o zi cănd toate vom pleca si o sa venim odata pe an acasa....

 

 

Deci am lămurit totul cu dovezi ...

 

 

Ca altfel nu se poate doar ca la parchet!

Link spre comentariu
Vizitator newmichelled
Reputație: 0

Te poop mihai și astept să ne revedem

 

Marmotto asta e am văzut pe public 98% fakuri să vedem într-o zi cănd toate vom pleca si o sa venim odata pe an acasa....

 

 

Deci am lămurit totul cu dovezi ...

 

 

 

Ca altfel nu se poate doar ca la parchet!

 

 

:))) daa și eu m am amuzat de când a început mai serios cu covid19 s u mutat toate braziliencele la București

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

:))) daa și eu m am amuzat de când a început mai serios cu covid19 s u mutat toate braziliencele la București

 

 

A da de luna viitoare o sa apară și asiaticiile

 

Cică au aflat transele din alte țări că la noi sunt cei mai multi proști care pun botul la orice și cei mai futăciosi..

 

Public 24 a fost invadat de vipuri siliconate de pe alte continente a le dracu au învățat și Romăna în câteva zile :)) nu mai e loc fetelor pentru noi ..

 

Că noi nu suntem hoațe și fakuri nici vipuri brazilianca

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Vin vremuri mai negre asta dacă nu apare vreun medicament printr-un miracol!!

E smecherie , vor sa moara batranii , controlul populatiei , impact economic..virusul e un virus nici mai rau nici mai bun decat al gripei comune...lucrau la el din 2015.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Da se știe mai zicea cineva că vor să curețe pământul ca e prea mizerabil

 

Bill clinton spusese ca să ne țină pămăntul ar trebui să să scadă populația lumii undeva la 1-2 miliarde ..

 

 

Dacă se fut chinezii și Africani în boala logic ca ajungem la 10 miliarde ..

 

Hello 70% suprafața pământului deține oceanul și nu invers (uscat)

 

E o mare porcărie si o mare prostie cănd iti este scris ca mori oricum mori indiferent ca e accident cancer arsura sau virus ..

 

Îmi zisese un medic client din germania ca toata harabura asta dispare în momentul în care peste 50% din omenire vor fii infectați cu virusul

 

Allo se știe clar ca poti sa te reinfectezi si dupa ce te vindeca...

 

Dar mna Romănia fata de alte țări am vrut biserici nu spitale ne cazam bolnavi în hoteluri ca deh în biserici mai cum ca e casa Domnului pardon preoților fomisti

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Da se știe mai zicea cineva că vor să curețe pământul ca e prea mizerabil

 

Bill clinton spusese ca să ne țină pămăntul ar trebui să să scadă populația lumii undeva la 1-2 miliarde ..

 

 

Dacă se fut chinezii și Africani în boala logic ca ajungem la 10 miliarde ..

 

Hello 70% suprafața pământului deține oceanul și nu invers (uscat)

 

E o mare porcărie si o mare prostie cănd iti este scris ca mori oricum mori indiferent ca e accident cancer arsura sau virus ..

 

Îmi zisese un medic client din germania ca toata harabura asta dispare în momentul în care peste 50% din omenire vor fii infectați cu virusul

 

Allo se știe clar ca poti sa te reinfectezi si dupa ce te vindeca...

 

Dar mna Romănia fata de alte țări am vrut biserici nu spitale ne cazam bolnavi în hoteluri ca deh în biserici mai cum ca e casa Domnului pardon preoților fomisti

Stii ceva , spitale sunt , dar sunt numai jegosi , incompetenti si spagari in ele...

Link spre comentariu

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Doar virusul nu mai lipsea omenirii mai mare sărăcie cănd oricum e plină de sărăcie..

 

Ei cică ne protejează si pe batrani mai ales dativa dracu cănd toata ziua se plâng că nu mai au pensii de plătit

 

Să nu mai dea ajutoare sociale la orice boschetar care se preface ca are vreo boala mentală si nu mai tre sa scăpăm de bătrâni...

 

 

Pe români lea futut grija de homosexuali sa faca referendum în loc de spitale

 

Pe români le fute grija cine cu cine se fute ..

 

 

Au mare noroc că nu vreau să apar la tv ca ma cunoaste foarte multa lume ca femeie ca altfel făceam ravagii cu mine sa faci dispute că te mănânc de viu sa faci mișto de femeile tranșe ca iti crap capu...

 

Să bați o femeie ca te calc în picioare ..

 

Să abandonez un copil că te omor ...

 

Poate pănă la urma tre sa ii dau dreptate lui bill clinton

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...