Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Chiar acum, alexa00 a spus:

Morrrr reginooo cu tineeee, nu exista asa ceva ❤❤❤

Dacă tot mă amenință cu pula și nimik nimik

 

Nu se poate așa ceva !! 

 

O dă în nesimțire deja:))

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Chiar acum, georgemihai1 a spus:

Bai pulache, nu știu sa iti dau like dar m-ai făcut sa rad, dute-n plm🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Te ai futut cu Zeus de iti zici Afrodita? Cum plm ca barbat sa iti pui nume de pizda, de regina a frumuseții?? Coaie, când te pisi, nu vezi ca ai pula?🤣🤣🤣

Cum iubire tu nu știi 

 

Zeița Afrodita sa reincarnat!! 

 

Și vezi că Poseidon și hefaistos mau futut zeus tu ești! 

 

Încă nu ai pus pula pe mine 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, georgemihai1 a spus:

Coitzaaa...nu are nici un farmec, tu vrei pula mea indiferent de ce zic 🤣🤣🤣. Coaiee, după pandemie vedem un meci impreuna ? Nu de alta, dar sa iti aud vocea de Afrodita și imediat după de afrodițel 

Nuuu eu vreau acummmn 

 

Pulicica ta !!! O vreau în mine 

 

Vinoooo să te storc 

Link spre comentariu

Poți sa fii ironic pulache, eu nu pot fute băieței.  Sau mai ai 2 malaci prin casa și ma aștepți sa îmi dai o muie la propriu?🤣🤣🤣. Hai sa ma iau de alt poponar de pe aici. Spune tu de care? Il las în pace pe ala nou, sa nu se sperie. Ma duc pe pagina lui loredan sau maicăl 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Chiar acum, georgemihai1 a spus:

Poți sa fii ironic pulache, eu nu pot fute băieței.  Sau mai ai 2 malaci prin casa și ma aștepți sa îmi dai o muie la propriu?🤣🤣🤣. Hai sa ma iau de alt poponar de pe aici. Spune tu de care? Il las în pace pe ala nou, sa nu se sperie. Ma duc pe pagina lui loredan sau maicăl 🤣🤣

Cum iubire 

 

Nu sunt ironică ! 

 

Una mai sincera ca mine nu găsești crede-mă! 

 

Ți-am arătat dovadă ordin judecătoresc cine sunt ! 

 

Vreau să fiu nevasta ta :)

 

Nu tu mi-ai zis că dacă ma futi odată ma las de meserie!! ❤❤❤❤

 

Lasă fetele în pace! 💋

Link spre comentariu

NU  am zis ca te fut NICIODATA! Dar ești amuzant coaie, de aia te si cauta atâția  sa le sugi pula pentru ca in timp ce o sugi și faci glglllglllgllllglllgggll mai scoți câte o perla! Dacă ma îmbăt în vreo seara și ești la mn în oraș, și chiar ma imbat tare, și sa umezesc pula în gâtuțul tau

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 2 minute, georgemihai1 a spus:

NU  am zis ca te fut NICIODATA! Dar ești amuzant coaie, de aia te si cauta atâția  sa le sugi pula pentru ca in timp ce o sugi și faci glglllglllgllllglllgggll mai scoți câte o perla! Dacă ma îmbăt în vreo seara și ești la mn în oraș, și chiar ma imbat tare, și sa umezesc pula în gâtuțul tau

Hai să ne uităm împreună la survivor !! 

 

 

Screenshot_20210404-213514_WhatsApp.jpg

Link spre comentariu

Coaie, ma uit la Steaua cu Craiova. Nu mai pune poze de astea ca probabil începe sa iti sune telefonul continuu de la cățelușii tai, cu siguranță ai destui care vin sa te suga 🤣🤣🤣. Dar citeam pe aici ca iti alinți pula "fetiță"? :))). Ce le zici la aia când is în genunchi, ia-mi fetița în guriță? Coaie mor de râs singur 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, georgemihai1 a spus:

Coaie, ma uit la Steaua cu Craiova. Nu mai pune poze de astea ca probabil începe sa iti sune telefonul continuu de la cățelușii tai, cu siguranță ai destui care vin sa te suga 🤣🤣🤣. Dar citeam pe aici ca iti alinți pula "fetiță"? :))). Ce le zici la aia când is în genunchi, ia-mi fetița în guriță? Coaie mor de râs singur 

Daaaa 

 

Nu muri că am nevoie de tine!! 

 

Te vreau în mine !!! Adănc !! .

 

Link spre comentariu

Bine frumusețea mea mica, asteapta-ma, iau 2 beri și vin către tine sa te simt cum ma storci🤣🤣🤣. m-ai prins, ești feblețea mea, nu știu cum sa fac sa vin sa ma pui în genunchi și sa iti bati fetita de buzele mele și de limba mea. Sa ma futi în gura cum iti place ție. Nu credeam ca o sa prinzi slăbiciunea mea fata de tine

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, georgemihai1 a spus:

Bine frumusețea mea mica, asteapta-ma, iau 2 beri și vin către tine sa te simt cum ma storci🤣🤣🤣. m-ai prins, ești feblețea mea, nu știu cum sa fac sa vin sa ma pui în genunchi și sa iti bati fetita de buzele mele și de limba mea. Sa ma futi în gura cum iti place ție. Nu credeam ca o sa prinzi slăbiciunea mea fata de tine

❤❤❤❤

Nu degeaba te iubesc eu :)

 

 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 3 minute, georgemihai1 a spus:

Uite și sclavul sclavilor. Poi bai muie, m-am luat de tine? Crezi ca iti iau pula de la gura? Te las bai muie sa le sugi pe toate, ba iti mai dau și eu una ca vad ca ești disperat rau!

Lasă-l în pace nu te lua de el !! 

 

E unul din armăsarii mei

 

Și îți spun un secret nu suge ! A fost de 2-3 ori la mine și doar eu ia-m făcut muie 3 d !! 

 

Și mi-a rupt fundulețul în 5 !! 

 

Vino și tu și fă la fel te rog ❤❤❤

Link spre comentariu

Ti-am mai zis, eu nu fac asa ceva. Poate doar beat sa fiu sa iti dau o muie (asta am auzit, ca un transsexual o suge mai bine ca oricare femeie). Dar eu nu înțeleg de ce se mint cei ce merg la tine, is poponari cu acte în regula. Măcar pe tine pot zice ca te înțeleg, tu nu te ascuzi, dar unul care vin și te suge și te fute în cur, nu e gay? Fii sincer coaie 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Chiar acum, georgemihai1 a spus:

Ti-am mai zis, eu nu fac asa ceva. Poate doar beat sa fiu sa iti dau o muie (asta am auzit, ca un transsexual o suge mai bine ca oricare femeie). Dar eu nu înțeleg de ce se mint cei ce merg la tine, is poponari cu acte în regula. Măcar pe tine pot zice ca te înțeleg, tu nu te ascuzi, dar unul care vin și te suge și te fute în cur, nu e gay? Fii sincer coaie 

Iubire nu mai stau să vă explic din nou!! 

 

Dar nu nu sunt homosexuali nu au nici-o legătură cu noi ! 

 

Întra pe Wikipedia și citește!! 

 

Schimbă subiectul !!❤❤

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, georgemihai1 a spus:

Bine ma pula, nu ii mai fac poponari pe sclavii tai! Desi vad ca sar de cur în sus cand ma iau de dominatoarele lor🤣🤣. Vin sa bem o bere la Sevilla cu atletico? Dar promiți ca nu ma pui sugi sau ai tendințe sa ma futi 😄😄😄

Nu am așa tendințe 

 

Am avut mulți băieți care nici nu au știut ce sunt !! :)

 

Te devorez te mănânc te înghit !!! ❤❤❤❤❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...