Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Disponibilă în București ❤️

Prețuri 250 fin 500 ora❤️

Locația zepter  

Zonă liniștită, locuri de parcări !  Ps: răcoare în appartament ❤️❤️

Alte detalii doar contact telefonic \ whatsaap! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, si eu am mai incercat sa dau de ea in repetate randuri si sunat si pe whatsap si niciun raspuns. Poate nu isi mai da asa mult interesul din ce observ si probabil pentru ca are si un iubit din ce am inteles. 🤷😊

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 2 ore, zabielo a spus:

Da, si eu am mai incercat sa dau de ea in repetate randuri si sunat si pe whatsap si niciun raspuns. Poate nu isi mai da asa mult interesul din ce observ si probabil pentru ca are si un iubit din ce am inteles. 🤷😊

E soț nu iubit … ai grija la afirmații domnișoara ingrid este o fata teribil de apriga și ii place sa aibe topicul fain zzz probabil e in concediu tânăra zeita , sau luna de miere … 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 19 ore, zabielo a spus:

Da, si eu am mai incercat sa dau de ea in repetate randuri si sunat si pe whatsap si niciun raspuns. Poate nu isi mai da asa mult interesul din ce observ si probabil pentru ca are si un iubit din ce am inteles. 🤷😊

Hello posibil să fii fost pe afară sau ocupată sau adormită :)) am fost plecata o săptămână  dar m-am reîntors:)**

Acum 17 ore, zerrcore a spus:

E soț nu iubit … ai grija la afirmații domnișoara ingrid este o fata teribil de apriga și ii place sa aibe topicul fain zzz probabil e in concediu tânăra zeita , sau luna de miere … 

:)) un amant mai lipseste este🤣

 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 1 minut, tsafrodita a spus:

Hello posibil să fii fost pe afară sau ocupată sau adormită :)) am fost plecata o săptămână  dar m-am reîntors:)**

:)) un amant mai lipseste este🤣

 

Sigur faci fata și la 2 amanți 🤣🤣🤣🥂 deci nu mi fac griji , cum stam cu operația de transformare ? Hai ca văd ca vi cu burta la gura la nunta … și nu știu ce nume ii punem la băiat sau o ieși fata ? Soțul ce și dorește fetița ?

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 4 ore, zerrcore a spus:

Sigur faci fata și la 2 amanți 🤣🤣🤣🥂 deci nu mi fac griji , cum stam cu operația de transformare ? Hai ca văd ca vi cu burta la gura la nunta … și nu știu ce nume ii punem la băiat sau o ieși fata ? Soțul ce și dorește fetița ?

Dacă nu este lobotomizat își dorește femeia cu care este acum 😉

Lăsați fără burtă că nu ar vrea nimeni să se nască și să i se pună viața în cârcă în lumea asta distrusă. 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, zerrcore a spus:

Sigur faci fata și la 2 amanți 🤣🤣🤣🥂 deci nu mi fac griji , cum stam cu operația de transformare ? Hai ca văd ca vi cu burta la gura la nunta … și nu știu ce nume ii punem la băiat sau o ieși fata ? Soțul ce și dorește fetița ?

Ce-o fi sa se mărite cu Irinel 😂

Copilul își va alege singur identitatea de gen 😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

🤣🤣 vreau să am gemeni 

Operația vine și ea 

 

soțu nu dorește copii deci cel mai probabil amantu m-il va face

Acum 4 ore, zerrcore a spus:

Sigur faci fata și la 2 amanți 🤣🤣🤣🥂 deci nu mi fac griji , cum stam cu operația de transformare ? Hai ca văd ca vi cu burta la gura la nunta … și nu știu ce nume ii punem la băiat sau o ieși fata ? Soțul ce și dorește fetița ?

 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 2 ore, tsafrodita a spus:

🤣🤣 vreau să am gemeni 

Operația vine și ea 

 

soțu nu dorește copii deci cel mai probabil amantu m-il va face

 

Bai “veata” ce facem ma pui și nas ma pui și donator ce naiba acu sa fiu și tata pfff am dat de dracu 🤣🤣🤣😎🌏🌏🌏👰🏼♀️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
La 18.07.2022 la 18:55, zerrcore a spus:

Bai “veata” ce facem ma pui și nas ma pui și donator ce naiba acu sa fiu și tata pfff am dat de dracu 🤣🤣🤣😎🌏🌏🌏👰🏼♀️

🤣🤣🤣🤣🤣 ai dat de dracu că dai după 2 alocații una pentru mine și una pentru copil 🤣

Și un bonus de merit 🤣

Link spre comentariu
Vizitator curioushusband
Reputație: 0
On 7/26/2022 at 1:29 PM, tsafrodita said:

Disponibilă în București ❤️

Buna! Ajungi cumva- candva si in Miercurea Ciuc?

Zsolt

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...