Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce proasta esti da ce sloboz te fute pe tine grija da sunt top si care este problema ta

 

Daca esti tare in gură te astept in locația mea si fii tare tot asa dar in fata mea ca asa prin scris mam plictisit scriemi pe wapp imi zici ca esti passiva de pe nimfo iti dau adresa sa vii ...

Da sa moara surioara mea ca e sfanta pt mine nu iti promit ca mai iesi cu toti dinctii din gura din appartamentul meu

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hey deplasări nu fac..la oameni acasă

 

Deoar la hotele nu vreau sa fiu nesimțită fac deplasări doar la străini unu pentru că platesc bine si 2 pentru că nu cunosc ei bucurestul....

 

Aa da fac deplasare în caz dacă îl cunosc pe om adică dacă a fost de mai multe ori la mine...

Link spre comentariu
  • Oras:Vatican, The Holy See
  • Oras:Vatican, The Holy See

Hey nu am un program anume...doar sunama si stabilim detaliile ...

Cred că mai stau ceva timp in preajma asa ma mai relaxez si eu să mai trag aer si in tara mea că de 5 ani tot plecata sunt....

Si vorba aia e altfel cand te fute un roman

 

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Ce proasta esti da ce sloboz te fute pe tine grija da sunt top si care este problema ta

 

Daca esti tare in gură te astept in locația mea si fii tare tot asa dar in fata mea ca asa prin scris mam plictisit scriemi pe wapp imi zici ca esti passiva de pe nimfo iti dau adresa sa vii ...

Da sa moara surioara mea ca e sfanta pt mine nu iti promit ca mai iesi cu toti dinctii din gura din appartamentul meu

L ai speriat si s a linistit😀😀

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

iar te bagi în seama aiurea papagalule bulangiu infect dăte în morții mătii pisamas pe tine si pe toată familia ta de retard mintal dute și făti o labă dute la muncă dute sugei pula lu tactu sau dute si sugi si tu ceva la gară idiotu dracu altceva nai de făcut papagalule împuscăte hai cu jetu

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...