Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt rechemată dragii mei clienți mei din afară..sunt dornici să mă revadă păna pe 15 januarie romania bucuresti

 

De pe 15 januarie nűrnberg..pentru clienții care sunt în afară voi reveni cu updaturi în ce orase voi fii anul acesta cu sigurantă

 

Orasele de pe lista mea sunt

 

Deutschland: Nurnberg

Műnchen

Saarbrucken

Lubeck

Chemnitz

Frankfurt am main

Stuutgart

Manncheim

Dùsseldorf

Hamburg si berlin

 

Elvetia:

Basel

Luzern

Geneva si lousanne

 

Franța: paris...

 

Iar de ziua mea de nastere 26 iunie sigur va fii grecia atena..

post-252674-0-82976400-1545775271_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Deci cum am zis transexuală te nasti nu devii ...

 

Diagnosticul til pune un medic endocrinolog sau un psihiatru care iți prescrie si niste tratamente hormonale

 

Diagnosticul în ce sens adică teai născut intrun corp gresit cu mai multii hormoni de femeie sau barbat....

 

 

In america tratamentele si schimbarea de sex se face chiar si de la vărsta de 3-4 ani cănd se vede pe copil că este diferit si ca nu se simte bine in corpul lui..

 

 

Nu te apuci tu ca proasta de hormoni si alte cacături fară doctor...pentru că am auzit si cunosc cazuri in care au regretat pe motiv că era doar o turbulare mentală....

 

 

Povestea mea este ca pana ce mam nascut parintii mei si doctorii stiau ca voi fii fata si surpriza abea la nastere a venit..

Mereu pe stradă eram confundată ca sunt fetită mereu eram feminină mai ca o fată . Niciodata nu am avut ne voie de o epilare definitivă pentru ca nu imi creste deloc păr barbă si etc...

 

Din cauza asta parintii mau acceptat pentru că stiau ce sunt de mică si specific tatăl meu este preot si ma acceptat ...

 

 

Si peste tot unde mă duc incerc să deschid mentalitatea omului să nu ne confunde cu homosexuali....

Transexualismul nu are nici o legătura cu homosexualusmul și nici clientii nostri

 

Bine zis ! Şi oricum se vede că nu arăţi a bărbat, cred ca eşti printre cele mai feminine trans. din cate am văzut pe la noi.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ete na 😂 mă doare pe mine direct in pizdă ce cred altele despre mine sau despre clienții mei iubiți de pe nimfomane...si nu neapărat vorbesc despre michelle ...am auzit de la unii clienti mai multe chesti despre asa zis transele top siliconate ce căcaturi fac si ce latră...am specificat siliconate că suntem putine fete cu silicoane să se simta putin ca nici daca mai traiesc 100 de ani de acum in colo nu ma vor ajunge pe mine la pizdă nici macar in vise 😂

 

O vorba romaneasca ferestete de saracu ajuns si proasta scoasa in lume...

Dar pacat ca proastele noastre nu au fost scosi nici macar din romania😂

  • Like 2
Link spre comentariu

Ai grija furian..ca te face michelle douglas lingau pentru ca ii dai dreptate si o apreciezi dpdv al feminitatii😊

 

Nu mă deranjază. Până la urmă, apreciez pe cine vreau, cum vreau, cand vreau, de câte ori vreau 😂😂😂. Dacă nu aÅŸ aglomera topicul cu postărie, aÅŸ posta cate o apreciere dimineaÅ£a ÅŸi câte una seara, pentru Afrodita 😉

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Multimiri dragiilor mei care mați vizitat în cursul zilelor de astăzi ieri etc...

 

Îmi pare ff rău că din 100 de apeluri căt am zilnice răspund ff rar la toți...cererile sunt ff mari si din pacate nu pot fată nu pentru că nu vreau dar sunt puțin si cam obosită plus de asta îmi vin si clienți pentru 3-4 ore căt mă mai poate prinde în romănia..

 

Oricum am evoluat si eu si voi ca clienți mam simțit super bine cu voi in cele 2 luni căt am stat prin preajmă si mai stau 2 săptămani...

 

Anul viitor voi reveni mult mai tunată si mult mai bună cu alte servicii de top

 

Si plus de asta voi reveni cu un cadou fff frumos pentru voi

 

O TRANSEXUALĂ THAILANDEZOAICĂ prietenă de a mea de fel că să incercati ceva nou si mult mai frumos...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da am auzit de la mai mulți clienți că isi doresc o experiența cu o trsnsexuală din thailanda dar nu le permită ori timpul ori bugetu să se deplaseze păna in thailanda...asa că mam oferit eu să aduc eu una pentru că cunosc multe sper să si reusesc să o conving pe una să vina să vă sarisfaceti fanteziile chiar aici in bucuresti făra să vă mai deplasați in thailanda

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si asa aici in romania transexualele sunt geloase cănd apare una noua si mai frumoasa ca ele🤣🤣...

 

Asa ca le voi satisface pe transele noastre in a aduce transe mai frumoasă ca ele să vedem atunci cum se vor mai autonumi topuri si luxuri🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu vreau să schimb industria...

 

Dar eu în germania si în alte țari lucrez cu mai multe transexuale frumoase urăte sau mai frumoase ca mine si etc...

Între noi nu există gelozie bărfe si etc ne respectăm ca colege mai facem un trio sau un quatro iesim la cafele...fiecare are clientela lui niciuna nu o sa vedeti ca va vorbi despre viata ei personală sau sa se dea mare cu căti clienți fac si bani si etc pentru că sunt educate

 

Si fată de romănia întrun oras ca si exemplu munchen in octombrie am fost 70 de transexuale tot orasul doar eu am lucrat întro cladire cu vreo 10-15 si am devenit prietene intre noi...

 

Nu vreau să educ alte transexuale din romania ...

 

 

Întradevar sunt si fete cu caracter de nota 10 ...mai rar da sunt ...

 

 

Fetelor unitivă intre voi asta este sfatul meu prietenesc ca la greu să va puteti ajuta una pe alta ..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...