Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Nu inteleg de ce nu pot convietui in pace fetele astea unele cu altele ! :( In ultimile 6 luni au zburat atat de multe "t-girls" de pe site ! Si de la ce ? De la niste nimicuri. Invidia, gelozia si ura sunt mari belele, astazi, in lumea inconjuratoare.... Ele au avut odata, in trecut, alt sex. Oare cand erau altfel si aveau iubite, prietene, le convenea sa vada o asemenea atitudine la o femeie ? Eu cred ca nu....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Aveam iubite? 😂😂😂😂 Aloo doi zece despre ce vorbim, pai daca aveam iubite nu mai eram ce suntem azi ca ne placea pizda dar din pacate nu ne place 😂😂😂 si daca tot esti curios uita te pe topic uri la femei cum se balacaresc 😂😂😂sa vezi acolo atitudine ðŸ’â€â™€ï¸de ex ines 😂😂😂 invidie gelozie și ura pe ce? Honey loc sub soare este pentru toata lumea ðŸ’â€â™€ï¸ toți va dati cu parerea dar din pacate nedocumentati 🤮 eu zic sa deschideti mai bine ochii, doamne ajuta la toti â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Aveam iubite? Aloo doi zece despre ce vorbim, pai daca aveam iubite nu mai eram ce suntem azi ca ne placea pizda dar din pacate nu ne place si daca tot esti curios uita te pe topic uri la femei cum se balacaresc sa vezi acolo atitudine ‍♀de ex ines invidie gelozie și ura pe ce? Honey loc sub soare este pentru toata lumea ‍♀ toți va dati cu parerea dar din pacate nedocumentati eu zic sa deschideti mai bine ochii, doamne ajuta la toti ❤

Inteleg ce vrei sa spui. Si ai dreptate. Este evident, atata timp cat simti ca ar trebui sa fii femeie, nu are de ce sa te intereseze sa iubesti o femeie. Ca mai sunt si cazuri in care o fata/femeie transgender are o iubita biologica, ea fiind, in atare cazuri trans-lesbiana, iarasi e altceva. La fel de adevarat este si faptul ca, cu toate ca aveti ceea ce grafic, psihologic si anatomic - asa cum grafica, psihologia si anatomia inteleg deocamdata lucrurile la nivelul actual - la o femeie nu ar trebui sa existe, nu sunteti cautate de catre comunitatea gay, tocmai datorita trasaturilor feminine pe care le aveti. Si nici barbatii hetero care va considera femine si potrivite ca partenere de viata nu sunt priviti cu ochi buni in societatea de astazi, atat cea romaneasca, dar si in societatile din afara, din pacate. Ca organul vostru sexual are o alta functionalitate, morfo-genetica si indeplineste alte roluri decat la un barbat, iarasi putini inteleg.

 

Cat despre faptul ca femeile genetice sunt certarete, ooo si inca cum. Asta totusi nu inseamna ca si voi intre voi ar trebui sa fiti. In spirit de gluma, sa spunem ca uneori se mai manifesta si la voi ramasitele de testosteron care va face aprige la manaie sau poate estrogenul va face si mai aprige ! :)

 

Sper sa nu supar pe nimeni cu ceea ce am scris, a fost scris din inima si fara ironie, nu a fost scris la misto sau cu scopul de a aprinde spiritele. In fond, suntem cu totii copii ai aceluiasi Tata Ceresc, indiferent ca suntem hetero, gay, lesbi, trans, sufiti, siiti, islamisti, crestini, mormoni, grasi, slabi, negri, albi, galbeni, carnasieri, vegetarieni, suntem cu totii oameni si ar trebui sa traim in pace si armonie unii cu ceilalti. Ca nu se intampla asa si de ce nu se intampla asa e alta discutie, pentru alta data si pentru alte locuri.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

😋 Sa fie paceeeee si dans pe balans 😂 â¤ï¸ intre noi nu ar mai fi daca fiecare și-ar vedea de pătrațica ei si nu ar mai cauta cearta doar pt clickbait ðŸ’â€â™€ï¸ sau doar ca sa creeze o imagine mai proasta celeilalte, și părerea mea este ca, cu cat stai mai departe și te faci ca nu vezi iti este mai bine nu te incarci negativ karmic nici nu iti arati latura negativa (pe care fiecare o avem) astfel încât oamenii sa traga concluzii proaste despre tine ca persoana cum s a întâmplat si cu mine de altfel si pentru ce? ðŸ’â€â™€ï¸ In rest ce sa zic, numai bine si succes tuturor eu ce am avut de zis cred ca s-a înțeles de cei cu un iq cat de cat ok 😂 iar pentru mai mult ma abtin 😘â¤ï¸ pentru ca m-as agita degeaba

O noapte linistita tuturor va pupa Miss 👑🤗💗

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

nu frate, e patologica treaba. in loc sa bage bani in operatii, mai bine ar vizita un psihoterapeut, le-ar face mult mai bine. cel putin afrodita aia se vede de la o posta ca e bipolara si narcisista. si mai sunt cativa pe aici care se vede clar ca au probleme vechi la mansarda .

nu vrei mai bine sa ne ei mansarda de jos puțin in gurita?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

O fata trans* o suge mai bine decat* o femeie ðŸ’â€â™€ï¸ pt limba romana apasa tasta 1 â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

:))))))))))))) :laugh2 :laugh2 :laugh2

chileeeee 🤗🤗â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ miss yaaa boo 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...