Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Dragii mei daca zdreanță nu scoate anunțul anulez venira mea în cluj

 

 

Cine dracu va mai avea încredere în mine după ce că mi se foloseste pozele!!

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

oare nu e nici un băiat din cj sa meargă la aceasta dameza( cea care se da drept Afrodita din anunț) și sa ai umble un pic pe la dantura? ar merita cu vârf și îndesat

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

oare nu e nici un băiat din cj sa meargă la aceasta dameza( cea care se da drept Afrodita din anunț) și sa ai umble un pic pe la dantura? ar merita cu vârf și îndesat

Mă cac în pizda ei de zdreanță am sunato am rugat-o frumos nimik.

 

Am trimis mail public 24 vedem maine ce o fii ..

 

A sunato și un cl de al meu tot nimik a zis că scoate anunțul după care la blocat...

 

Are 3 anunțuri muista cu accesi număr de telefon

Deși prostituția este ilegală în Ro pot să depun o plăngere că îmi foloseste pozele ceea ce este tot ilegală

 

 

Vreau să zic că mi-a luat tot cheful

post-320736-0-59112400-1590938572_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Ce de muisti... 😠😠😠

Nu mai vreau cluj cu viața mea :))

 

Pe lăngă că pe public 24 la sectiunea gay lesbi sunt aproape doar fakuri mai îmi folosesc si fomistele pozele ...

 

ÃŽmi dau seama ce oraș sa făcut cluj și decât să dau întruna confirmări și materie de labă la toți mai bine las clujul la o parte pentru altele ..

 

 

Asa că dragii mei îmi pare rău clujul l-am exclus de pe listă

 

 

Și voi pune un alt oraș în locul lui

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Pune Sibiul

Esți al 5-lea care mi-a zis într-o oră 💋💋

 

Așa că pun sibiul 💗💗

 

🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Muisti.... plin de muisti prin Romania...

 

Am fost asta noapte la Cetatea Enisala, in Dobrogea, ca sa fotografiez stelele si Galaxia, pana s-a intunecat si a plecat care pe la casa lui, ca era un frig de inghetai in bocanci, care mai de care se plimba ca pwlea pe deal, nu puteai sa faci un time-lapse cu asfintitul fara sa-ti intre un pwlea spataru in cadru.

 

Plus ca se circula de nu mai zic, iti vine sa scoti toporu pe geam si sa le tai cauciucurile.... :)

 

De azi pa restrictii, sa vezi idioten pe drumurile publice ! :)

 

Pentru rahatii care copie poze cu anunturi, aia nu ai ce sa le spui decat muisti, ca nu sunt altceva, lipsiti de bun simt si respect...

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Si ce legatura are copiatul pozelor...cu muistii...si cu expunerea ta (plimbarea)?? Sau poate are...cine stie..

Nu are, dar tot lipsiti de respect sunt si unii si altii. Mi-am varsat si eu nervii aiurea (recunosc) dupa (aproape) 24 de ore de nesomn, Stiu ca am poluat aiurea, spre rusinea mea. 

 

Oricum, cert este ca cei care fac asemenea lucruri (ma refer la copierea pozelor sau/si a anunturilor) sunt lipsitit de bun simt, respect si moralitate. 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Da oricum nu mai contează o fomistă zdreanță tot fomistă zdreanță rămăne !!

 

 

Pănă ce și-o ia în gură

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Muisti.... plin de muisti prin Romania...

 

Am fost asta noapte la Cetatea Enisala, in Dobrogea, ca sa fotografiez stelele si Galaxia, pana s-a intunecat si a plecat care pe la casa lui, ca era un frig de inghetai in bocanci, care mai de care se plimba ca pwlea pe deal, nu puteai sa faci un time-lapse cu asfintitul fara sa-ti intre un pwlea spataru in cadru.

 

Plus ca se circula de nu mai zic, iti vine sa scoti toporu pe geam si sa le tai cauciucurile.... :)

 

De azi pa restrictii, sa vezi idioten pe drumurile publice ! :)

 

Pentru rahatii care copie poze cu anunturi, aia nu ai ce sa le spui decat muisti, ca nu sunt altceva, lipsiti de bun simt si respect...

A , deci numai tu aveai voie acolo sa faci pozele pulii..apropo de muisti , nu te simti ???..ba ce amuzant e cand apare un fatalau cu toporul pe geam))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A , deci numai tu aveai voie acolo sa faci pozele pulii..apropo de muisti , nu te simti ???..ba ce amuzant e cand apare un fatalau cu toporul pe geam))))

Nu te mai lua man de el😀... Asa ii place lui, e genu învățat, în căutare de cunoaștere dar încă nu știe ce vrea de la viata...poate totuși și-o găsi o Ts pentru căsătorie și își revine...omu e citit, are mereu cuvintele la el.... I lipsește o Ts ok sa îmbătrânească împreună....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

A , deci numai tu aveai voie acolo sa faci pozele pulii..apropo de muisti , nu te simti ???..ba ce amuzant e cand apare un fatalau cu toporul pe geam))))

Nu, exista libertate, dar cand rogi frumos ca sa nu treca prin cadru pentru ca tu faci ceva acolo si el iti spune ca face ce vrea el, sau iti aprinde unul faza lunga la 2 noaptea, de-ti strica toata poza, parca nu mai e in regula nu ?

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Nu te mai lua man de el... Asa ii place lui, e genu învățat, în căutare de cunoaștere dar încă nu știe ce vrea de la viata...poate totuși și-o găsi o Ts pentru căsătorie și își revine...omu e citit, are mereu cuvintele la el.... I lipsește o Ts ok sa îmbătrânească împreună....

Asa ceva e complicat mai, oricat ar dori unul altul asa ceva in Romania (si nu doar in Romania). :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa ceva e complicat mai, oricat ar dori unul altul asa ceva in Romania (si nu doar in Romania). :)

Cauta în filipine😀😀 cheama o menajera😀😀. Și cu asta închei ca e topic de recenzii Afrodita.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...