Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 4 minute, tsafrodita a spus:

Pardon să mă corectez la ultima fraza 

 

Le este frică că o să ne iubească mai mult ca pe nevestele lor și că o să ne dorească mai mult ca de obicei 🙂

Se știe foarte bine că " De ce îți este cel mai frică, nu scapi"😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, larabella a spus:

Fraților și surorilor, cu toții facem parte din comunitatea LGBT și nu trebuie să ne sperie rahaturile de genul ăsta. 

Acum mai mult ca oricând trebuie să fim uniți să lăsăm deoparte problemele interne ale Comunității noastre și să contra-atacăm. Ne ajută legislația național, cea europeană, convenția drepturilor omului semnată și de către statul român, mijloacele de informare moderne Mass-media, și poate cel mai important este ajutorul venit din partea susținătorilor hetero ai comunității LGBT .

Cât despre ordinarii care au făcut acest gest HOMOFOB, ce pot să spun...O încercare jalnică de a-și atrage mai mulți simpatizanți, mai multe voturi. 

În campania electorală nu au avut tupeul să fie atât de evidenți împotriva noastră pentru a nu fi considerați EXTREMIȘTI, iar acum că s-au văzut în parlament încep să scoată și ei colțișorii.

Comunitatea noastră s-a confruntat cu situații si mai dificile (Amintiti-vă de infamul articol 200 cod penal de pe timpul comuniștilor), cărora le-a făcut față și iată-ne în prezent susținându-ne drepturile inclusiv pe la curtea supremă de justiție de la Haga.

Mai rău decât în comunism nu are ce să fie, așa că haideți să fim uniți și să avem curaj de a lupta cu acești OPRESORI OPORTUNIȘTI , pentru că doar asta sunt ei...niste OPORTUNIȘTI!

Exact ! 

Trebuie să fim Unite suntem o familie indiferent de certurile dintr-e  noi din trecut  ! 

Nu știm ce vremuri vin după încheierea pandemiei 

Oricum deja au fost raportați către organele competente așteptăm și rezultatele 

Europa e de partea noastră nu mai suntem în anii 80-90 

 

Biserica nu are voie să intre în politica 

 

Mereu cănd au intervenit doar distrugeri au lăsat în urma lor 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 8 minute, tsafrodita a spus:

Exact ! 

Trebuie să fim Unite suntem o familie indiferent de certurile dintr-e  noi din trecut  ! 

Nu știm ce vremuri vin după încheierea pandemiei 

Oricum deja au fost raportați către organele competente așteptăm și rezultatele 

Europa e de partea noastră nu mai suntem în anii 80-90 

 

Biserica nu are voie să intre în politica 

 

Mereu cănd au intervenit doar distrugeri au lăsat în urma lor 

 

Indiferent de certurile noastre, cu toții facem parte din aceeași comunitate greu încercată de-a lungul timpului și am supraviețuit în pofida tuturor obstacolelor .

Doar uniți putem triumfa!❤

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 9 minute, larabella a spus:

Indiferent de certurile noastre, cu toții facem parte din aceeași comunitate greu încercată de-a lungul timpului și am supraviețuit în pofida tuturor obstacolelor .

Doar uniți putem triumfa!❤

Activiste ne facem 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
Acum 1 minut, tsafrodita a spus:

Activiste ne facem 🥰

Bine zici soro, dar putem face chiar mai mult de atât .

Dacă Antonela Lerca Duda a reușit să înființeze asociația lucrătoarelor sexuale și chiar să candideze independent pentru un post de consilier la Sectorul .2 (Bravo ei), atunci și noi  ne putem asocia să înființăm un ONG al persoanelor TRANS.

Drept urmare, indiferent ce ar spune gurile rele din afara și din interiorul comunității LGBT, eu consider că Antonela merită tot respectul și susținerea noastră. 

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
1 oră în urmă, larabella a spus:

Bine zici soro, dar putem face chiar mai mult de atât .

Dacă Antonela Lerca Duda a reușit să înființeze asociația lucrătoarelor sexuale și chiar să candideze independent pentru un post de consilier la Sectorul .2 (Bravo ei), atunci și noi  ne putem asocia să înființăm un ONG al persoanelor TRANS.

Drept urmare, indiferent ce ar spune gurile rele din afara și din interiorul comunității LGBT, eu consider că Antonela merită tot respectul și susținerea noastră. 

That's right ! 

Oricine a avut nevoie de ceva sau de un sfat Antonella mereu a sărit în ajutor! 

Și săraca căt a fost huiduită și etc.. mereu citisem postările ei și ea totuși continuă să lupte nu sa dat bătută.

Well iam și scris pe Facebook dacă are nevoie de ajutor de a susține alte fete trans de a le ajuta cu orice mă ofer voluntară ! 

We will make Romania great again:))

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0
On 12/10/2020 at 2:15 AM, larabella said:

Norocul lor este faptul că suntem inteligente, discrete și ProClient știind destul de bine cine ne vizitează și trece pragul ușii.

Noi fetele Trans suntem o adevărată "  Comoară de valori " ...U know BITCH!😂😂😂

Sa nu crezi ca santajul mai tine in Romania, vezi ca iti iei ani de puscarie ;)

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 oră, moonnight a spus:

Sa nu crezi ca santajul mai tine in Romania, vezi ca iti iei ani de puscarie ;)

Nu a zis nimik rău lara :) nu văd unde a santajat :)

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

D

Acum 9 ore, bunlatot a spus:

Bunaa ! Dominare practici? Dacă da Lasă-mi și mie tarif și detalii te rog

Hello da fac 

 

Dar am observat că îmi place și devot :)

 

Zilele trecute mau biciut băieții :)) 

 

Batețimă:))))

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 6 ore, zddz a spus:

Buna! Duminica lucrezi? Daca da, intre ce ore? Mi'ar placea sa vin sa te vad :)

Hello încă nu am revenit acasă 

 

Abea luni ajung în bucale :)

 

Îmi Prinde bine vacanță 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...