Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Aș veni eu peste tot..odatâ ce sunt zeița sexului clar câ imi place sexul

 

De exemplu în germania am 100 de telefoane și mesaje zilnice unde sunt invitată și în alte orașe..dar vedeți lenea asta care zace în mine să mă urc în tren și să mâ deplasez...

 

Nűrnberg pentru mine este un home 2 ..cum ar veni..

 

Dar cum eu mă țin de cuvănt la al 2-lea venire în țară voi vizita toate orașele mari al romăniei..

 

În afară de iași

Voi credeti ca se gastiga banii cu curul in Germania ? Care prostituat s-ar mai intoarce la românașii nostri ? Hai baaa, las-o jos ca măcăne ! Daca va era bine pe Germania , uitati de Romanika!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vezi la inculții care au o tăietură la numele de profil sunt persoane sterse care nu mai au acces pe nimfomane...

 

Exact cum a pătit si puzzle și altii inculți!

 

Nu tea băgat nimenea în seamă așa că nu îti văd rostul tau pe nimfomane!!

 

Am prezentat 3 rapoarte la profilu tău!!

 

Nu este prima dată cănd jignesti o fată de pe accest forum!!

 

 

Dacă tu ne faci băietel și alte rahaturi cine dracu tea pus să latri pe sectiunea transexuale!!

 

Tind să cred că neai suge dar esti prea idiot pentru accest secol!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Draga mea lorre nu îti dau eu ție explicații cănd și de ce vin în Ro!!

 

Nu îti voi arată dovezi căt căstig nu este treaba ta iar pentru cultura ta generală am fost în romănia 3 săpt si nu am muncit !!

 

Tu dacă nu esti client si nu ai de făcut recenzii stai in banca ta și lăbarestete în continuare@!

Link spre comentariu

Buna Afrodita . am asteptat sa te "prind" in Germania , dar fortat de anumite conjuncturi a trebuit sa revin in RO exact cand tu ai plecat de aici...mare ghinion pentru mine, deoarece urmaresc de ceva timp pagina ta si abia asteptam sa jucam acele roluri de care ai scris in urma cu ceva timp : tu o profesoara severa iar eu elevul indisciplinat....am observat din anumite poze ale tale ca ai atitudinea necesara pentru ceea ce caut eu. 

 

Acum te urmaresc si pe instagram si aici si sper sa nu ratez urmatoarea ta sosire in RO.

 

....pana atunci, iti doresc dorinte implinite !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello baby nu știu dacă voi mai activa în Ro...

 

Am ajuns la concluzia că Romănia nu o merită o Transexuală ca mine din păcate..

 

Nu toți majoritatea desigur!!

 

Noi frumoasele plecăm iar mumiile răman asa e viața @

 

ÃŽn caz că mă răzgandesc voi posta aici!!

 

🥰🥰

Link spre comentariu

nu e nevoie sa-ti ceri scuze....eu pentru sinceritate si naturalete te-am ales pe tine....astea nu-s defecte, sunt calitati....ma rog, eu cel putin asta caut la persoanele cu care interactionez , fie ca e vorba de munca , prieteni etc...si chiar in cazul unei interactiuni cu o transexuala pentru satisfacearea unei fantezii.

 

...eu am sa te astept.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...