Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Abea astept să revin în țară

...pai vino odata  !!!...recunosc, am urmarit si topicele altor transe, dar niciuna (din punctul meu de vedere, altii se poate sa aiba alte gusturi) nu se compara cu tine , asa ca stau in stand-by si te astept, domnisoara "profesoara".

Link spre comentariu

...tin sa precizez, ca sa nu se interpreteze gresit : am pus "profesoara" intre ghilimele nu in sens ironic , ci pentru ca la acest role-play visez cu tine...iar tinutele astea cu fusta mulata tip office ma inebunesc...nu ma pot gandi decat cum ai sa-ti ridici usor acea fusta pentru a ma pedepsi pentru temele nefacute.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

No problem faza cu profesoară mulți clienți au această fantezie și mulți mă cheamă la ei la birou 🥰🥰

 

Nu oricine poate să poarte asemenea ținute clar !!

 

Dar vorba cliențiilor mei Afrodita e doar una!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

 

De data asta cănd voi veni chiar vreau să stau vreo 3 luni pentru că mulți clienti mă asteaptă îmi bubuie whatsaapul de Romănia cu mesaje deși nu am anunț nicăeri și vreau să vă anunț voi folosi numărul de germania cănd voi fii în țară!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt si ele romănce exact ca și mine ..

 

Vreau să zic am sute de prietene romănce în proporție de 80% restu sunt alte nații

 

Jumate din ele sunt din galați și brăila unde numele Afrodita este extra cunoscută în acele orase si sunt mereu invitată specială plus și mulț băieți mă cunosc hehe

 

Fetisoarele nu activeaza in Romănia

 

Iar la constanta vreau să ajung undeva prin august

 

Am cazare gratuită intrun app ff frumos de al unui prieten de al meu tot din brăila .

 

Exact de sezon Afrodita vrea să fie prezentă și să satisfacă 🤗🤗🥰🥰

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...