Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hey am avut ff multe cereri pentru cluj .....cred că peste 40 de pers mi-au scris în cateva zile pe insta wapp aici dacă vin la cluj....

 

 

Am căutat regim dar nu am găsit din cauza untoldului e full iar eu sunt obisnuită cu luxul cănd vine vorba să închiriez ceva ...am să încerc să caut dar după 4 August cănd se termină untoldu...

 

 

Luna august si septembrie am programul full

 

E vlogul pe care îl fac în august că acum e plecat în Amerika...tre să ajung în cluj asa cum am promis trebuie să ajung în germania și în septembrie istanbul ...

 

 

Sunt chemată peste tot în europa mai nou sunt chemată în israel de clienți cunoscuți de ai mei plus astept hotărarea judecătorească in privința schimbului de actul de identitate..

 

Cam asa stă treaba ...plus de asta sar putea ca de anul viitor să mă mut definitiv în germania un client de al meu îmi alocă un appartament doar pentru mine....

 

 

Asta înseamnă o divă adevărată nu.....tac

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragii mei dacă sunteți în afară si vreți o recomandare apelați la mine...

 

Vă pot recomanda cele mai bune și frumoase transexuale ...

 

Din pacate din ro nu vă pot recomanda bombe ca nu avem sau dacă avem nu au cont pe nimfomaneðŸ‘ðŸ‘

post-252674-0-91235500-1563033989_thumb.jpg

post-252674-0-70830800-1563034018_thumb.jpg

post-252674-0-88632800-1563034026_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

STOP !!!! Less hate and jealousy !!!! :(

 

Tota lumea te cheama pe tine domne. Du te si lasa ne. Nu ai zi ca nu mai intri aici? Scuteste ne ca sa te scutim!

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Logic că e geloasă că nu poate să arate ca mine și nici nu va putea..

 

 

O vorbă am să ii zic care să intre în acel cap gol ..

 

 

Karma is a bitch!!

Draguta, pe planeta asta este (sau ar trebui sa fie) loc pentru toata lumea ! Iar Karma, este... e complicat. Eu va iubesc pe toate, si trans, si genetice, si extraterestre, si cum vreti voi :) ! Chiar va face bine atata neintelegere si vrajba ? Valabil si pentru cealalta domnisoara !!!! ;) :(

 

Kiss you all !  :flowers2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picard și eu le-am iubit pe toate dar credemă pe astea nu ai cum nai observat cum se mănăncă între ele și concurează cine suge cel mai mult și etc..

 

Sunt proaste că pt mine nici una nu e concurentă pt mine au rămas doar niste copile fără creier la anii pe care le au ele 25,26 să mai găndesti asa e grav foarte grav și ele pierd daca erau în afară și făceau asa ceva erau demult măncate ..

 

Eu am altă mentalitate am obosit să le dau sfaturi la proaste..

 

Orice minune ține o zi și să nu uite vor veni altele mai frumoase și ele vor fii uitate..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Stiu, draguta.... Inteleg ca nu va puteti intelege, pentru ca, uneori "the world is not enough", si lucrul asta ma intristeaza ! :(

 

Anyway, life goes on ! .... 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Știu am fost ff răutacioasă în ultima perioadă din păcate asta este felulu meu de a fii...

 

Am încercat să mă acomodez să stau mai mult să încerc să fiu mai bună să îi înțeleg pe toți dar nu reușesc oricăt aș încerca ..

 

Deși mă săturasem de atătă occident germania etc...cănd vad mesajele cliențiilor mei de din afară parcă parcă mi se înmoaie inimă să plec înapoi

 

Mam maturizat si mam obișnuit cu altceva mam obișnuit cu luxul ....

 

Desi în Ro am avut doar clienți de nota 1000+ tot degeaba.....

 

Din păcate toate plecăm pentru că frumusetea noastră este mult mai apreciată de străini decăt de rasa noastră...

 

Și oricum în afară să mă atacați șa ma criticați să mă injurați nu stiți...asa că sigur unele se bucură la maxim că a plecat si zdreanța asta..

 

Vâ poop si să aveți grijă de voi!

post-252674-0-43254700-1563400601_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Of iartămă zilele anterioare am avut sute de apeluri și nu am muncit deloc...

 

Ce să fac dacă sunt universală si asteptată peste tot !!

 

Nu pot munci întro singură tară sau oraș nu sunt obisnuită să stau mai mult de cateva saptamani ...dar oricum revin cu siguranță

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...