Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O experiență interesantă și o fată deosebit de frumoasă. Am ales o oră, dar nu am fost atent când a spus prețul, așa că nu am avut suficient dar domnișoară a fost o drăguță și a făcut am compromis, în loc să mă trimită la plimbare cum meritam.

 

Programare: telefonic pentru cei noi, cu 30 de minute înainte. (mie nu-mi place, dar fie)

Locație: locația era curată, mi s-a oferit prosop curat și tot ce era nevoie. Mi-a oferit ceva de băut, dar am refuzat politicos.

Aspect: O roșcată înaltă, slabă, cu forme și cu niște ochi albaștri superbi. Mai să nu-ți dai seama că a fost cândva băiat până să nu vezi "monstrul". (10/10 - aspect extrem de feminin)

GFE: Discuții destul de interesante și o fire plăcută, dar nu a fost foarte multă chimie între noi și de aici lipsa de sărutări. (6.5/10)

ON: Suge cu pasiune și se pricepe, atunci când o face. (8/10 - cam puțin ca durată, mare păcat)

HJ: O, wow, se pricepe maxim. (10/10)

AP: Nu am încercat, dar are un fund superb.

 

Experiența sexuală nu a fost cea mai reușită, dar experiența per total a fost plăcută, aș mai încerca dar ar rămâne mai mult pe aici. Recomand să încercați.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Fata 😂😂😂😂 ma amuz cu tine sa mor🤣🤣

 

Acum câteva ore in poza de sus erai cu unghiile turcuoaz,in ultima poza postata acum sunt roșii, daca ma tot mă copii ,făo cu talent😂😂😂😂😂 ca se prinde lumea nebuno că sunt poze vechi, ea notițe de la lore😄😄😄😘 te poop

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Hahaha pai nici nu ai cum să-mi vorbești alt fel, ca nu-ti permit eu draga mea 😆😆😆ðŸ˜ðŸ˜¶

Uite îți dovedesc ca degeaba te dai mare cu pozele vechi,uite dovadă, data publicării 😂😂😂😂 așa ca fii deșteaptă!!! Ai folosit aceiași poză😂😂😂

post-292333-0-13929100-1568500469_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu pot da cine te crezi sfănta maria..

 

Aoleoo sau vrei să mă ameninți cum ai facut cu altele că vii cu pesti peste mine🤣🤣

 

Fă doar gura e de tine atăt in rest esti 0 barat....

 

 

Te lauzi pe aici în colo și doar minciunu

I..

 

 

Băiii fetițo să îti intre in cap pe Aftodita nu o poți amenința credemă....

 

Cu nimik eu am fost ca tine..dar tu ca mn nai sa fii never ever

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iancului
  • Oras:Iancului

Bai chip cioplit esuat care nu ai viata personala decat cand mergi sa iti pui peruca in cap hahahahhah in rest inghiti sloboz 24/7 si tu mai esti mă de copiat care umblai la doctori sa te faca ca pe DEEA LOLO 😂😂😂😂 tu care esti un fake din cap pana in picioare ai tupeu bai SIFILITICULE 😭😂😂😂😂😂 ce dracu sa copiezi de la tine ciuma bubonica ce ești 😂😂😂😂😂 nu vezi draq ce fata ai... Tramvai esuat ce esti 😂😂😂😂

 

Stai in banca ta sa nu cazi in nas bolnavule

Link spre comentariu
  • Oras:Iancului
  • Oras:Iancului

Da ti in mortii ma tii DELETE analfabetu dracului "ea notițe" "eream" nu mai suge pula gunoiule marș in ma ta la FARA FRECVENTA.... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Iancului
  • Oras:Iancului

Rezolva ti gatu ala mare si lat de barbat.... Gleznele alea de fotbalist... Maxilaru ala.. Tot barbat te vezi.. Te poti taia cat vrei ca esti tot MEN....

 

dacă iti fut un pahar in gura din nou te indrept futu ti rasa ma tii de moldovean analfabet de la cuca macaii 😂😂😂😂😂 STRAMBULE.... cate operatii ti ai facut si tot nefericit esti ai o viata de cacat ca si tine si nu accepți ca NIMENI NU TE VREA, NIMENI NU TE PLACE PENTRU CA AI UN CARACTER INFECT

 

BULANGIU NEFINISAT CE ESTI 😂

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Invidia și Gelozia au apărut din cauza singurătății...

 

Nu are cum sa latre una ca ea la mine care nu are familie nu are prieteni nu are prietene stă doar în minciuni suna lumea și înjură și amenință se împrietenește cu tine mâine te bârfește de te ia mama dracu cumpără recenzii și scade din preț crezând că dacă lasă din preț nimeni nu se mai fute de ea

 

țeapă ai luat o mare țeapă ...

 

 

Fetița eu am umblat peste tot în lumea asta și cunosc foarte foarte multă lume de la îi mai săraci până îi mai bogați dar eu față de tine am un caracter și pe mine mă iubește foarte multă lume și nu pentru sex ca pe tine Îți dau muie și am plecat așa că închideți gura aia spurcată și învață să îți definești caracterul dacă tot te numești divă

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...