Sari la conținut

Top trans Afrodita 0736046778


Postări Recomandate

Motivul pt care Afrodita nu are recenzii este pt ca, probabil, are parte de clienti foarte ok care nu sunt implicati direct (sau nu sunt impilcati deloc) in forumul asta.

 

Eu ma incadrez in prima categorie, mi am facut cont special pt a lasa o recenzie. 

 

Locatie, dupa cum stiti, blvd Unirii, apartament ok, curat. 8/10

 

Ea arata ca in poze, poate mai ok, e foarte feminina si vorbareata. Ai ce si cu cine sa vb.

 

Oralul neprotejat cu pasiune, cum s a mai mentionat. Nu se plictiseste si pare ca ii place.

Analul protejat, surprinzator de stramta. Servicii 9/10, daca o amortizam pe piata noastra de TS si luam in calcul si pretul e de 10/10 fara probleme.

 

Merita vizitata, desi as tine o numai pt mine, in maratoane de 3-4 ore.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Trebuie sa intelegeti dragelor ca ei cauta labarii si sa piarda vremea se bat cu pumnu in piept ca vor aia si aia si cand colo nu fac o recenzie la nimeni.In fine....

Poi atunci no problem schimbăm foaia...

 

Dacă recenziile sunt pe blat...și am și dovezi mesaje primite de la băieții cum că dacă.....scad dreg fac ..imi face o recenzie...

 

 

Atunci nu am să mai primesc clienții de pe accest forum( inafară de cei fideli desigur)

 

Simplu...buzunarul meu îmi permite să fac acceste lucruri..

 

Dacă fomistele au stricat acest site în ultimii 2 ani ...asta e

 

Simplu și usor

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare confrati.

Fiind în trecere pe la bucuresti

Acum 2 zile am fost la afrodita

Ma intampinat după ușă. In lenjerie intimă.

In camera mirosea crunt a țigară

Merg la baie. Destul de ok doar ca prosoapele erau ude,infine

Revin in cameră

A inceput cu oral slab dar foarte slab... nu prea e partea ei buna. Plus ca la oral ii săreau ochelarii in timp ce încercam sa il bag mai adânc in gură

Eu am mai fost la transse nu dau nume la cine ..ca apoi se interpretează aiurea si mi sa făcut oral ca la carte adânc umed cu ruperi de ritm dar la afrodita n-ai sa găsești asa ceva.

Degeabase laudă...zeița frumuseții regina germaniei.

Plus ca din gura ii venea un miros urât.. cred ca are probleme cu stomacul. Am finalizat cu chiu si vai nu am fost curios sa incerc analul.

La fizic.. e skinny. Vorbeste mult

Pret 150 lei pentru o finalizare ... bani nemeritati.

Deci nu mai promovați non valorile că nu-i ok.

Serviciile limbaju si comportamentul lasă de dorit.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am de obiectat logic idiotu pulii mele....

 

Cănd văd că esti pus de alta să lasi recenzii false măncatear canceru ...

 

Efectiv voi idioțiilor mă inbolnaviti de nervi.

 

Pisamas pe rasa ta de pămpălău....

 

Nu sunteți bă voi în gură cum sunt eu in cur...

 

 

Skiny e măta unde morti măti sunt skiny la 70 kg..

 

Cui morții mătii iai plătit 150 de lei lui măta sau cui...

 

Date dracu de infect

Link spre comentariu

Stai cuminte Afrodita acest Andrei din Gl este pus de cineva ati dai seama,aceea se stie cine este

Vrea derutarea adversarului pt ca tu esti un ghimpe de cand ai venit

Bafta si cat mai multi clienti sa moare dusmanii

Treb sa trec neaparat pe la tine sa vad daca ati miroase gura

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Știu că e pusă dovadă am de la alți clientii

 

Eu mereu cănd apar ea îsi scade prețul că nu se mai fute de pula mea ...

 

 

Da dacă vrea război afrodita io dă..

 

Bătaia pe care ia dato ariana e nimik

 

A mea va fii televizată..

 

Sau dacă nu imi sun avocata și o nenorocesc

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O experiență interesantă și o fată deosebit de frumoasă. Am ales o oră, dar nu am fost atent când a spus prețul, așa că nu am avut suficient dar domnișoară a fost o drăguță și a făcut am compromis, în loc să mă trimită la plimbare cum meritam.

 

Programare: telefonic pentru cei noi, cu 30 de minute înainte. (mie nu-mi place, dar fie)

Locație: locația era curată, mi s-a oferit prosop curat și tot ce era nevoie. Mi-a oferit ceva de băut, dar am refuzat politicos.

Aspect: O roșcată înaltă, slabă, cu forme și cu niște ochi albaștri superbi. Mai să nu-ți dai seama că a fost cândva băiat până să nu vezi "monstrul". (10/10 - aspect extrem de feminin)

GFE: Discuții destul de interesante și o fire plăcută, dar nu a fost foarte multă chimie între noi și de aici lipsa de sărutări. (6.5/10)

ON: Suge cu pasiune și se pricepe, atunci când o face. (8/10 - cam puțin ca durată, mare păcat)

HJ: O, wow, se pricepe maxim. (10/10)

AP: Nu am încercat, dar are un fund superb.

 

Experiența sexuală nu a fost cea mai reușită, dar experiența per total a fost plăcută, aș mai încerca dar ar rămâne mai mult pe aici. Recomand să încercați.

 

Citește cu atent...idootule măncatear toate boliile

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O experiență interesantă și o fată deosebit de frumoasă. Am ales o oră, dar nu am fost atent când a spus prețul, așa că nu am avut suficient dar domnișoară a fost o drăguță și a făcut am compromis, în loc să mă trimită la plimbare cum meritam.

 

Programare: telefonic pentru cei noi, cu 30 de minute înainte. (mie nu-mi place, dar fie)

Locație: locația era curată, mi s-a oferit prosop curat și tot ce era nevoie. Mi-a oferit ceva de băut, dar am refuzat politicos.

Aspect: O roșcată înaltă, slabă, cu forme și cu niște ochi albaștri superbi. Mai să nu-ți dai seama că a fost cândva băiat până să nu vezi "monstrul". (10/10 - aspect extrem de feminin)

GFE: Discuții destul de interesante și o fire plăcută, dar nu a fost foarte multă chimie între noi și de aici lipsa de sărutări. (6.5/10)

ON: Suge cu pasiune și se pricepe, atunci când o face. (8/10 - cam puțin ca durată, mare păcat)

HJ: O, wow, se pricepe maxim. (10/10)

AP: Nu am încercat, dar are un fund superb.

 

Experiența sexuală nu a fost cea mai reușită, dar experiența per total a fost plăcută, aș mai încerca dar ar rămâne mai mult pe aici. Recomand să încercați.

 

Citește cu atent...idootule măncatear toate boliile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...