Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Auzi prostu pulii mele aceea este o iritație pe picior trageamias pula prin gura ta de chior.

Vezi U bubițe pe scula mea. Eu nu le văd decât aceea iritație Dp picior care este de la epilat. Așa ca marș in pula mea pisam-as pe rasa ta de Labar infect.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Auzi prostu pulii mele aceea este o iritație pe picior trageamias pula prin gura ta de chior.

Vezi U bubițe pe scula mea. Eu nu le văd decât aceea iritație Dp picior care este de la epilat. Așa ca marș in pula mea pisam-as pe rasa ta de Labar infect.

😀😀😀 eram sigur ca vei reactiona asa. Nu am zis pe scula frumusete...am zis in jurul ei. Cele de pe picior da, iritatie...dar cele din zona pubiana ce e cu ele?? Am intrebat, nu am dat cu paru.

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

😀😀😀 eram sigur ca vei reactiona asa. Nu am zis pe scula frumusete...am zis in jurul ei. Cele de pe picior da, iritatie...dar cele din zona pubiana ce e cu ele?? Am intrebat, nu am dat cu paru.

tu intrebi ca sa ne mai sugi putin asa .. mars la prietena ta cu herpes pe topic si nu te mai baga in seama la fel ca si bikini mei cand imi intra in fund ... suntem oameni te iriti esti sensibil e omenesc si firesc da deh .. ce pretenții sa ai si din partea cui ... fi-mi-ar scarba
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ce va atacați asa cand auziți de boala ce vi se pare asa anormal va futeti de dimineata pana dimineata si cand auziți de boala va i a mintea razna a intrebat si omu daca nu sunteti capabile să dați un răspuns civilizat mai bine tăceti sidoaselor

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 marssss la herpes bai bulangiu nefinisat :))))))))))))))))))))))) ne futem dar fara herpes sa stii iar despre sida .. pastrez-o tu ca esti GHENĂ
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ce va atacați asa cand auziți de boala ce vi se pare asa anormal va futeti de dimineata pana dimineata si cand auziți de boala va i a mintea razna a intrebat si omu daca nu sunteti capabile să dați un răspuns civilizat mai bine tăceti sidoaselor

iar cu fututul de dimineata pana dimineata te rog eu mult nu ma trece pe numele tau si numele altora eu nu sunt moarta de foame disperata sa iau clienti asa pe banda rulanta .. eu am si o viata personala cu diferite activități ca atare imi selectez clientii si nu muncesc cu oricine eu nu sunt diva pulelor asa ca da-te jos din bonzai băi
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce va atacați asa cand auziți de boala ce vi se pare asa anormal va futeti de dimineata pana dimineata si cand auziți de boala va i a mintea razna a intrebat si omu daca nu sunteti capabile să dați un răspuns civilizat mai bine tăceti sidoaselor

se fute ma-ta de dimineata pana seara,ai stat u la curu meu sa vezi cate puli intra in mine trageami-as pula prin gatu tau..

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ia uitati va ce poza a pus bulanu asta =))

 

amrevenitdinnou =)) bine ca nu ai revenit iar

ia-ma doamne stinge-mi neamu

din pacate pt tine nu stau sa dau replica unui bulangiu din bransa ofticat.....daca erai un membru cu vechime mai ziceam la la o CURVA ca tine inscrisa recent esti jalnic........

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...