Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa cand futeam eu aici pa site in 2010 bulani ca tine tu nici nu stiai draq ca vrei sa fii bulan =))

CEI ca TINE care fut pe site se numesc Labari(onanisti) sau futaciosi virtuali asa ca lasa-ma in pula mea cu textele astea ieftine si fara efect...

iar din 2010 pana in prezent in 2018 barbatii reali si adevarati fut viata reala nu pe site......

 

 

iar cuvantul FA s-ai spui mamei tale ca poate ea accepta ca doar esti fiul dansei.......

  • Like 1
Link spre comentariu

Hellooooo

urâtă creatură esti ca bărbat erai oribil din poze acuma ca femeie esti tot oribila nu ai un haz esti vai capu tau ai strâns si tu câteva sute de lei ca ai luat cariciu in gaoz si ai prins tupeu ciocu mic si lasa arfele gaozar urat ce esti ca nu suntem toti tari doar in tastatura si nu stii cu cine te trezesti la usa dulceață si nici pestele nu te mai salvează bai cornele sau cum pzdm te cheamă
Link spre comentariu

din pacate pt tine nu stau sa dau replica unui bulangiu din bransa ofticat.....daca erai un membru cu vechime mai ziceam la la o CURVA ca tine inscrisa recent esti jalnic........

folosesti niste termeni care nu ai dreptu bai mustaciosule "bulganiu" da tu ce esti defapt ? , "curva" foloseste niste cuvinte care ai dreptu nu cuvinte care te descrie pe tine . Ati prins prea mult tupeu bulangiilor pe stomacu gol .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trăiește un adevărat pastel de iarnă, cu valuri de ninsoare. Ascultă-ți vocea sufletului, alungă frigul din el, fii deasupra liniștei creață de dânsul fulgilor de nea. Sărbători fericite și un An Nou de poveste! 

 

 

 

LA MULTI ANI DRAGII MEI....

post-275828-0-41334300-1546277063_thumb.jpg

post-275828-0-07556700-1546277071_thumb.jpg

post-275828-0-73797000-1546277080_thumb.jpg

post-275828-0-77176100-1546277091_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...