Sari la conținut

Kassandra caut sponsor 0765822045


Postări Recomandate

Vizitator futbineditat
Reputație: 0

denise eu zic sa te bagi.. cu aia 10 euro de ii iei pe whatsapp =))

Fute si el cu bani castigati cu grupul de whatsapp. Nu mai e imparBran, grande mafioso italiano :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Si daca iti gasesti un domn exact cum iti doresti si el nu ar fi de acord sa prestezi in continuare, ce alegi?

Sau ai de gand sa te retragi si sa devii fidela?

Boss tu nu intelegi..... ea vrea defapt sa presteze doar unuia..... adica sa aiba un venit ( poate chiar venitul care il are acum ) si sa vina doar de la unul si sa fie sigura ca vine....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si daca iti gasesti un domn exact cum iti doresti si el nu ar fi de acord sa prestezi in continuare, ce alegi?

Sau ai de gand sa te retragi si sa devii fidela?

de cele mai multe ori in aceste conditii nu prea exista implicare emoțională sentimentală cum vrei sa o numesti exista amiciție prietenie placere sex interes de ambele parti.rar există excepții drept urmare nu il voi gasi exact pe cel care mi-l doresc
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

de cele mai multe ori in aceste conditii nu prea exista implicare emoțională sentimentală cum vrei sa o numesti exista amiciție prietenie placere sex interes de ambele parti.rar există excepții drept urmare nu il voi gasi exact pe cel care mi-l doresc

dar dc nu poate va exista si excepția aia
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...