Sari la conținut

Kassandra caut sponsor 0765822045


Postări Recomandate

Vizitator futbineditat
Reputație: 0

dragii mei declar cautarea redeschisa ,singura mea conditie actuala ar fi sa cunosc  domni de preferat din judetul constanta,daca sunteti  din alte orase sa fiti dispusi sa calatoriti des in cta  :hug1  :hug1  :hug1  :hug1  :hug1  :girly  :girly  :girly

Asa repede ai ramas fara sponsor? :slap2 :laugh2 Eram sigur ca asa se intampla mai devreme sau mai tarziu. Am avut dreptate! Scrie-i Mosului, daca ai fost cuminte iti indeplineste dorinta.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

dragii mei declar cautarea redeschisa ,singura mea conditie actuala ar fi sa cunosc  domni de preferat din judetul constanta,daca sunteti  din alte orase sa fiti dispusi sa calatoriti des in cta  :hug1  :hug1  :hug1  :hug1  :hug1  :girly  :girly  :girly

Poate iti place sa vii la munte sa te racoresti. Daca vii prin Brasov da un mesaj :)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nu am un nr de telefon si nu planific sa mi mai cumpar unul pt ca tin legatura prin e mail si skype cu clientii mei. Stiu ca e neobisnuita abordarea, dar asta e modalitatea care mie mi convine la momentul actual. Cerere exista suficienta pt timpul disponibil pe care il acord masajului erotic, in urma topicului deschis de mine acum cateva luni, asa ca mi este inutila adaugarea mea la grupul amintit de tine.

Iti multumesc si succes😀

Ce topic ai?
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...