Sari la conținut

Briana - 0739697140


Postări Recomandate

Am vizitat-o astazi pe Briana si am decis sa las o recenzie pentru prima data de cand ma aflu pe forum.

Am stabilit o programare pe whatsapp cu 1 ora inainte. Am ajuns la ea dupa cum am stabilit. 
Detalii intalnire:

 

Locatie: - 9.5 zona Iulius Mall, apartament curat, bine intretinut, etaj 4.

 

Aspect: 10 - foarte frumoasa (arata ca in poze), sani superbi siliconati, fund demential, fata frumoasa. Foarte bine proportionata. 
GFE: 10 - parca te cunosti cu ea de o viata. 
OP:  9.5 - foarte bun. Stie meserie.
NP: 10 -  implicare maxima cu gemete si contre. Rupe patul cu tine. 

Pret 1 finalizare: - 200 lei. Durata nu stiu ca nu m-am uitat la ceas.

Mie mi-a placut mult. O recomand cu incredere.

  • Like 4
Link spre comentariu

M-a mâncat în cur sa merg la Briana pe căldură asta după o ora jumate de fot.. De obicei nu am treaba sunt destul de preg fizic dar azi a fost o excepție.. A fost un fel de România-Faroe din anii 90 de pe vremea lui Hagi și ai lui când ne scoteau în strada,bineinteles ca eu am fost Faroe,deplorabil execrabil inexistent.. M-a luat și carcelul... ÃŽn fine ea bineînțeles nu are nici o vina ii beton dar cei care ați fost la ea o știți deja nu arerost să-i mai fac nici un fel de prezentare.. Nu îmi pare rău deloc ca am fost la ea în starea asta... Sincer știam ca nu sunt ce TREBE dar am vrut sa o prind neapărat ca mâine pleacă.. Cu siguranță data vit voi fi un fel de Grecia din 2004😜.. Seara faina Briana și multa sănătate!

  • Like 5
Link spre comentariu

M-a mâncat în cur sa merg la Briana pe căldură asta după o ora jumate de fot.. De obicei nu am treaba sunt destul de preg fizic dar azi a fost o excepție.. A fost un fel de România-Faroe din anii 90 de pe vremea lui Hagi și ai lui când ne scoteau în strada,bineinteles ca eu am fost Faroe,deplorabil execrabil inexistent.. M-a luat și carcelul... ÃŽn fine ea bineînțeles nu are nici o vina ii beton dar cei care ați fost la ea o știți deja nu arerost să-i mai fac nici un fel de prezentare.. Nu îmi pare rău deloc ca am fost la ea în starea asta... Sincer știam ca nu sunt ce TREBE dar am vrut sa o prind neapărat ca mâine pleacă.. Cu siguranță data vit voi fi un fel de Grecia din 2004😜.. Seara faina Briana și multa sănătate!

mulțumesc din suflet pentru vizita și pentru cuvintele frumoase!

Asemenea îți doresc și tie, sa ne auzim cu bine!

Disponibilă pana la 19,ultima zi

Va pupacesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...