Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Briana - 0739697140

Recommended Posts

Ceva set am vazut! 🙂

(din pacate nu ma pricep, ca sa pot fii de folos)

Pe toata durata sederii am incercat sa nu afle ca Nimfomane'i biblia mea, nu am adus in discutie sanzienele/dragaicele. (oricum, imi amintesc ca ati turat o bine...incat un "camarad" a platit...cu sortu'😆)

Bentornato!

Uitasem de faza cu șorțul :laugh2

Una peste alta mă bucur că ți-ai satisfăcut pofta, eu nu am avut ocazia, deși am avut 2 sau chiar 3 tentative la domnișoara Briana. Ce'i drept nu m-aș fi ridicat niciodată la standardele ei... Nu pot să spun că regret neapărat.

Io's și sărac și cu pretenții!

*corp bine proportionat, cu forme foarte invitante: piciore frumoase cu glezne fine (nu de balerina dar nici butucanose. Asa cum cere clientu', in cazul de fata eu)

Ar fi una care întrunește condițiile astea.

Eu sunt egoist. Nu pot(nu vreau!) să spun despre cine e vorba :) poate o descoperi tu.

Grazie per l'augurio :)

• Like 1
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

😘

👧ðŸ»â¤ðŸ™ˆ

Buna dimineata ! :*

Posted Images

Eu sunt egoist. Nu pot(nu vreau!) să spun despre cine e vorba :) poate o descoperi tu.

Cre' ca stiu despre cine-i vorba, dar nu spun.

P.S. Poate ti-ai schimbat optiunile intre timp si nu vreau sa ma fac de piele maro :laugh2. Oricum, imi esti la fel de simpatic. Chiar daca nu rezonam noi intru toate.

• Like 4
Guest ccfdtig

Grazie per l'augurio :)

Te bag io...

Pa adevarul adevarat...:laugh2

In urma cu o saptamana am fost la Briana, aceeasi fata de gasca. Trimis mesaj de dimineata, stabilit ora, cumparat cafea de la Starbucks ca numai ce se trezise. Urcat patru etaje, dupa usa aceeasi fata frumoasa si apetisanta, am stat la o cafea si o tigara dupa care am mers la dus. Am purces in dormitor, Briana ma astepta in pat, am inceput cu un sex oral protejat, sex intre sani dupa care am schimbat mai multe pozitii, finalizat pe sanii Brianei.

Jurizare:

Briana - 10: frumoasa, cur superb, sani siliconati, bruneta-aceeasi fata de treaba

Locatie - 9,5: etaj 4 zona Mall, apartament frumos amenajat, baie curata, geluri de dus, prosop(e greu sa urci 4 etaje)

Sex oral - 9.5: protejat, adanc, o suge si te si freaca in acelasi timp

Sex normal: - 10: se umezeste natural, te trage in ea, geme, se pune cum vrei tu

Recomandare: DA

Recompensa: 200 RON, 30 min.

O zi linistita!

• Like 5
  • 3 weeks later...

De pe data de 09-07 o să revin la voi în oraș pentru 1 săptămâna

Programarile le fac pe whatapp sau telefonic

200 fin(30 min)

400h

Servicii:

Op

Np

69

Masaj de relaxare

Duș împreună

Cob

Sex între sâni

Mici fantezii

post-249962-0-71962500-1593498347_thumb.jpg

• Like 6

Am vizitat-o astazi pe Briana si am decis sa las o recenzie pentru prima data de cand ma aflu pe forum.

Am stabilit o programare pe whatsapp cu 1 ora inainte. Am ajuns la ea dupa cum am stabilit. 
Detalii intalnire:

Locatie: - 9.5 zona Iulius Mall, apartament curat, bine intretinut, etaj 4.

Aspect: 10 - foarte frumoasa (arata ca in poze), sani superbi siliconati, fund demential, fata frumoasa. Foarte bine proportionata. 
GFE: 10 - parca te cunosti cu ea de o viata. 
OP:  9.5 - foarte bun. Stie meserie.
NP: 10 -  implicare maxima cu gemete si contre. Rupe patul cu tine. 

Pret 1 finalizare: - 200 lei. Durata nu stiu ca nu m-am uitat la ceas.

Mie mi-a placut mult. O recomand cu incredere.

• Like 4
  • 2 weeks later...