Sari la conținut

Briana - 0739697140


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

nu știu, dacă ai ceva de vorbit cu ea poti sa ii scrii :) Si ea îți poate spune daca vine sau nu

 

Păi cât să-i mai tot scriu?!

Eu am tot încercat...da' ea ie rea cu mine, nu mă bagă'n seamă :cry2

 

Transmite-i te rog frumos că eu mă gândesc la ea în fiecare seară...si că intențiile mele sunt de-o sinceritate rară! :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Păi cât să-i mai tot scriu?!

Eu am tot încercat...da' ea ie rea cu mine, nu mă bagă'n seamă :cry2

 

Transmite-i te rog frumos că eu mă gândesc la ea în fiecare seară...si că intențiile mele sunt de-o sinceritate rară! :D

Ce dreaq de limba vorbești tu?

Rar ai intenții sincere sau ce? :D

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Păi cât să-i mai tot scriu?!

Eu am tot încercat...da' ea ie rea cu mine, nu mă bagă'n seamă :cry2

 

Transmite-i te rog frumos că eu mă gândesc la ea în fiecare seară...si că intențiile mele sunt de-o sinceritate rară! :D

Ce dreaq de limba vorbești tu?

Rar ai intenții sincere sau ce? :D

Vezi-ți mă de treburile tale! :)

Asta fac. :D

Ce va mai place caterinca. Ma bucur ca nu sunt ca voi :laugh2.

P.S. Nici nu as avea cum drept vorbind.

  • Like 3
Link spre comentariu

Păi cât să-i mai tot scriu?!

Eu am tot încercat...da' ea ie rea cu mine, nu mă bagă'n seamă :cry2

 

Transmite-i te rog frumos că eu mă gândesc la ea în fiecare seară...si că intențiile mele sunt de-o sinceritate rară! :D

păi asta poți să ii transmiți și tu :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Domnilor o venit fata la voi si nici o recenzie? coza ccf? sau pentru ca lipseste Iris aka Georgi, de aia nimic. Va salut cu respect, asta merita!!!!

Briana ti-ai lasat catelul acasa si vezi ca face prostii, te rog trimite-o acasa in B.. sau unde vrei da vezi ca te compromite si pe tine

  • Like 1
Link spre comentariu

Briana ti-ai lasat catelul acasa si vezi ca face prostii, te rog trimite-o acasa in B.. sau unde vrei da vezi ca te compromite si pe tine

Nu te-am deranjat si nu cred ca are rost sa ma deranjezi. Vorbești mult si prost si nu e bine. Pentru tine in primul rand. Am inteles ca ai ce ai cu ai, dar cu mine ce ai? Stii ca stau si eu acolo. Acum sunt nevoita sa schimb locatia din cauza ta. Esti neserios si te rog din momentul asta sa nu ma mai deranjezi.
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Nu te-am deranjat si nu cred ca are rost sa ma deranjezi. Vorbești mult si prost si nu e bine. Pentru tine in primul rand. Am inteles ca ai ce ai cu ai, dar cu mine ce ai? Stii ca stau si eu acolo. Acum sunt nevoita sa schimb locatia din cauza ta. Esti neserios si te rog din momentul asta sa nu ma mai deranjezi.

Niciodata nu te mai deranjez, te-ai atacat si vad ca inseamna ceva pentru tine, ai grija de tine in viitor si nu de mine

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Nu te-am deranjat si nu cred ca are rost sa ma deranjezi. Vorbești mult si prost si nu e bine. Pentru tine in primul rand. Am inteles ca ai ce ai cu ai, dar cu mine ce ai? Stii ca stau si eu acolo. Acum sunt nevoita sa schimb locatia din cauza ta. Esti neserios si te rog din momentul asta sa nu ma mai deranjezi.

Si apropo prost vorbesti tu, ai grija ce scrii, mare grija, cred ca tre sa-ti ceri scuze, daca nu... scriem in continuare prost. Ce zici iti ceri?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...