Sari la conținut

Bruneta XXX publi24 0730373148


Postări Recomandate

  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Am revenit dragii mei, astăzi sunt disponibilă până la ora până ora 22:00 . :* :*

Am vechiul nr de contact: 0736495095

Pupicei :* :)

 

Un review mai tardiv, deoarece nu mai este pe la noi, dar brunetica xxx stie meserie! Am citit despre ea inainte si mi-am zis ca nu trebuie sa o ratez! Ne-am gasit un pic mai greu, dar a meritat! Locatia OK, curata, avea si colega si niste "pachete" de servicii foarte imbietoare in trei, dar am optat doar pt.ea si nu am regretat: de la inceput, vioaie fatuca, nu plictisita sau ofticata pe viata ca altele (si era aproape miezul noptii) glumeata, dar si centrata pe ce voiam eu. La ON pe care l-a oferit am simtit frate ce inseamna "atentie la zonele adiacente": adica supte si linse...zonele, ca sa fie mai clar  :snap Nota: 10!. Am trecut la normal si s-a declarat un pic neconfortabila la "umeri-craci" drept pt.care am continuat penetrarea in...misiune. Am fost in permanenta "ajutat" de domnisoara cu gemete usoare si atins pe fund, impins in pasarica. Evident ca am cerut si "caprita", iar acolo am simtit niste contre misto la un moment dat, ceea ce m-a decis sa termin glorios pe un fund foarte frumos. Fata e miniona, dar stie de ce lucreaza in bransa, are habar, nu ca altele care ne iau banii si ne lasa cu fanteziile in buzunar. Sper sa o mai vedem pe aici, pt ca e printre putinele care merita investitia!  :clapp  :clapp

Link spre comentariu

Bună, dragii mei.💋

De mâine voi fii disponibilă în Vâlcea, începând cu ora 11:00 .

 

 

â­Servicii:

 

â¤Sex normal DOAR protejat;

🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);

â¤Finalizare orală;

🖤Finalizare corporală;

â¤Finalizare facială +50 extra

🖤69;

â¤Sex în diferite poziții;

🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;

â¤Masaj de relaxare.

 

â­Preț:

⤠150 finalizarea (25-30 minute)

🖤 250 ora (60 minute)

 

Voi insista mai mult cu programările pe Whatsapp. Sper să ne înțelegem bine :*

O seară frumoasă vă doresc. :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...