Sari la conținut

satena 0799296900


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna incepand de maine voi fi disponibila,dar doar pt 3 zile joi,vineri si sambata cu program maine de la 14 iar zilele urmatoare voi 10-24.Locatia e de lux in zona Eroilor de la Tisa

Varsta 34 ani,parul saten,1 65 cm,70 kg deci nu slaba...voi atasa si poze la urmatorul post.

Servicii oral nepro si pro la cerere,normal bineinteles protejat,cim,cof,cob incluse in pret,de asemenea si masajul erotic si/sau de relaxare.anal la extra cost dc exista compatibilitate.

Pret 100 1 fin timp max 45/60 minute

        150 2 fin timp max 60-90 minute

Nu negociez pretul consider ca sunt preturi mai mult decat decente comparativ cu ce ofera piata la ora actuala.

Nu sunt de lux dar pt cine nu e pretentios si doreste sa se simta bine consider ca sunt o optiune buna

 

 

doar de maine raspund la apeluri de la ora 14 

 

va pup si va astept cu drag

 0799296900

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Buna incepand de maine voi fi disponibila,dar doar pt 3 zile joi,vineri si sambata cu program maine de la 14 iar zilele urmatoare voi 10-24.Locatia e de lux in zona Eroilor de la Tisa

Varsta 34 ani,parul saten,1 65 cm,70 kg deci nu slaba...voi atasa si poze la urmatorul post.

Servicii oral nepro si pro la cerere,normal bineinteles protejat,cim,cof,cob incluse in pret,de asemenea si masajul erotic si/sau de relaxare.anal la extra cost dc exista compatibilitate.

Pret 100 1 fin timp max 45/60 minute

150 2 fin timp max 60-90 minute

Nu negociez pretul consider ca sunt preturi mai mult decat decente comparativ cu ce ofera piata la ora actuala.

Nu sunt de lux dar pt cine nu e pretentios si doreste sa se simta bine consider ca sunt o optiune buna

 

 

doar de maine raspund la apeluri de la ora 14

 

va pup si va astept cu drag

0799296900

Cea mai pertinenta si modesta descriere din cate am citit.Felicitari, sper sa activezi cel putin cat ne ai tinut in asteptare.

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

pt cei 2 domni care au trimis mesaje pt a face programari ,imi cer scuze dar nu le pot face de azi.in mod normal nu ar fost nici o problema dar intampin probleme cu cartela vodafone( am reincarcat-o dar nu reusesc sa fac apeluri sau sa fiu sunata pe ea doar smsuri le vad....dc maine nu rezolv problema  la un magazin vofaone voi achizitiona alta)

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Sa speram ca vor fi mai mult de 3 zile...

Cat despre preturi, sigur nu vei face fata programarilor

am luat locatie in regim hotelier si doar 3 zile e liber apartamentul...chiar nu am crezut ca acel domeniu e atat de solicitat si ca trebuie facut rezervare cu multa,multa vreme inainte.

sper sa fac si eu fata programarilor he he....o sa beau energizant mult )))))

Link spre comentariu

am luat locatie in regim hotelier si doar 3 zile e liber apartamentul...chiar nu am crezut ca acel domeniu e atat de solicitat si ca trebuie facut rezervare cu multa,multa vreme inainte.

sper sa fac si eu fata programarilor he he....o sa beau energizant mult )))))

sa speram ca vei gasi o chirie pe termen lung , sper ca asa ai de gând 😂

Link spre comentariu

pt cei 2 domni care au trimis mesaje pt a face programari ,imi cer scuze dar nu le pot face de azi.in mod normal nu ar fost nici o problema dar intampin probleme cu cartela vodafone( am reincarcat-o dar nu reusesc sa fac apeluri sau sa fiu sunata pe ea doar smsuri le vad....dc maine nu rezolv problema la un magazin vofaone voi achizitiona alta)

 

Pei atunci sa rezolvi dimineata si daca nu sa anunti aici. Eu am dat 1 sms.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

da deci mi-au dat o frumoasa teapa de 100 lei fetele de la vodafone...mi-au vandut o cartela pt internet nu voce si eu nu am verificat...asta e neatentia se plateste...

nr din titlu nu mai e valabil...

Noul nr e 0772087626..

acum tel e inchis doar de la 14 30 voi prelua apeluri...

imi cer scuze la toti care au trimis smsuri

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bianka sa nu uiti te rog de poze 😊 si cei care au vizitat aceasta doamna daca vor sa lase o parere despre ea, igiena, comportament fata de client etc. Multumesc!

10

10

10

Plm, nu vrei sa-ti platesc si eu o tura?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

va multumesc tuturor celor care m-au vizitat sper ca s-au simtit bine.imi cer scuze din nou pt ca nu am reusit sa raspund la multe apeluri si mesaje,dar am facut o greseala majora am postat atat aici cat si pe publi24 si am subestimat cat de multi se uita pe amandoua siteurile.Data viitoare voi proceda altfel,pana atunci va pup si odihna multa...bye

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...