Sari la conținut

❣️Brunny ❤️🖤❤️0765962337❣️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! 

Am fost azi, la proaspata si pofticioasa Ana!! 

Nu intru in amanunte,ca se stie din recenzile anterioare)))))))) 

Fata este, o bomba cu ceas!!! 

Yubi, sa ramai tot asa :clap 

Pot spune,ca m--a a fost bestiala, ce am facut pe balcon o 'DINIOARA'....  

Acum nebuna, a zis sa o facem pe bloc. 😀 

Ma bucur ,ca sta langa mie pe FERENTARI .😂😂😂😂 

AM angajat,niste enorias,sa aibe grija de ea.....  TE 💋:2qm40hgNEBUNA MEA!!!!!!!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Sal fratilor, am prins si eu loc la Bruneta zilele trecute, norocul meu a fost ca un confrate a anulat programarea, "ms Boss dau o bere". 

Ana a ramasa aceiasi gagica misto cu servicii de inalta clasa, locatia e dotata cu tot ce trebuie, m-a rugat sa nu zic adresa, inca are probleme cu niste baieti, o primiti de la ea. 

Eu am prins-o in forma maxima, oralul de calitate superioara, cu deep multa saliva o intreaga nebunie, la NP am schmbat cateva pozitii se misca intr-un mare fel. 

Am platit 150 de lei. 

Am inteles ca a schimbat putin preturile 150/300, 50 extra pt cim, cof, si extra 100 pt anal 

Note nu mai dau sunt aceleasi ca data trecuta. 

Ms Ana, poate data viitoare te prind pregatita pt anal e pacat sa nu penetrez si eu curul ala apetisant. 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare fratiilor!! 

Sunt proaspat, intors de la Ana.. 😁 

Fata, are niste cosuri pe frunte, si am intrebat o ce a patit !!!!😝 

A zis, ca nu are, un cordaci, sa o futa bine.....🤩 

I a dat, baiatul ei , ANAL!!!! SA I treaca, pana maine, acneea ....😇 

Te pupa, nebunu tau! :clap 

VA rog, sa o lasa-ti in pace, ca vreau sa o tin doar pt mine.😝🤩 

Glumeam luati o  sa o futeti!!!!  😜 

Te pwp ferentarysta mea!!!!!!!💓:2qm40hg

 

  • Like 8
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Disponibilă  , începând de mâine 

Servicii :

Sex normal doar protejat 

Sex oral protejat/neprotejat in funcție de igiena 

Anal doar protejat ( trebuie sa fiu anunțată cu cel puțin 3 ore înainte 

Cim, cob , extra 50 ron

150 ron ~ 30 min 

300 ron-60 min 

Anal~  100 ron, extra  
Ofer discreție, curățenie , servicii bune fata de ce este pe piața la ora actuala 

Oferă respect și am sa te respect ! 
Program : in general de la ora 11-18, nu lucrez in fiecare zi , dar promit ca îmi voi respecta programările !

Locația este prin centru , o dau in privat si dacă consider eu ! 
 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
On 11/8/2021 at 6:12 PM, sorika80 said:

Bruneta faci senzație cu poza asta ești super,super, superbă 😘😘😘

Mai bine nu mai postam ! Nu mai oameni rai pe forumul asta :) ce frumoasa-i viața și unii stați sa o frecați la rece ! Muhammmm , va iubesc !!!!

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Servicii :

Sex normal doar protejat 

 Sex oral protejat/neprotejat in funcție de igiena 

 Anal doar protejat ( trebuie sa fiu anunțată cu cel puțin 3 ore înainte 

 Cim, cob , extra 50 ron

 150 ron ~ 30 min 

300 ron-60 min 

 Anal~  100 ron, extra  
 Ofer discreție, curățenie , servicii bune fata de ce este pe piața la ora actuala 

 Oferă respect și am sa te respect ! 
 Program : in general de la ora 11-18, nu lucrez in fiecare zi , dar promit ca îmi voi respecta programările !

 Locația este prin centru , o dau in privat si dacă consider eu ! 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Iubirile mele , de mâine am o locația nou-nouță si o sa fiu disponibilă doar in prima parte a zile ! Prețurile rămân la fel , la fel și servicii , care cred eu ca s-au îmbunătățit ! Telefonul este deschis , programările le fac telefonic , watapp , pm!  ❤️

 

Link spre comentariu

Salut fratilor, am trecut si eu pe la Bruneta in noua locatie care arata destul de bine, are in ea tot ce-ti trebuie, bine eu m-am dus s-o fut pe Bruneta nu sa-i evaluez locatia. 😉

Bruneta m-a asteptat cum a promis pe muzica lu Joe Coker😘🤣, imbracata sumar in costumatia aia rosie si pe niste tocuri de ii scotea curul ala apetisant in evidenta maxima. Am fost servit cu o apa plata, putina vorbarie si cerut la dus ca nu mai aveam stare, vedeam numai rosu in fata ochilor🤣🤣. Iesit din dus, mers si ea dupa sa se spele, revenita in camera de tortura "bestia" bruneta imi zice "tre sa ma revansez fata de tine" si a inceput cu un ON de inalta calitate, umed, deep, cu tot ce se poate,o sugea si pe lung si pe lat cu priviri in ochi, ce sa mai oral de TOP, i-am soptit sa puna un prezervativ si am trecut la NP am schimbat cateva pozitii, am probat si patul si canapeaua ce sa mai futut ca la carte, terminat glorios in prezervativ, a scos tot focul din mine. 

Spalat, imbracat pupat si plecat nu am vrut sa deranjez mai mult decat am platit. 

Bruneta dupa parerea mea si-a imbunatatit serviciile, sunt de calitate superioara, e parerea mea.

Note nu mai dau totul a fost la superlativ. 

Am platit 150 de lei, 30 de minute memorabile. 

M-a rugat frumos sa nu va zic locatia, v-o zice ea cand stabiliti intalnirea. 

Bruneto ms ca ti-ai luat" revansa" cu varf si indesat, poate mai prind si eu un loc in fata pana la finele anului. 

Va doresc sa aveti o zi de exceptie. 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum va spuneam : locația este centrală , prețurile rămân la fel , serviciile sunt la fel , singura rugăminte este sa așteptări  și confirmarea mea înainte să vă puneți în mișcare. ;) 

Sex normal ( protejat ) sex oral , fără protecție în funcție de igiena 

150 ron -30-40 min ( respectați -mi timpul)

300 ron-60-70 min

Program luni-vineri 9-20 sâmbătă uneori , Dumincă decât dacă programam ceva înainte 

Anal este extra 100 ron și trebuie să fii anunțată cu 2-3 ore înainte !

Programarea dacă nu este confirmată de ambele părți , se anulează automat ! 
Accept și cupluri , sunt la început , dar ma descurc :D  400 ron 60 min cu ambii parteneri:) 

Restul fanteziilor le vom discuta in privat !

In momentul in care va dau adresa , va rog sa ma sunati , sa ne auzim la telefon ! 
 Dacă va mai interesează ceva , eu sunt aici ! Mulțumesc ! Va rog sa nu insistați , nu-mi doresc decât să am liniște , să ne futem , să ne sugem și atât, eu fac tot posibilul să ne simțim bine ! 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum va spuneam : locația este centrală , prețurile rămân lafel , serviciile sunt la fel , singura rugăminte este sa așteptări  și confirmarea mea înainte să vă puneți în mișcare. ;) 

Sex normal ( protejat ) sex oral , fără protecție în funcție de igiena 

150 ron -30-40 min ( respectați -mi timpul)

300 ron-60-70 min

Program  luni-vineri 9-20 sâmbătă uneori , Dumincă decât dacă programam ceva înainte 

Anal este extra 100 ron și trebuie să fii anunțată cu 2-3 ore înainte !

Programarea dacă nu este confirmată de ambele părți , se anulează automat ! 
Accept și cupluri , sunt la început , dar ma descurc :D  400 ron 60 min cu ambii parteneri:) 

Restul fanteziilor le vom discuta in privat !

In momentul in care va dau adresa , va rog sa ma sunati , sa ne auzim la telefon ! 
 Dacă va mai interesează ceva , eu sunt aici ! Mulțumesc ! Va rog sa nu insistați , nu-mi doresc decât să am liniște , să ne futem , să ne sugem și atât, eu fac tot posibilul să ne simțim bine ! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Ce mai faceti dragii mei tovarasi futaciosi ? De obicei cand ma duc la domnisoare de pe acest forum...intru pe thread-ul lor si mai scriu cateva cuvinte, impresii etc.

 

Acum insa nu stiu ce sa zic.....🤔

 

Tocmai am venit de la Ana...si nu stiu acum daca mai are nevoie de recenzii, note, opinii sau chestii de genul asta. La fel de frumoasa ca de obicei si cu aceeasi pasiune🥰

 

Eram un pic ingrijorat cand am vorbit cu ea pe whatsapp si m-a luat asa brusc..."ne cunoastem de undeva ?😟"😅 Ma gandeam aoleo....trebuie sa raspund la un chestionar dificil cu intrebari grila la care nu ai voie sa raspunzi gresit😋

 

Dar lasand gluma la o parte......inca arata fantastic si trecerea timpului parca a facut-o si mai tanara (ochelarii aia...zici ca este o studenta superba din provincie in anul intai la facultate😘).

 

Are cateva kilograme in plus dar e ok....mie imi plac fetele mai grasute asa. Nu prea mi-a placut siliconul din buze....dar nah....arata foarte bine si asa.

 

In concluzie ce pot sa mai zic....Iti multumesc pentru experienta avuta micuto 🤗si poate ne mai vedem pe viitor!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Sâmbăta am fost la Bruneta Ana programare făcută cu o zi înainte și respectata de ambele părți ajuns în locație ma așteptat în roșu sexy cum este Bruneta de obicei am stat puțin de vorbă am făcut repede un dus și Bruneta a trecut la acțiune cu un oral de senzație și normal super senzație😘😘😜❤.Mulțumesc Bruneta Ana ești superba 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...