Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:ZALAU
  • Oras:ZALAU

Buna astazi sunt disponibila pana LA orele 22:30 va astept sa facet cunostinta cu prietenii meii dildoooooo.. astept Sami fie linse talpile si sa calc pe UN adevarat sclav.... UN covor de sclavi vreau astazi si UN WC Doar al meu....programari cub20 min inainte.... Linge sclavule

Buna vreau sa fiu wc ul tau 

Link spre comentariu
Vizitator samertx
Reputație: 0

Pentru aproape 2saptamani in brasov am inceput turneul... Va astept cartier bartolomeu cu 20min inainte pentru programari 0799699745/0739171707

In zona Bacau-iasi ajungeti?

Link spre comentariu

Buna ziua Dragele mele slugi si tuturor celor care urmaresc acest forum... Doresc sa va anunț ca fenomenul de cockold de astazi este oficial atestat si aprobat de către curtea constitutionala a BDSM. Ului la alina home 😂😂😂😂😈😈😈😈😈cine dorește este invitatul meu cu conditia ca inainte programarile sa fie cu 30min inainte... Multumesc si va astept

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua Dragele mele slugi si tuturor celor care urmaresc acest forum... Doresc sa va anunț ca fenomenul de cockold de astazi este oficial atestat si aprobat de către curtea constitutionala a BDSM. Ului la alina home 😂😂😂😂😈😈😈😈😈cine dorește este invitatul meu cu conditia ca inainte programarile sa fie cu 30min inainte... Multumesc si va astept

post-276285-0-58668300-1544611414_thumb.jpg

post-276285-0-95987900-1544611452_thumb.jpg

post-276285-0-34650700-1544611519_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...