Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Service cuckold ?

 

Service? Hai ca sunt incalzita azi, ce service vrei, baga-mi-as pula in caricatura de barbat caruia ii place sa suga sperma altuia din nevasta?!

Iti dau eu service!

Nu e totul pe bani, blonavilor psihic!

Pisam-as pe service-ul vostru de la distanta ca si uro e pe bani!

Panaramele astea vor servicii! Inchideam jumatate din voi!

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Nu înțeleg ce cauți pe topicul Alinei ?! Dacă ești invidiosa pe frumusețea și tinerețea ei, îți recomand să te dai băiat pe forum și să îi ceri o pereche de bikini ; sa îți faci ceai din ei. Eu asta voi face din ai Alinei,bikini, când va și răspunde... Dar până la mine, plimba ursu sau învață plugușorul că sa mă poți colinda sa îți poți primi bănuții

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Multumesc pentru pont :) Am primit aceasta onoare din partea frumoasei stapane Alina  :rever Din punctul meu de vedere nu sunt adevarate recenzile anterioare !!! eu unul m-am simtit si am fost tratat minunat  :hooray

 

PĀI ,cum a fost?extrem deOK, ESTI CAM  saracacios in detelii.hai cu o recenzie...

  • Like 4
Link spre comentariu

PĀI ,cum a fost?extrem deOK, ESTI CAM  saracacios in detelii.hai cu o recenzie...

Imi cer scuze :blushing2 . Stapana Alina a cerut sa nu comentez pe forum :bow !!! "pentru a nu da curs rautatilor" Fiecare cu fetisul si fanteziile lui :yummy   :stiletto Pot spune doar ca nu am fost grabit ,chiar servit cu apa :2808.gif la inceput si la finalul sesiuni :FIREdevil , locatie curata  :dus2 ca si nota sa nu vreau sa fiu egoist 9 . pretul este un pic piperat :ewpu  400ron 60min dar din punctul meu de vedere, find prima experienta de aces gen a meritat  :inlovee

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua dragi obedienti

Va informez ca astazi se pot face programari pana la orele 22:30 va astept intre. Un cadru special amenajat si decorat bdsm cu costumatii si jucării.... Va astept pentru o sesiune de fisting si footing cat si pentru sesiuni soft si hard

0723744352 programari cu 20min inainte

Link spre comentariu

Buna ziua dragi obedienti

Va informez ca astazi se pot face programari pana la orele 22:30 va astept intre. Un cadru special amenajat si decorat bdsm cu costumatii si jucării.... Va astept pentru o sesiune de fisting si footing cat si pentru sesiuni soft si hard

0723744352 programari cu 20min inainte

post-276285-0-90773400-1552643264_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ZALAU
  • Oras:ZALAU

 

Buna ziua dragi obedienti

Va informez ca astazi se pot face programari pana la orele 22:30 va astept intre. Un cadru special amenajat si decorat bdsm cu costumatii si jucării.... Va astept pentru o sesiune de fisting si footing cat si pentru sesiuni soft si hard

0723744352 programari cu 20min inainte

as vrea sa fiu toaleta ta...ador scato

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...