Sari la conținut

Postări Recomandate

😋😋😋😋😋😜😜😜😜🙇🙇🙇🙇🙌ðŸ™ðŸ™ŒðŸ™‡ðŸ™‡ðŸ™ðŸ’†ðŸ’ƒâ˜â˜â˜â˜â˜neatza/////👀👀👀👀💅💅ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘👋💦💦💦👗💄💄💄💄💄💎💎💎💎💎💎

Link spre comentariu

😋😋😋😋😋😜😜😜😜🙇🙇🙇🙇🙌ðŸ™ðŸ™ŒðŸ™‡ðŸ™‡ðŸ™ðŸ’†ðŸ’ƒâ˜â˜â˜â˜â˜neatza/////👀👀👀👀💅💅ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘👋💦💦💦👗💄💄💄💄💄💎💎💎💎💎💎

 

 

Vrei sa te facem posta vrei sa fii la picioarele noastre sa vezi un show intre o stapana veritabilă si o sclava te asteptam de la 9:30 pana la 16:00unde asistenta mea o sa fie prezenta si o sa îți facă toate poftele.....

post-276285-0-97656500-1544950231_thumb.jpg

post-276285-0-36827500-1544950252_thumb.jpg

post-276285-0-46773100-1544950271_thumb.jpg

post-276285-0-25709000-1544950288_thumb.jpg

post-276285-0-71675400-1544950312_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna dimineata Dragii mei... Am un anunț important... Din motive patologice si de pigment prea colorat😂😂😂...am renunțat la a mai avea asistenta... Va anunț ca eu sunt o doamna respectoasa sociabilă si întotdeauna tin cont de doleantele sclavilor mei (cei care sunt la 1sedinta cu mine) imi place ceea ce sunt iubesc meseria mea ador sa fiu adorata si sa am la picioare orice sclav cuminte orice caine care știe sa latre tare si din suflet orice sclav menajer si nu in ultimul rand sclavii toaleta (preferat ii mei).. Eu va astept cu drag in locatia mea din sector 3 rond alba Iulia.... Pentru programari cu 20min inainte rog seriozitate si discretie 0723744352 o zi placuta tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cel mai bine ar fii sa ma suni sa discutam despre asemenea detalii telefonic.. 0723744352.. Pot sa spun ca o sesiune care implica fenomenul de cockold este de 400lei..

cuckold. ai scris si mai sus tot cockold. macar denumirea corecta, ca fenomenul sigur nu il cunosti

Link spre comentariu

 

Adică era o țigancă infectă???😅[/quote

 

 

 

 

 

Din pacate asa se intampla cand incerci sa ajuti pe cineva si se dovedește a fi doar vorbe si nu fapte si nu era de etnie era din familie de tătari... In fine subiectul este inchis... Ms de constatare 😂😂😂😂]

Link spre comentariu

Buna dimineata... Pentru ca Imi place sa interaxtionez cu voi chiar si astazi in ajun de Craciun v astept pentru ședințe speciale... Va astept ci drag pe toti cei care inca nu ma cunoasteti cat si cei care suntem in relații bune de prietenie (am trecut de stadiul de stapana sclav)... Programari la tel 0723744352.. Va urez sărbători fericite tuturor pace si liniste in suflet o zi frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineata... Pentru ca Imi place sa interaxtionez cu voi chiar si astazi in ajun de Craciun v astept pentru ședințe speciale... Va astept ci drag pe toti cei care inca nu ma cunoasteti cat si cei care suntem in relații bune de prietenie (am trecut de stadiul de stapana sclav)... Programari la tel 0723744352.. Va urez sărbători fericite tuturor pace si liniste in suflet o zi frumoasa

craciun fericit si o zi frumoasa si tie alina :clapp :clapp :gifs_ojos

Link spre comentariu

Dupa distractie carnita de porc șorici si salata beof sclavii mei sa-u ingrasat.... Am cea mai buna modalitate de a scapa de kilograme le in plus detoxifiere totală 😜😜va astept 0723744352 program pana la 22:30astaziii... Happy new mistresssðŸ¾ðŸ¾ðŸ¾ðŸ¾ðŸ¾ðŸ¾ðŸ¾ðŸ˜‚😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Va salut cu respect!

 

   Am fost astazi la ea si vreau sa va spun  ca nu merita absolut deloc sa mergeti la ea. Am platit pentru o jumatate de ora adica 150ron si m-a tinut 15 minute cu mare greutate. Foarte greu am finalizat caci dupa 10 minute ea vroia sa finalizez si sa plec. Era foarte suparata ca nu i-am putut satisface aceasta dorinta de a ma vedea plecat fff repede. Mi-a spus ca i-am sctricat ziua si in plus e si foarte foarte a dracu sa iti sara la gat.Daca dadeam 300 ron in loc de 150ron ce rezolvam? stateam cu 5 minute in plus poate.  Am aruncat banii la gunoi dar nu injur, nu sudui, ma calmez. Vorba unui prieten: asa sunt zdrentele ce sa le faci!!  Stima!

 

 

 

Deci, am vizitat femeia. O sa fiu cat se poate de obiectiv.

Aspecte pozitive:
-arata bine, spre f bine, ca in poze
-fara mirosuri neplacute
-atitudine de domina
-instrumente
Cam aici se incheie aspectele pozitive

Aspecte negative:
-târfă, in sensul negativ: fast money. Am platit 150 lei pt 30 min, am subliniat ca nu vreau sa ma grabeasca, dar dupa 10 min maxim deja incerca sa ma finalizeze, am oprit o, si m a mai tinut inca 5 min. 20 min dtd cu tot cu dus
-nu tine cont de scenariul / fantezia ta daca ai asa ceva, decat superficial
-nu as baga mana in foc ca se spala intre sedinte, nu a facut niciun gest sa mi dea aceasta impresie
-negociaza cu tine pe loc, daca vrei asta mai scadem din timp, imbecilitati d astea specifice tarfelor de slaba calitate
-foloseste telefonul in timpul sedintei in asa fel incat ar putea sa te filmeze
-la dus conditii teribile, prosopul posibil fiind folosit si de altii

Per total, este CLAR ca este de evitat. Insa, trebuie mentionat ca potentialul il are 100%, stie, poate, insa ZERO profesionalism. Toate aspectele negative precizate nu sunt scuzabile, ea trebuie sa le remedieze pe absolut fiecare, iar aspectele pozitive le am enumerat si le recunosc pe buna dreptate!

  • Like 4
Link spre comentariu

Va salut cu respect!

 

Am fost astazi la ea si vreau sa va spun ca nu merita absolut deloc sa mergeti la ea. Am platit pentru o jumatate de ora adica 150ron si m-a tinut 15 minute cu mare greutate. Foarte greu am finalizat caci dupa 10 minute ea vroia sa finalizez si sa plec. Era foarte suparata ca nu i-am putut satisface aceasta dorinta de a ma vedea plecat fff repede. Mi-a spus ca i-am sctricat ziua si in plus e si foarte foarte a dracu sa iti sara la gat.Daca dadeam 300 ron in loc de 150ron ce rezolvam? stateam cu 5 minute in plus poate. Am aruncat banii la gunoi dar nu injur, nu sudui, ma calmez. Vorba unui prieten: asa sunt zdrentele ce sa le faci!! Stima!

 

 

 

😂😂😂imi aduc aminte foarte foarte bine ca ți. Am spus sa inchizi gura.. Esti baiat tu esti smecker vii cu brigada dupa tine asa ma ameninti la telefon.

Esti un jegos fizic si psihic care ai pretenții 1000 si ai impresia ca trebuie sa te agreeze cineva. Injuraturi le tale nu fac decat sa îți scoata impertinent a si idiotenia la suprafață.. Vino hai te astept. 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

imi aduc aminte foarte foarte bine ca ți. Am spus sa inchizi gura.. Esti baiat tu esti smecker vii cu brigada dupa tine asa ma ameninti la telefon.

Esti un jegos fizic si psihic care ai pretenții 1000 si ai impresia ca trebuie sa te agreeze cineva. Injuraturi le tale nu fac decat sa îți scoata impertinent a si idiotenia la suprafață.. Vino hai te astept.

 

  Papagaliceala domne stai ca iarna nu-i ca vara:  "stai ca trebuia sa inchizi gura, stai ca trebuia sa platesti cu 50 lei in plus ca am marit tariful ca altfel da te tineam juma de ora. Pe bune? sa fim seriosi. Daca ii dadeam 200 gasea alta scuza. Hai ca s-a scurs timpul si am clienti. Daca ii dadeam 300 doar nu ma tinea 60 de minute ca doar nu era fraiera. Poate maxim 25 minute.Ca ii dai undei scursuri din astea cu 50 in plus sau in minus nu conteaza doar nu te duci la supermarket si iti da bon fiscal. tot acelasi cacat il face!

   Eu din astea ca tine am fumat multe domnisoara. Toate sunteti din acelasi aluat! 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Multe recenzii negative

negative negative dar e batsoasa tine si steagul sus ....usor usor daca comportamentul asta il continua pe japca ajunge unde ii e locul.o mai cauta tataia din mormant nu va mai bateti capul ca asa au fost destule regine preamarite si au disparut tot asa pe trufie.nu realizeaza ca depind de banii clientilor si serviciile oferite ori le salta ori le face  sa moara de foame  ca la munca nu le veiz ep astea never.asa ca donsoara daca sunt cateva recenzii de genu cum ca esit pe luat bani si vira afara nu ai viata lunga in domeniu.plus ca frumoase sunt o gramada deic nu te baza ca esit tu cea mai cea.conteaza si ce calitate in servicii oferi ca doa rnu te ia nimeni de nevasta.and o sa te ia o sa fii larga cat santina de la vapor chiar de te ai bagat pe dominare si nu bagi pizda si curu la bataie ca e mai usor sa iei bnau asa decat altele.asa ca incearca sa fii pro client daca vrei sa iti mearga bine daca nu lasa te de jap[cuiala deasta ca nu cresc bnaii la toti  in pom cum vin la tine  asa gramada

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu cred ca miai băgat tu botul in pizda sa vezi daca sunt larga si tot ce ai mai scris tu pe acolo.

Mai intai intereseazate despre ce a fost vorba si apoi vorbesti.

Nu sunt obligat a la 150lei sa suport toate mirosirile la toti nespalati decat asa mai bine lipsa si stai liniștit ca nu stau in drum de bani

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...