Sari la conținut

Masaj total


Postări Recomandate

Buna Sint ultimile doua zile in brasov asa cá nu rata ocazia de a veni lá un masaj de neuitat.. Rasfata-te cu masaj relaxant dupa o zi grea de munca ..Este cel care ajuta la syimularea simturilor ..eliminarea stresului si a oboselii va astept intru-un ambient placut curat si relaxant pt programari contactati-ma.. ..0723479836

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ba da... nu am gasit metoda de a posta de pe telefon si nici pisicuts nu are solutie. Cliors stie asta...

Solutia este simpla:

-dai versiunea full din partea de jos a ecranului telefonului/ site-ului

-la pagina cu anuntul fetei, din dreapta sus a paginii, folosesti "versiunea site desktop" pentru a descarca pozele.

In rest cred ca este simplu.

Succes!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna ziua

Am fost eu la aceasta doamna. Locatie undeva pe str. Ciocanului la parterul unui bloc.

Miros greu cand am intrat si un pat in care totul era foarte mizerabil. Am facut stanga imprejur urgent.

Tipa aduce putin cu poza dar cred ca e din vremurile ei bune de acu vreo 10 ani....ca aspect o doamna la 45 de ani estimez eu bruneta si par vopsit blond . Propunerile au fost mai mult decat masaj dar prima reactie a fost sa caut usa...deci baieti nu ati pierdut nimic :laugh2 .

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Buna ziua

Am fost eu la aceasta doamna. Locatie undeva pe str. Ciocanului la parterul unui bloc.

Miros greu cand am intrat si un pat in care totul era foarte mizerabil. Am facut stanga imprejur urgent.

Tipa aduce putin cu poza dar cred ca e din vremurile ei bune de acu vreo 10 ani....ca aspect o doamna la 45 de ani estimez eu bruneta si par vopsit blond . Propunerile au fost mai mult decat masaj dar prima reactie a fost sa caut usa...deci baieti nu ati pierdut nimic :laugh2 .

Multumim pentru feed-back.

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Cliors.... CE tot spui si postezi aíci despre o doamna care poate nu aí fost lá ea.. Se vede cá nu aí CE face decit Sá postezi tot felul de... In fim eu o cunosc pé ea si chiar ea este.. Face masaj foarte deosebit si placut

 

   Ia viteza ca pute. Promovator de rahat....nici sa ii faci o promovare a-la-carte nu te pricepi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va salut.

Am fost si eu la doamna cu masaj nuru, si intradevar locatia este pe str. Ciocanului.

Pot spune ca mie nu mi-a displacut ci sin contra doamna este ok din punct de vedere fizic ( asta depinde de gusturile fiecarui), locatia este curata cu lumanari aprinse si se vede ca doamna incearca sa te faca sa te simti bine. M-a invitat la dus unde am avut prosop curat apoi revenind in camera m-a asteptat dezbracata la care m-a invitat in pat si a inceput sa imi faca un masaj bunicel apoi continuand cu un oral ne si normal p.

Locatie 9: curat, gel de dus, prosop curat

Aspect fizic 9: frumusica ca milf sani lasati

Oral 10

Normal 10

Masaj 8 (deoarece nu e nuru)

In concluzie de revenit (cel putin eu am sa mai revin)

Link spre comentariu

Cliors.... CE tot spui si postezi aíci despre o doamna care poate nu aí fost lá ea.. Se vede cá nu aí CE face decit Sá postezi tot felul de... In fim eu o cunosc pé ea si chiar ea este.. Face masaj foarte deosebit si placut

Am spus eu cumva ca am fost la ea? Eu am intrebat pareri de la cei care au fost. Atat. Nici nu o cunosc si nici nu stiu cine este. Parerile sunt ale celor care au fost nu ale mele. Eu am intrebat doar.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mihaib84, te duci la masaj nuru care spui ca nu e nuru dar e de revenit. Cum vine asta? Iar masajul zici ca e bunicel. Adica te scarpina sau cum ?

 

Ce nu se intelege? Am fost am vazut ce ofera si mi-a placut, chiar daca nu e masaj nuru, am ramas sa vad ce ofera. E atat de greu de inteles!!. Esti liber sa incerci nu sa comentezi la fiecare care spune cate ceva. Asta e parerea mea si recenzia mea, nu te poti c....in gustul oricaruia

Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Cliors.... CE tot spui si postezi aíci despre o doamna care poate nu aí fost lá ea.. Se vede cá nu aí CE face decit Sá postezi tot felul de... In fim eu o cunosc pé ea si chiar ea este.. Face masaj foarte deosebit si placut

Un promoter, un peste serios, cunoaste lb. romana :laugh2; tu nu o stii!

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!

Va salut.

Am fost si eu la doamna cu masaj nuru, si intradevar locatia este pe str. Ciocanului.

Pot spune ca mie nu mi-a displacut ci sin contra doamna este ok din punct de vedere fizic ( asta depinde de gusturile fiecarui), locatia este curata cu lumanari aprinse si se vede ca doamna incearca sa te faca sa te simti bine. M-a invitat la dus unde am avut prosop curat apoi revenind in camera m-a asteptat dezbracata la care m-a invitat in pat si a inceput sa imi faca un masaj bunicel apoi continuand cu un oral ne si normal p.

Locatie 9: curat, gel de dus, prosop curat

Aspect fizic 9: frumusica ca milf sani lasati

Oral 10

Normal 10

Masaj 8 (deoarece nu e nuru)

In concluzie de revenit (cel putin eu am sa mai revin)

 

Halatul? Cate halatul? Scorul? Cadoul? etc

De cati bani ai scapat?

Greu sa faci o recenzie completa...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...