Sari la conținut

���Noua pe site��� AMALIA ���💋


Postări Recomandate

Fratilor am fost la Amalia vineri, dupa ce am vbit la tel (are o voce superba) am stabilit ca ne vedem si m-a primit (chiar daca am intarziat - traficul bucrestean). A deschis larg usa, ea fiind dupa usa ascunsa, iar cand am vazut-o a fost o surpriza maxima (pozele de aici sunt o subapreciere a realitatii). M-a invitat in camera am stabilit cat stau, am platit (am beneficiat de reducerea de sarbatori). M-am dezechipat mai repede decat o facea Superman in cabina telefonica si m-am asezat pe pat. A venit langa mine si abia atunci i-am vazut frumusetea si finetea si i-am simtit cu adevarat mirosul ei care pur si simplu mi-a dat KO. Incercam sa ma ascund dar simteam ca aveam un AVC (accident vascular cerebral pentru cei care nu prea le au cu prescurtarile), GFE la maxim, cu saruturi, mangaieri si atingeri. Preludiu excelent iar cand a inceput cu un oral neprotejat am crezut ca inebunesc, am fost activat instant si miscarile ei sunt demne de cinste. Se simtea ca ceea ce facea o facea din placere, iar am simtit si eu pofta de a-i face un oral - zis si facut! Gemetele ei sunt absolut divine si te incita si mai mult! e rabdatoare si face totul calculat si e atenta la placerea partenerului dar si la placerea ei. am trecut la NP, ea deasupra cu miscari lascive si cu contact vizual puternic si intens, iar formele ei si parul lung si negru sunt cireasa de pe tort. Se misca cu atata eleganta si tact incat fiecare miscare provoca placere. Am trecut in spatele ei, moment in care m-am dezlantuit si cred ca eram aproape de stop cardio respirator am zis ca ori am cel mai puternic orgasm de pe pamantul asta ori mor de inima, atunci acolo. A inceput sa geama si mai tare simteam cum totu devine intens si strangerea era mai puternica. Mi-am ejaculat si visele si sperantele si mintile si tot Eu-l, dar nu se termina aici. A fost foarte atenta si la final cu servetelele umede, mi-a oferit o sticla cu apa si am ramasa la povesti inca cateva minute pana am plecat. La iesire m-a condus pana la usa unde am primit un sarut de parca eram doi pustani la 16 ani, extrem de placut si de incarcat!

 

Concluzia: Amalia este, din perspectiva mea, o companie excelenta si regret doar ca am stat 30 de min. Cu siguranta revin!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am cunoscut fata cu ceva timp in urma la Sb si pot spune ca e singura care a meritat un loc in telefon(ne fiind tocmai singur). Draguta, cu simtul umorului si implicata. Genul de fata care daca vrea sa iti acorde atentie, stie sa o faca. Sper sa te revad cat mai curand :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...