Sari la conținut

Alena 0756331490


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 50 minute, hooligan16 a spus:

Bine. Numărul e cel cu 334 la sfarsit da? Apropo, sunt vaccinat sa nu iti faci griji 😁

Te pot suna și azi ?

Cu 490 la sfârșit nu azi nu am cum vb la telefon că sunt cu familia revino luni după ora 13:00 cu un apel spune-mi cine ești ca sa nu te iau tare și vorbim 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 minute, alenats a spus:

Cu 490 la sfârșit nu azi nu am cum vb la telefon că sunt cu familia revino luni după ora 13:00 cu un apel spune-mi cine ești ca sa nu te iau tare și vorbim 

Tare hmmmm ador in pat să-l iei iubi ca sigur după pauza ai pofta mare de ciocaneala 💦💦👻👻👻😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 6 minute, BlondyTs a spus:

Tare hmmmm ador in pat să-l iei iubi ca sigur după pauza ai pofta mare de ciocaneala 💦💦👻👻👻😂😂😂😂

La faza asta nu m-as încumeta sa fiu primul client al Alenei,prefer un pic mai la urma.Cum se spune-a mai demult "urma scăpa turma"😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, brotacul44 a spus:

La faza asta nu m-as încumeta sa fiu primul client al Alenei,prefer un pic mai la urma.Cum se spune-a mai demult "urma scăpa turma"😂😂

Fi mândru e fata super faina și Ok credema sa fi primul e mai Ok decât sa o prinzi după 4,5 clienți ca fata poate are turajul mare 😂😂😜😜🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Chiar acum, BlondyTs a spus:

Fi mândru e fata super faina și Ok credema sa fi primul e mai Ok decât sa o prinzi după 4,5 clienți ca fata poate are turajul mare 😂😂😜😜🤪🤪🤪

Miss Antonia știu ai dreptate,am spus în gluma,de când.....dar nu mai zic nimic,nu-si are rostul.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 55 minute, alenats a spus:

Ma reprogramat mâine la vaccin că în seara asta le ajunge doze noi de moderna după o să sun sa vad ce regim găsesc și anunț aici

Mă întâlnesc de dimineață cu cineva care a cedat presiunii și s-a vaccinat (în sensul propriu, Johnson & Johnson, că BioNTech Pfizer și Moderna e terapie genetică, nu vaccin). Cu diplomația mea caracteristică îi spun "Îmi bag pula-n vaccinul lor!", și tipa îmi răspunde "Dar plătești hotelul sau când ești singur, că eu nu mai am unde." 😅 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 12 ore, alenats a spus:

Stai că momentan nu sunt decisă daca plec marți la Iași sau îmi iau regim la Bacău o să las aici când mă decid și numărul

Frumoasa și gingasa Alena te așteptăm și la Ploiești sa ne onorezi cu prezenta.

Amicul "Biliape",abia așteaptă sa pună sublerul cel nou pe ea sa vadă ce dimensiuni are....😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 22 minute, biliape a spus:

Mă întâlnesc de dimineață cu cineva care a cedat presiunii și s-a vaccinat (în sensul propriu, Johnson & Johnson, că BioNTech Pfizer și Moderna e terapie genetică, nu vaccin). Cu diplomația mea caracteristică îi spun "Îmi bag pula-n vaccinul lor!", și tipa îmi răspunde "Dar plătești hotelul sau când ești singur, că eu nu mai am unde." 😅 

Pai trebuie sa îl fac pt că eu nu gătesc mănânc la restaurant și nu mă mai lasă înăuntru fara vaccin,și ușor ușor fara vaccin nu o sa mai poți intra nicăieri

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, alenats a spus:

Pai trebuie sa îl fac pt că eu nu gătesc mănânc la restaurant și nu mă mai lasă înăuntru fara vaccin, și ușor ușor fara vaccin nu o sa mai poți intra nicăieri

:D Poate nici la bulau nu ma mai lasa sa intru fara vagin... pardon, vaccin. :))

Hihihi, ai senzatia ca eu sunt vreun bucatar, chef sau cum ii spune acum?! Da' nici mistretul, nici ursul nu gateste, si am vazut ca unii ajung destul de mari si puternici. 

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 4 minute, biliape a spus:

:D Poate nici la bulau nu ma mai lasa sa intru fara vagin... pardon, vaccin. :))

Hihihi, ai senzatia ca eu sunt vreun bucatar, chef sau cum ii spune acum?! Da' nici mistretul, nici ursul nu gateste, si am vazut ca unii ajung destul de mari si puternici. 

Bai acum na fiecare ia decizia pt el oricum o sa găsească ei metode sa vaccineze mai multa lume 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, alenats a spus:

Bai acum na fiecare ia decizia pt el oricum o sa găsească ei metode sa vaccineze mai multa lume 😂

Pun hingherii sa ne impuste cu sagetile cu care tranchilizeaza cainii. Le dau unele cu foc automat, unde vad gramada de fraieri - pac! pac! pac! pac! 50 de vaccinuri in ei :D . Eu nu stau la gramada, oricum; eu sunt o gramada, practic, si cum ma "iubesc" ca pe sare-n ochi, o sa bage 30 de doze-n mine din start, pernuta de seringi ma fac :)) . 

Mie mi-a trecut pofta de restaurante de cand am vazut ce faceau garzile de corp ale lui Vizer prin Oradea, Gore din Cluj inainte sa-l mute "baetii" la Cluj etc. Las' ca pizza tot aia e, si la cutie si la bodega. De abia am mai pus o bariera intre mine si imbecilii "umflati" de gruparea stat roman. 😛 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 41 minute, rockybalbooa a spus:

un nr de tel? 

Când reîncep activitatea am sa las toată informațiile necesare locația,contact program ! Degeaba va dau numărul acum pt că nu răspund la apeluri momentan cum scrie și pe publi. Poate de mâine reîncep la Iași depinde de cum mă trezesc😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 22 minute, furian a spus:

Drăguţo, prin buc. mai există vreo şansă să ajungi?

Bby momentan nu știu azi după amiază mă duc la Iași dar tresa mă întorc sâmbătă înapoi în Bacău pt o săptămână anunț aici 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...