Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

Vizitator elvis1986
Reputație: 0

Primesti si clienti care nu te-au mai vizitat?

primeste pe oricine are bani si desi e cam grasa are preturi mari.Cu aceeasi bani te duci la Lori care e fabuloasa in comparatie cu ea.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

primeste pe oricine are bani si desi e cam grasa are preturi mari.Cu aceeasi bani te duci la Lori care e fabuloasa in comparatie cu ea.

Mi se pare penibil mai elvis 😂😂 dar nu ma cobor la mintea ta pt ca atat poti atat faci 😂😂😂 zi bună la toata lumea
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Chiar dacă nu ma primești, în opinia mea ești una din cele mai frumoase trans din România.😘

Lasă puiul meu ca e balta plina de ts! Nu stiu cine esti ca in ultima perioada am refuzat mai multe persoane 😂😂 dar apreciez complimentul! O seara buna sa ai 😘😘😘
Link spre comentariu

BUNA DIMINEATA 😘 DISPONIBILA DE LA ORA 11:00 PANA LA ORA 18:00 ZONA :AUCHAN TITAN DOAR CU PROGRAMARI : 0756331490 ! ULTIMA DATA IN BUCURESTI ! 15.NOIEMBRIE . 2019 Zi buna la toata lumea🥰🥰

 

Sper să te mai prind o oră până pleci din buc. 😘

Link spre comentariu

Lasă puiul meu ca e balta plina de ts! Nu stiu cine esti ca in ultima perioada am refuzat mai multe persoane 😂😂 dar apreciez complimentul! O seara buna sa ai 😘😘😘

Da dar nu la fel de drăguțe ca tine 😘

Sper sa te razgandesti pana la urma.. 😚

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Da dar nu la fel de drăguțe ca tine 😘

Sper sa te razgandesti pana la urma.. 😚

Păi convingem tu sa ma răzgândesc 😂😂😂 sa stii ca accept si plata dubla pt servicii 😂😂😘😘 zi bună la toata lumea
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...