Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Sper sa ai drum si pe la Arad! Mi-ar placea sa trec pe la tine :)

Bby din pacate nu o sa ajung prin arad pe 9 ma retrag pt totdeauna din bucuresti si pe 25 noiembrie ma retrag de tot din meserie 😘😘😘 ZI BUNA LA TOATA LUMEA
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

MULTUMESC CELOR DIN PLOIEȘTI CARE M-AU VIZITAT ÃŽNTR-UN NUMAR FOARTE MARE IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT SA VA AJUT PE TOTI CARE ATI VRUT SA VENIÈšI! M-AM SIMTIT FOARTE APRECIATA â¤â¤â¤ DE MAINE DIN NOU ÃŽN BUCUREȘTI PT 2 ZILE SEARA BUNA LA TOATA LUMEA SI SPOR LA BANI FETELOR 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Alena frumusico,vad ca iti cunosti colegele,dai la multi explicatii cu una alta,spune-mi te rog daca sti ceva de ea,sunt f curios,vreau neaparat sa o vizitez dk este reala. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/buna-sunt-adina-o-transsexula-senzuala-si-pasionata/701d6fih96447ei1deiggh637fff96f5.html

Anunt fake poze fake ! Hai aici pe topicul meu sa ne rezumam la mine si la recenzii despre mine cat mai sunt in aceasta bransa zi bună la toata lumea
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Multumesc,m-am comvins,am downloadat o poza-click dreapta-proprietati-detalii sunt facute in 2015 in ianuarie si spune si ceva de adobe photo editor

Perfect! Cea mai usoara metoda si usor de utilizat! Eu cred ca persoanele cu poze false ori sunt prea urâte ori sunt cele care fura sau sunt bonlave si le stie lumea ! Am observat in ultima perioada extrem de multe anunțuri de genul si stiu si cine este in spatele anunturilor acela! Dar fiecare alege unde se duce cu bani lui si daca ramane sau nu ! Toate bune si seara frumoasa la toata lumea
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Iaiouuuoolololo, da ce ... pisicuta... ai, Alena ! :laugh2 :laugh2 Micuta, de nici nu se vede....

Ce sa fac si eu dragul meu am origini moldovenești si rusești 😂😂😂ðŸ†ðŸ†ðŸ† Nu aveam cum sa o am mica 😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...