Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Revino iar baby, mai ales în Buc. !

Buna bby ! Nu sunt decisă încă daca sa revin in meserie sau nu ! Primesc mesaje zilnic dar nu sunt încă pregătită să revin ! Dacă o sa revin te anunț aici bby ❤❤❤ pupici si succes la toate fetele
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Corect, e de nota 10+. Sper să revină cât mai repede în activitate şi mai ales în Buc.

Multumesc pentru cuvintele frumoase si tie si domnului de mai sus ! Sa aveti parte de un an nou plin de bucurii si de experiente plăcute alaturi de fetele din bransa ! Dacă am sa revin o sa anunt aici va pup si La multi anii !!!
Link spre comentariu

Multumesc pentru cuvintele frumoase si tie si domnului de mai sus ! Sa aveti parte de un an nou plin de bucurii si de experiente plăcute alaturi de fetele din bransa ! Dacă am sa revin o sa anunt aici va pup si La multi anii !!!

 

 

Sper foarte mult să te întorci. Happy new year !

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Te aÅŸteptăm în buc. Alenaaaa !!!😘

Nu cred ca ma reîntorc în București! Nu vezi ca nu le ajunge fetelor de acolo pâinea 😂😂😂 nu vin ca sa ma muște de fundulet las Bucurestii pt altele 😂😂😂😂 Cu tine bby chiar a fost o experiență plăcută și iti multumesc pt cele 2 vizite sper sa ai parte doar de experiente plăcute 😘😘😘
Link spre comentariu

Nu cred ca ma reîntorc în București! Nu vezi ca nu le ajunge fetelor de acolo pâinea nu vin ca sa ma muște de fundulet las Bucurestii pt altele Cu tine bby chiar a fost o experiență plăcută și iti multumesc pt cele 2 vizite sper sa ai parte doar de experiente plăcute

Bun, asteptam sa se faca mai liniste pe forum.

Link spre comentariu

Nu cred ca ma reîntorc în București! Nu vezi ca nu le ajunge fetelor de acolo pâinea 😂😂😂 nu vin ca sa ma muște de fundulet las Bucurestii pt altele 😂😂😂😂 Cu tine bby chiar a fost o experiență plăcută și iti multumesc pt cele 2 vizite sper sa ai parte doar de experiente plăcute 😘😘😘

 

Lasă-le sa te muste, crezi ca sa uita la asta clientii? Sigur majoritatea clientilor le prefera pe cele linistite la locul lor. Urmaresc forumul de prin 2016, esti singura la care am ajuns (pentru a incerca ceva nou) si din ce comportamente am vazut pe aici nu ma tenteaza deloc alta😂😂. Tu decizi pe unde mai activezi, dar sigur ai in buc destul de multi clienti ok si e nasol sa ii pierzi ca asculti ce spun altii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

 

Lasă-le sa te muste, crezi ca sa uita la asta clientii? Sigur majoritatea clientilor le prefera pe cele linistite la locul lor. Urmaresc forumul de prin 2016, esti singura la care am ajuns (pentru a incerca ceva nou) si din ce comportamente am vazut pe aici nu ma tenteaza deloc alta😂😂. Tu decizi pe unde mai activezi, dar sigur ai in buc destul de multi clienti ok si e nasol sa ii pierzi ca asculti ce spun altii.

O sa ma gandesc bby poate o sa fac o vizită scurtă anunt aici
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...